Рожищенським медикам передали волонтерську допомогу

02 Квітня 2020, 09:16
4633

Рожищенські волонтерки Ірина Ющук та Валентина Клімук передали рожищенським медикам допомогу – засоби захисту.

Про це повідомили у фейсбук-групі Допомога Рожищенській ЦРЛ.

Волонтерську підтримку отримали працівники Рожищенської центральної районної лікарні та центру надання первинної медико-санітарної допомоги.

Зокрема, медикам передали 200 захисних масок, які небайдужі активістки пошили власноруч.

Також волонтерам вдалося закупити сім упаковок (по 50 штук) та кілька десятків одноразових рукавиць звичайних; 70 пар стерильних одноразових рукавиць; два десятки захисних окулярів.

Керівники медустанов висловили вдячність за підтримку у такий складний час.










Коментарі
02 Квітня 2020, 12:28
І не соромно вам головний лікарю??? Де поділи кошти які виділялися з резервного фонду? По кишеням розділили??? Ганьба
02 Квітня 2020, 12:34
Стоматологію розвалив злодюга, скільки мед.персоналу скоротив оставив того клоуна Леонця Сашика одного ,питання до тебе скікі ж він тобі бабла носить так званих взяток..ще трошкі вам хлопці і підете відповідати за все корупціонери!!!!!
02 Квітня 2020, 15:32
Ви якийсь акт прийомки з лікарів взяли?Ато і ці маски та рукавички по карманам розпихають
02 Квітня 2020, 15:47
Коментарi лишнiй раз говорят про те, що живемо ми в злочиннiй державi. Люди не вiрять нiкому, i правильно. Корупцiя знищила все...
02 Квітня 2020, 18:16
Супер ДОКТОРА НІКІТЧЕНКА звільнив який досконало знає як лікувати туберкульоз .Район займає перше місце в області по туберкульозу.Довів зав поліклінікою Вінську до інсульту.На час карантину вигнав медсестер за власний рахунок.Перед першим квітня знову скоротив багато медпрацівників.Звільнив онколога АЛІ_ШАХА онкологія процвітає. Раніше звільнилась окуліст і так далі.Князь керує
02 Квітня 2020, 18:41
Тваю мать, а Дунець вносить пропозицію збільшити Редзію доплати за суміщення і складність. Де реакція місцевих активістів і депутатів? Відать йолопи зайняті Мовою і Томосом.
02 Квітня 2020, 18:54
До редакції. Закрийте вже це неподобство, бо набридло цю маячню читати (коменти). Таке враження, що із запровадженням карантину у деяких осіб загострились інші хвороби пов'язані з мізками, а скоріше з їх повною відсутністю.
02 Квітня 2020, 19:17
Україна лідирує серед всіх країн євроконтиненту за рівнем корупції та кількістю хворих на відкриту форму туберкульозу. Недовго залишилось до ще однієї пальми першості. Про імбіцилів нациків писати небуду, їхню творчість краще озвучити в рубриках -- "вавка в голові" та "анус майдану" на шпальтах інтернет-газети "палата наполеонів".
02 Квітня 2020, 20:30
Банджурно сіньйор панталоні. Як кажуть:"На вкус и цвет товарищей нет". Короче, скліхфвасовський, тобі неподобаються коменти - так не читай коменти. А всі інші адекватні громадяни читачі мають конституційне право видавати свої шедеври думок на сторінках прекрасної інтернет супер-фішки Район Рожище. Ось така ситуація, "вася".
03 Квітня 2020, 17:35
Так сама,підніми булочки і займись цим питанням,чи боїшся що тобі моміж них вставлять?