Це не Зімбабве і навіть не Росія: рожищанин показав розбиту дорогу в місті

24 Березня 2021, 09:19
5605

Рожищанин показав, у якому стані знаходиться дорога на одній з вулиць міста.

Пост Юрій Попов опублікував на своїй сторінці у фейсбуці.

Він зауважує, що на ділянку дороги у 300 метрів треба витратити стільки ж часу, як і на проїзд по усьому місту.

«Це не Зімбабве і навіть не Росія, це – Рожище. Вулиця в 300 метрів, яку проїжджаєш в часовому еквіваленті, як все місто. Дорога, яку проклали за часів Жилінкова, і до тепер не бачила ремонту. Це – вулиця Героїв УПА, напрямок на Дмитрівку», – написав чоловік.

Читайте також: Дорогу Сокіл – Оленівка назвали найгіршою на Волині

Коментарі
24 Березня 2021, 11:58
Юрась, по тій дорозі твій батя стільки мєді провіз на Польшу, що тепер в Україні немає ні своєї мєді, ні доріг, ні бюджету для ремонту всіх доріг. Як казав шановний Леонід Макарович:"маємо те що маємо". Профукали державу, побудували приватний сектор, а своя рубашка завше ближче.
24 Березня 2021, 12:03
Купи автомобіль "КамАЗ" - це надійна техніка для бездоріжжя. Доречі, для міського бездоріжжя вистачить автомобіля "ВОЛИНЯНКА". Сильно не газуй і не спіши кругом встигнути.
24 Березня 2021, 12:08
Відмазка про бюджет -це ми чуємо постійно з вуст Поліщука.Може потрібно скоротити в міськраді купу непотрібних чинуш ,на зарплату яким ми скидаємось всією громадою і тоді гроші з'являться на дороги? Чи щоб депутани перестали регулярно преміювати тих самих чинуш через сесії,бо ним на хліб з маслом та ікрою не вистачає?
24 Березня 2021, 12:25
Дайте грошей, а ми їх закатаємо в асфальт. Автодор - пожонтку, вшистко, пірдольоно. Автодор - побудуємо будь-яку дорогу, крім Чумацького шляху.
24 Березня 2021, 13:00
А це нічого, що ця дорога на обслуговуванні Служби автомобільних доріг, а не громади? Чи все що погано то Поліщук? Частина дороги, до ковбасні, якраз зроблена, ще й з тротуарами. Журналісти, ви не серіть прості пости на своєму сайтішкові, а обгрунтовано пишіть: чия дорога, хто обслуговує, звідки мають бути спрямовані кошти, коли будуть робити. А не взяв пост і головне щоб в коментах сралися, а ви за перегляди бабло отримували
24 Березня 2021, 13:43
Так поясніть. Для чого обрали депутатів в міську раду? Нехай виконують свої обіцяки. Нехай звертаються десь вище і чогось добиваються для обранців. Вони ж для того були вибрані.
24 Березня 2021, 13:54
Господи, що ви вчепилися до тої Воротної? Вона вам як кістка в горлі.
24 Березня 2021, 14:04
Щоб бути кісткою - треба бути компетентною, прискіпливою, справедливою, писати тему та всесторонньо її висвітлювати з коментами всіх причетних осіб. А яка ти кістка? )))) скопіювати з соцмереж можуть всі)))) ляпати, аби ляпати, можуть всі. Правда не всі можуть видаляти те, про що не можна писати на цьому сайтішку ))))) Так що як кажуть, не хвали себе своєю губонькою ))) Краще вчися, дитинонько!
24 Березня 2021, 15:53
Який там живе депутат,можливо БЕЗДЕЛЬНИК МОРГУН О.Є.?????
24 Березня 2021, 16:02
Моргун вже не депутат. Але там живе Кисіль Дмитро Васильович - діючий староста с. Топільне, Дмитрівка, Кобче іт.д.
24 Березня 2021, 16:11
У вас там завжди відмазки в міськраді.То Музика заважав бо це дорога районна, то Гайворонська бо це дорога адміністрації, тепер Автодор.Може пора перестати клеїти відмазки і занятися ділдом врешті-решт? Для чого ми обирали мера,щоб він своє "личко" піарив тільки на заходах, до яких він не має жодного відношення доречі?
24 Березня 2021, 16:22
Бо й так. Чому коли були районні керівники ви від них не вимагали ремонту цієї ділянки дороги? Наприклад, тоді коли робили дорогу на першій частині вулиці? Скільки звернень ви написали до районних керівників. А ця дорога як була на обслуговувані Служби автомобільних доріг так і є. Чому мер має робити чужу роботу коли в нього своєї повно, враховуючи ще тепер і громаду. Чи гроші виділяти на Службу автомобільних доріг, а не спрямовувати на місцеві потреби? Ви тільки вивчили модне слово піар і застосовуєте показуючи свій "ум и сообразительность". Підіть попрацюйте на місця Поліщука та спробуйте використати кошти не за цільовим призначенням. Ай, короче, плюфтей жовчю скільки хочете, всерівно, якщо людина дуб, то їй ніц не доксжеш.
24 Березня 2021, 16:31
А навіщо колишній депутат-лікар-БЕЗДЄЛЬНИК МОРГУН О.Є. 10 років протирав штани у уміськ.раді ?? Тому що цей хлоп працює тільки на себе !!!!!!
24 Березня 2021, 17:17
Хто вср@вся? Невістка. Де найгірші в Україні дороги? В Рожищах. Хто винуватий? Поліщук. Хто самі сонцесяйні? Рожищенці. Податки платити не хочете, а хочете євроавтобани.
24 Березня 2021, 18:32
Як вмієте гарно огризатися, нам до тих автобанів як до неба, а податки ми платимо, але на ту свору яка сидить в наших адміністраціях ,і кабінетах і зайнята дуже «важливими» справами і працює на благо людей, ми не можемо виробити тих податків. Але й тим бюджетом, що є ніхто не може правильно розпорядитись. А податки платять всі кому які призначені. І нам би дороги хоча б без ям, а не автобани.
24 Березня 2021, 18:34
Підтримую попереднього на сто процентів
24 Березня 2021, 22:59
<p>Воротна - Ви супер, так тримати. Іра Зенц - соромно обзиватись коли Ваша робота була оцінена як помийною ямою.</p>
25 Березня 2021, 00:47
Оце так псіхонула))))) аж все своє нутро показала, щоб когось обісрати))))) Ггггг
25 Березня 2021, 02:28
в бубочки від коментів,а його свита незнає як зализати.Тож кидаються ,то на людей, то на редакторку ,своїми недолугими висловами.
25 Березня 2021, 08:45
Якби на тому напрямку жив наш пан мер,то він би потурбувався б про ту дорогу,а так одні обіцянки
25 Березня 2021, 10:40
Як не соромно звинувачувати когось. Якщо ти мер, ти знав на що йшов. Ти ж знав яка це відповідальність. Ти ж знав, які в тебе обов'язки. Якщо ти голова ОТГ- то покажи разом з своєю командою на що ви здатні. Поки ні на що, крім того як за грошики брати на роботу неосвічених,нетямущих, премії роздавати. Що працівники громади зробили для цієї громади???? За що їм вже роздавали премії???? За які заслуги. В ОТГ ще нічого не почали робити. Як то кажуть -факт на ліцо. В ОТГ завал з дорогами. Людям не важливо чия це дорога, людям треба результат роботи тих, кого на жаль обрали.
25 Березня 2021, 21:20
Для чого бєздєльніки діловоди і стрости яки нічого не роблять,а 15тисяч зарплати мають.Це дурдом лкдарі і більше ничого