На в'їзді у Рожище у яму насипали битого скла

25 Березня 2021, 12:15
5690

На дорозі навпроти в'їзного знака «Рожище» у яму невідомі насипали сміття та битого скла.

Таку ситуацію 25 березня зафіксував кореспондент Район.Рожище.

Місцеві жителі скаржаться на якість дороги у цьому районі.

Чоловік, який не схотів називатися, розповів, що нещодавно на цій ділянці «згубив» номера від автівки.






Читайте також:

Коментарі
25 Березня 2021, 14:41
В кого ж розуму хватило таке зробити ?
25 Березня 2021, 14:45
Добро зробили люди,щоб автомобілісти минали яму. Наш бубочка тільки і може піаритись на клюмбі біля знаку,дороги поза знаком його не обходять
25 Березня 2021, 15:56
мер ПОЛІЩУК повинен негайно виїхати на вказану ділянку і власноруч навести порядок,зробити фото для реклами своєї бездіяльності ,а потім вже може і випити горілки ,через стрес !!!!!!
25 Березня 2021, 17:11
Ооо і знову цей рожищенський нарід турбує Поліщук а не цей уїб..що висипав шкло на дорогу.Скоро срати будуть один одному на поріг а винен буде Поліщук. Правда нарід!
25 Березня 2021, 18:01
Мер полішук має залатати кожну яму в цьому місті,тоді уїб.. типу тебе не будуть висипати скло на дорогу і писати дибільні коментарі,бо не буде приводу
25 Березня 2021, 20:18
Це Путін насипав. Його робота
25 Березня 2021, 22:22
Спокійно, рожищани. Цю прикрість зробили одурманені кремлівською пропагандою громадяни , тобто люди, які дивляться програми Ольги Скабєєвої, Дмитра Кисєльова, Владіміра Соловйова на телеканалі "Росія 1". Проводяться слідчі дії. До усуненя проблеми залучені місцеві комунальники. В подальшому волинські автодорівці відремонтують цю дільницю дороги, а місцеві патріоти з народної самооборони встановлять пост спостереження та організують цілодобове чергування для унеможливнення повтору чогось подібного. Слава Україні!
25 Березня 2021, 22:49
Читаєш коментарі і думаєш, чого Ліпіни так далеко.
25 Березня 2021, 23:48
Не хвилюйся, вітольд. Для тебе особисто ми можемо провести онлайн діагностику і прислати за тобою наш спецтранспорт.