Рожищенська поліція поспілкувалась із священниками краю

01 Квітня 2020, 10:19
5937

Працівники Рожищенського відділення поліції провели зі священниками району профілактичні бесіди щодо протидії поширенню коронавірусу Covid-19.

Про це Район.Рожище розповів начальник відділення Сергій Поторась.

Зі слів посадовця, священнослужителям пояснили недоцільність проведення богослужінь у період карантину. Якщо богослужіння таки проводитимуть, священники повинні дотримуватись правил: зберігати безпечну дистанцію між прихожанами, забезпечити перебування у церкві не більше 10 осіб, також мають використовуватись захисні маски.

Нагадаємо, нещодавно голова Рожищенської райдержадміністрації також просила релігійні організації обмежити проведення богослужінь.

Коментарі
01 Квітня 2020, 13:50
Не пустити людей на паску в церкву, це те саме що фермеру в жнива не випустити комбайни.
01 Квітня 2020, 14:55
Хммм... Ти серйозно в церкву підеш на паску? Думаю тобі не варто взагалі туди ходити якщо не знаєш як свято називається
01 Квітня 2020, 16:06
Поліція виявляється краще знає як ВООЗ,коли вдягати маски.Недолюстрували...
01 Квітня 2020, 18:33
Треба залучати маски-шоу, і таких баобабів як ти йолопина, гумою по спиняці протянути. Щоб падло нелазило і бацил та вірусів незбирало і нерозносило. P.S. Тебе особисто треба два рази засобом пр-73м протягнути, для більш кращого ефекту і зниженя твого борзометра.
01 Квітня 2020, 18:41
В деяких країнах світу дозволили, самих тупорилих жителів, навчати правилам карантину за допомогою гумових палиць. В Україні вже давно треба запровадити цей прекрасно дієвий метод.
01 Квітня 2020, 21:17
Поліція знає з ким воює от ті що з польщі приїхали ті загрози не несуть вони нас вилікують ти проводь один з другим з ними бесіду щоб не лазили оштрафуй то може дома посидять ще трохи і на паску і не буде кому йти все вимре в італії он як весело тут сталіна треба!
01 Квітня 2020, 21:37
Так залучи .Чи можеш тільки по клавішах стукати?Диванний херо й!
01 Квітня 2020, 21:51
ми скоро відчуєм що це за хвороба. і тоді багато хто вирішить на свято залишитись дома.ви думаєте якщо пасху спечете.з чистою душою вірою помолитесь не так буде.ви залишитесь здорові душею і тілом.подумайте.майте бога у душі .є люди які ходять до церкви зі злістю в душі ненавистю не прщенні за образи.я вважаю таких не віруючими
01 Квітня 2020, 23:19
До приходу Пiночета до влади в Чiлi кожен рiк топилося майже 12 тисяч осiб в океанi. Коли до влади прийшов Аугусто, статистика стала нульовою. А всього навсього через дуже ефективну реформу- Пiночет скоротив всiх рятувальникiв на пляжах, а замicть них посадив снайперiв, якi розстрiлювали тих, хто за буйки запливав. З нашим бидлом треба поступали так само.
02 Квітня 2020, 00:23
Таке бидло перевиховали б точно думав би що говорив і де!
02 Квітня 2020, 03:20
тобі засіб пр-73м в одне місце вставити ,піде як фалоімітатор без вазеліну