Ні пройти, ні проїхати: рожищани скаржаться на болото замість дороги

25 Березня 2021, 09:10
6439

Рожищани продовжують нарікати на стан доріг у місті.

Андрій Віннічук у спільноті «Нетипове Рожище» 24 березня опублікував світлини рожищенської вулиці Сухарєва.

Чоловік зазначає, що вирішив продовжити тему доріг у місті.

Як видно зі світлин, на вулиці відсутнє будь-яке тверде дорожнє покриття, там багнюка. Жителі міста зазначають, що там проблемно пройти. Також у болоті загрузає транспорт.










Читайте також: Це не Зімбабве і навіть не Росія: рожищанин показав розбиту дорогу в місті

Коментарі
25 Березня 2021, 11:17
Міська рада! Три два один, фас! Бігом пишіть шо то люди самі винні<br/>поки ніхто не написав про бубочку<br/>Все валіть на людей!!!!!!!! Ви більш нічо так добре не вмієте - як робити винними простих рожищан<br/>работніки
25 Березня 2021, 12:58
На сусідній вулиці люди скинулися і вимостили щебенем! 10 років тому було теж саме а на вул. Зарічній чоловік сам навозив 100-ню машин грузу і сам вручну розгортав (знаю його особисто)! А ви жителі цієї скандальної вулиці що зробили щоб того небуло? Камінцями таскатами породили щоб біля вас неїхали!
25 Березня 2021, 12:59
Хай мер ПОЛІЩУК негайно проїде своїм автомобілем по цій вупиці-танкодрому, сфотографується там привселюдно і без матюків висловить свою думку про це неподобство і свою бездіяльність.....
25 Березня 2021, 13:26
Сподіваюсь жителі цієї вулиці не платять податок за землю... Бо якщо платять - час припиняти!<br/>Хай зберуться усі і домовляться складатись десь по 1000грн на вимощування вулиці крупним і дрібним щебенем. І підпишуть лист до місцевої ради, про свої наміри (у двох примірниках, один для себе), І в тому листі нехай НАГОЛОСЯТЬ, що за підсумками робіт буде звітність: квитанції за щебінь і фото робіт, фото готової вулиці. І що згідно їхньої звітності, суму, яку було витрачено на дорогу, громада вулиці недоплатить в якості земельного податка. ТОБТО : замість платити земельний податок наступні 6-10років, люди зроблять собі вулицю, і не тільки собі, бо це вулиця міста - загального користування.<br/>ЦЕ І Є БЕЗПОСЕРЕДНЄ НАРОДОВЛАДДЯ. Тобто українець не мусить десятиліттями платити земельний податок і не бачити нічогісінько, крім поодиноких лампочок освітлення, які ці злодії вліпили як одчепняву. Українець ЗГІДНО З КОНСТИТУЦІЄЮ МАЄ ПРАВО НА ПРЯМЕ НАРОДОВЛАДДЯ, УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ СВОЄЇ МАЛОЇ ГРОМАДИ (ВУЛИЦІ) НА СВІЙ РОЗСУД
25 Березня 2021, 13:36
ПИТАННЯ ЛИШЕ В ТОМУ, чи готові жителі цієї вулиці йти щільною стіною на того чинушу, який буде паскудити їм, заважати, намагатись розсварити... Чи готові вони чинушам пику бити за таку &amp;quot;якість&amp;quot; життя??<br/>Якщо згуртовані, - ніяка чинуша не рипнеться проти. Можна навіть диференціювати внески, і ті, в кого автівка можуть внести на дорогу більше, а в кого дітей купа і нема автівки, то менше... І взагалі кошторис можна накрутити удвічі, скластись по 500, а написати шо давали всі по 1000. відповідно і квитанцій &amp;quot;наклепати&amp;quot; не проблема. Це буде просто відшкодування людям за їх роботу, за старання, адже чинуші беруть бабло за те шо просто сидять по кабінетах, то і в людей має бути свій наварчик)))
25 Березня 2021, 13:43
Бубочка тут знову не причому.Це фурами розбили і автівками. І взагалі цю дорогу має зробити Автодор.Винен Музика та Гайворонська в цій ситуації,бо за свою каденцію при владі нічого не зробили.Бубочка два ліхтаря вам поставив,щоб ви могли оминути вночі калюжі, а ви невдячні критикуєте працьовитого мера
25 Березня 2021, 16:08
Треба Радянську владу повернути і Ореста Ласкавого призначити очільником Рожищенського району. Для найкращої ефективності розбудови міста - перейняти досвід управління у Олександра Лукашенка. Тоді навіть майдануті, активісти, чмошніки, ворюги, бариги та інша ср@нь буде займатись чимось корисним для України, а не для своєї дупи.
25 Березня 2021, 16:40
І все таки як би не звучала гірка правда, а все ж вона така: Дорогу до такого явного болота довели самі жителі вулиці. Ібо нєфіг їздити по вулиці тракторами, фурами та ще Бог знає чим. Не пішоходи довели до цього стану і не велосипедисти. І не приїхав вам житель Копачівки чи Дубища трактором і не зробив вам танкодром. А жителі там явно не бідні люди, раз нових будинків понабудовували та фури власні мають. Тому можна було б і організуватися десь трошки та скинутись по пару гривень на свою ж дорогу.
25 Березня 2021, 16:58
Люди скинуться і перестанють платити земельний податок? Чи може перестанють платити податок закладений в бензині на ремонт доріг,який якраз іде на місцеве самоврядування з тихже заправок? Чи може бубочку треба спитати куди поділись ці надходження які б мали фінансувати бюджетні витрати на дороги громади?
25 Березня 2021, 18:29
&lt;p&gt;КОМЕНТАР-СУПЕР!Привезіть Ласкавого Ореста у кабінет&amp;nbsp;мера ПОЛІЩУКА і ПОЛіЩУК сам втече додому і відмовиться від мерства,бо вже нажерся і в дупі має своїх виборців !! Громада чекає втечі ПОЛІЩУКА,як ЯНУКОВИЧА у Ростов ! Ото цирк буде!!!!!&lt;/p&gt;
25 Березня 2021, 20:09
ви люди-дибіли!
25 Березня 2021, 20:37
З вами незгідний! Автомобілі якраз би втрамбували якби було що а не зілля яке тими ж пішоходами замощується в ямки, бо вони не розуміють що зілля гниє і утворюється багнюка!( А от результат показує злагоджену думку мешканців цієї вулиці!
26 Березня 2021, 10:20
Якщо будете дозволяти їздити фурами, то не витримає жодне покриття. І болото саме від них, але я так розумію, той хто фурою по вулиці їздить, то той найбільше й верещить. А для фур та іншого спецтранспорту у Рожищах є як мінімум дві стоянки: на ринку Безверхого та стоянка Волощука. Але це ж треба якусь копійку заплатити, а ми ж не привикли. Чи може ви десь бачили у тій же Європі, з якою ви все тут порівнюєте, щоб хтось свої фури на вулиці біля хати паркував?
26 Березня 2021, 10:24
Щодо мера Поліщука, то сам себе він не обрав. Його обрали ви, тупориле стадо. Тому бачили очі, що купували - їжте, хоч повилазьте. Те ж саме і з президентом. Один витанцьовував на сцені з Мартиняком, то тепер мер, а інший фестивалив на всю країну, то тепер президент. Дякую за увагу....
26 Березня 2021, 12:55
Невже не можна, кинути по паро гривень з кожної хати і настелити щебнем? Чи вам хтось має прийти зробити? А той, що фуру ставить серед дороги, хай більше дасть і буде дорога....
26 Березня 2021, 13:03
Є можливість зразу прорекламувати резинові чоботі з Дивосвіту)))
26 Березня 2021, 16:23
Там фура не стояла, а хотіла проїхати, і загрузла. Витягали трактором. На фото видно.
29 Березня 2021, 00:12
Ореста Ласкавого призначити очільником?<br/>Так він вже репетує, що треба починати будівництво доріг з вулиці Лугової, у нього там ділянка.<br/>До речі, де ця вулиця в місті?<br/>Якби Орест взявся б, то, мабуть, зробив би там дорогу на тій Луговій...
29 Березня 2021, 02:07
За рахунок міського бюджету видати гумові чоботи кожному жителю вулиці Сухарєва. Таке альтернативне рішення потребуватиме значно менших коштів в порівняні з витратами на ремонтні дорожні роботи на зазначеній вулиці. Доречі, так само можна забезпечити гумовими виробами(чоботами) власників земельних ділянок по вулиці Луговій, яка простягнулась від дитячого притулку в сторону залізничного мосту паралельно вулиці Шевченка, мікрорайон Жалобово. Також зазначу, що при успішному господарсько-будівельному освоєні своєї земельної ділянки громадянин Орест Ласкавий змінить свій статус з соколяна на жалобівця. Участь у тендері на поставки гумових чобіт зможе прийняти магазин &amp;quot;Дивосвіт&amp;quot;.
29 Березня 2021, 11:34
Як &amp;quot;моцно&amp;quot; написано!!!)<br/>Тебе, Ігоре Олеговичу, усі ті, кого ти тут обсираєш, як зловлять - то тобі буде не солодко!)))