Підробкою документів займалися двоє жителів Рожища: імена

03 Серпня 2023, 14:50
Під час обшуків 17056
Під час обшуків

У Рожищі полісмени припинили діяльність злочинної групи, що виготовляла фіктивні документи та реалізовувала їх по всій країні.

Район.Рожище 3 серпня з власних джерел стали відомі імена двох фігурантів злочину.

За інформацією видання, очолював злочинну групу 60-річний рожищанин Олег Нор. Він залучив до протиправних дій ще п'ятьох осіб: мешканців Волинської, Сумської, Рівненської та Полтавської областей. 

Ці люди підшуковували клієнтів та безпосередньо за допомогою спеціальної техніки виготовляли фіктивні документи – посвідчення водіїв та пенсійні посвідчення, за якими навіть військовозобов’язані могли безперешкодно виїхати за кордон.

Ще один фігурант злочину – працівник Рожищенської міської ради Олександр Івашин. Він займався підробкою документів прямо за робочим комп'ютером.

Нагадаємо, 2 серпня за місцем проживання та перебування фігурантів правоохоронці провели 16 санкціонованих обшуків. Серед іншого вилучили понад 100 тисяч доларів та 40 тисяч євро

Нині триває досудове розслідування. Вирішують питання про оголошення підозри зловмисникам та обрання їм запобіжних заходів.

Коментарі
03 Серпня 2023, 12:03
Там і мер в долі напевно
03 Серпня 2023, 12:23
Треба вигнати грізною мітлою мера ПОЛІЩУКА! Окрім п' янок і гнобленням працівників міської ради Поліщук нічим не займається ,хіба що займається власним самолюбованням і власним збагаченням.
03 Серпня 2023, 12:35
Івашин підставив мера Поліщука.Як завжди мер Поліщук буде говорити ,що він Поліщук нічого не знає ,нічого не робив ,і не відповідає за роботу своїх працівників міської ради ! Поліщук - відповідальний за все ,що він разом із своїм апаратом міської ради натворив !
03 Серпня 2023, 12:55
Бубстер зараз як завжди відмажеться що він не при справі. Зазвичай вся "двіжуха" в нас при владі відбувається в липні серпні коли бубочка дивним чином у відпустці. Це вже не перший рік така фігня. Коли Присяжнюк в Топільному землі роздавав рідні направо і наліво теж прикрили в серпні місяці його коли бубочка був у відпустці. Робіть висновки рожищани яке недолуге чудо сидить в кріслі мера
03 Серпня 2023, 13:08
Поліщук За стільки років не зробив для міста абсолютно нічого, в центрі немає навіть туалету міського, а біля Будинку Культури туалет більше схожий на катакомби! Хлопці помирають на війні, заради кращого майбутнього, заради дітей своїх. А в Рожищах навіть для дітей немає зони відпочинку, як таке може бути? Немає слів, і мордяка буде говорити, що він сліпий і глухий, бо не знав нічого, то як ти «шановний» сліпий, то геть, ти настільки нажерся, що в двері входиш боком.
03 Серпня 2023, 13:33
Хто не встиг отримати замовлені документи, звертатись до заступника мера, аін порішає
03 Серпня 2023, 13:47
Коли Вєрку Шварцкоп перевірять? Так звана волонтерка замішана в шахрайських схемах, через які возить контрабанду з Європи під виглядом гуманітарної допомоги
03 Серпня 2023, 13:51
Ви праві ! Тільки одна проблема- заступник Поліщука - клоун Лясковський постійно займається власним бізнесом і за стаканом горі лки людей не бачить .
03 Серпня 2023, 13:56
Це чудо- заступник - бізнесмен Лясковський окрім горілки дуже любить вишуканий коньяк ,шастає по Рожищах у робочий час для вирішення своїх питань.
03 Серпня 2023, 15:16
Ну і мешканці громади невдоволені- женуть всі на мера! Цей мер справедливіший за всіх попередніх. У попередніх хати виростали синам-зятям, а цей не краде, то й не угодний. Мали б підтримувати громада свого, ще й під час війни, а то б позʼїдали одне одного
03 Серпня 2023, 15:23
Сашко і ти тут засвітився щей як багато під час війни заробив 100тис баксів. Мабуть за половину відкупиться! Чекаємо коли все затихне і Сашко буде далі на роботу ходити.
03 Серпня 2023, 17:01
Ось зараз і стане все на свої місця. Якщо мер проявить характер і звільнить Івашина як мінімум за дискредитацію органу, то значить дійсно не догледів за підлеглим. Але якщо не звільнить, то висновки робіть самі...
03 Серпня 2023, 17:05
І хочу сказати, що затерта мантра голови, про те, що я у відпустці цього разу явно не пройде. Мер повинен контролювати дії своїх підлеглих і крапка. Особливо якщо ночами використовується техніка, електрика та інші ресурси міськради. А це ні для кого не секрет, бо світло горіло в тому кабінеті до темної ночі.
03 Серпня 2023, 17:11
Але яка ж ганьба. Прямо на всю Україну. Ловили різних ділків останнім часом. Але щоб таке робили прямо в стінах мерії її посадові особи, щось не пригадую. І навіть якщо чисто гіпотетично справу поховають брудний осадок залишиться назавжди. Тим бвльше, що всякі темні справи фігуранти почали робити явно не протягом останнього року, а набагато раніше.
03 Серпня 2023, 17:44
І я не вірю, що в міській раді ніхто нічого н бачив і не чув, на 100 відсотків впевнений, що мер знав чи здогадувався, ну не буває щоб так все шито крито, тут колегу по роботі по дупі погладиш, зразу дружина з Австрії дзвонить а тут тихенько гарненько, долю взяв і працюйте далі.
03 Серпня 2023, 17:50
Яйцеслав знову неприділах так як і з хабарем. Квартиру вже неодну купив і не тільки в Україні, час все розтавить на вкруги і покаже справжнє лице цього пацієнта. За зама мовчу шастає в роб час по генделях і дивиться куди впихнути МАФ без дотримання пожежних норм. Позор команді - бариг гнати пора, думай НАРОДЕ УКРАЇНСЬКИЙ!!!
03 Серпня 2023, 19:00
Saha,в вас особиста неприязнь до Віри Шварцкоп,зробіть хоч грам ,для підтримки наших військових,поїдьте за кордон,приженіть авто,а потім на фронт доставте.І так 2 рази в місяць..Вперед!
03 Серпня 2023, 20:29
Справжні Порохоботи і попередники!!!
03 Серпня 2023, 20:32
Бубстер хату під Луцьком будує а Лясик піддав під себе колишню аптеку і ремонт робить. Їм гроші треба для справи. А тут погані поліцаї все зіпсували.
03 Серпня 2023, 20:32
Рятують людей вам не подобається. гинуть люди теж не подобається. знаєте на владу жалуватись не можна, все таки самі вибирали. а антизакона діяльність була припинена.. Чого жалієтесь, кожен жеве. як вміє. Я взагалі вже нічому не дивуюся.
04 Серпня 2023, 06:19
Оголошення. Проведу інтернет .Дорого. Звертатись у відділ освіти.
04 Серпня 2023, 18:56
Сука такі гроші колотять, а на вуличне освітлення не вистачало!!! Ганьба
05 Серпня 2023, 13:01
Шановні жителі міста Рожище поки не пізно давайте збирати народне віче і знімати з посади голову міської ради,заступників і все те кодло,яке було при ньому,робімо щось,бо Рожище повинно мати достойних керівників,а не ту мерзоту,яка краде і бреше,бреше і краде!!!!
05 Серпня 2023, 16:36
А як все гарно починалось партія "свобода" го "самооборона" під білі ручки завели славіка поліщука депутата міської ради від партії"батьківщина" в міську раду і посадили у крісло мера, Але славік зрадив і бабу Юлю і інших, спочатку з" слугами народу потів з за майбутнє, хоча лизав одному і тому ж рубльову а так класний хлопець правда вже вишиванка не налазить .