У Рожищенському районі – перший пацієнт з Covid-19

06 Квітня 2020, 13:40
8522

Лабораторне ПЛР-тестування підтвердило діагноз першого пацієнта з Covid-19 з Рожищенського району.

Про це Район.Рожище стало відомо з власних достовірних джерел. Незабаром з'явиться також офіційна інформація.

За інформацією управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації, станом на 10.00 6 квітня у Волинській області зареєстровано 26 випадків Covid-19. З підозрою на коронавірусну інфекцію в області – п'ять осіб. Зразки біологічного матеріалу від цих людей знаходяться на дослідженні у вірусологічній лабораторії ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Загалом за період спостереження по області методом ПЛР на виявлення вірусу COVID-19 Волинським обласним лабораторним центром обстежено 153 особи.

Нагадаємо, 5 квітня повідомили, що у трьох пацієнтів лікарні з діагнозом «пневмонія» коронавірусу не виявили.

Читайте також:

Коментарі
06 Квітня 2020, 17:07
Ми всі помрем!
06 Квітня 2020, 17:37
Так колись ми всі помрем, але ти першим:)
06 Квітня 2020, 17:56
Так файно лікарня знов брехала про те, що в нас нема підозр... Та скільки можна вже. Всі кругом пишуть нормально. А наша область...
06 Квітня 2020, 17:57
Не одного відспівав і тебе відспіваю:-D
06 Квітня 2020, 18:09
Не вказано хто це ,як же безпека інших людей,і від кого ця людина заразилася,приховування інформації -кримінальна відповідальність
06 Квітня 2020, 18:18
Чого ви срачку порете? Через тиждень часу почнуть складатися всі пазли картини під назвою моменто море. Вам же написали - відспівають всіх.
06 Квітня 2020, 18:49
Чого тут"срачка" ця людина ,якій офіційно поставили діагноз,вже була носієм вірусу мінімум 2 тижні,а по максимуму то і того більше,просто треба знати ,що в групі ризику може бути кожен з нас,ще скажіть що вас не хвилює здоров'я,ваших дітей чи батьків
06 Квітня 2020, 19:05
це яким дибілом требе бути щоб назвати себе коронавирус це що тобі жарти тисячі людей вмирають щоденно а воно себе коронавірусом кличе
06 Квітня 2020, 19:38
Чого ви панікуєте! Того й сказали ,не соватись лишній раз по вулиці. Пішли в магазин, швидко скупились і додому. А не ходять як в музеї. Не лазьте по родичам і друзям поки карантин. І ніхто не підхопить ,нічого. Якщо не будете баранами і на Пасху не попрете в церкву. Бо це вже буде пздц, рібята. Сидіть дома.
06 Квітня 2020, 19:46
Криса свої поради залиш гризунам-родичам, а не вчи тут кому що робити
06 Квітня 2020, 19:49
Не лякай них, і так перелякі в масках по вулиці ходять)
06 Квітня 2020, 20:37
наташа,будеш називати людей дибілами поселюсь на слизовій оболонці твоїх легень
06 Квітня 2020, 21:04
Шняк задовбав не лякай людей, робота в тебе така з людей ховати
06 Квітня 2020, 21:14
А чого ти вчепився до тих легень? У мене слизові оболонки є й в інших місцях. А я жінка красива, одинока. Можеш поселятися, побачимо на що здатний...
06 Квітня 2020, 22:41
Наташа браво! аплодую! Гарно ти його
06 Квітня 2020, 23:25
А ну бігом назад під ліжко, там тебе вірус не дістане
06 Квітня 2020, 23:34
Життя тебе навчить ,коршуни,а не я
07 Квітня 2020, 00:08
Наташа,я звичайно що передаюсь через слизові оболонки,але я не трипер,молочниця чи сифіліс щоб селитись по інших твоїх місцях
07 Квітня 2020, 01:18
Ну да, ти ніяк не передаєшся. Дибілізм і кретинізм не передаються.
07 Квітня 2020, 01:19
Ти ба який вимогливий. Так і знала, що ти звичайне фуфло. Типу я не такий, того не вмію, того не буду. Ой немає на тебе ПАРАЦЕТАМОЛУ.
07 Квітня 2020, 03:37
тут купа наташ ,яким аж кортить
07 Квітня 2020, 04:19
Які в нашому місті проживають культурні, освідчені, виховані люд. Читаєш коментарі і око милується, відразу видно - "інтєлігєнция".
07 Квітня 2020, 05:36
Справді хочеться звернутись до редакції. Якось фільтруйте, або блокуйте. Дивіться у що перетворюють Район Рожище. Чи Вам байдуже? Гидко. До коментаторів не пишу, коменти говорять влучно про своїх дописувачів
07 Квітня 2020, 11:51
Якщо ви не розумієте жартів, то ви сама звичайна зашкарубла ханжа. Власне під цією публікацією немає аж нічого такого, щоб явно виходило за рамки здорового глузду. Бувало й куди страшніше. Будьте розважливішими, люди. Я розумію, що ситуація не проста. Але що тоді виходить - треба лягти, скласти руки і чекати смерті. З гумором і каратнин, і сам вірус легше переседіти. Будьте всі здорові.
07 Квітня 2020, 12:45
Дякую за розуміння.