У Рожищі полатали дороги

20 Квітня 2021, 10:16
7155

У місті Рожище здійснили ямковий ремонт дорожнього покриття.

Роботу комунальників у центрі міста 19 квітня зафіксував кореспондент Район.Рожище.

Нагадаємо, нещодавно у місті провели нічну акцію «Де дороги?».

Згодом міський голова В'ячеслав Поліщук дав відповідь на це запитання.

Зі слів міського голови, у бюджеті цього року закладено 580 тисяч гривень на поточні ремонти комунальних доріг, серед них і вулиця Незалежності. На поточні ремонти торік витратили близько 400 тисяч гривень.










Коментарі
20 Квітня 2021, 13:20
<p>- відразу робота пішла, і без підрядників і розірваних договорів як швидко все зробилось.</p>
20 Квітня 2021, 13:57
А круг на Вовнянці як зробили - це позор. Частину зробили, частину залишили. Я в шоці. Як так можна?
20 Квітня 2021, 14:10
Це гроші на вітер!! Потрібно повирізати довкола ями а потім очистити, залити асфальт, тоді каток і заробити шви. О тоді буде виконаний ямковий ремонт...
20 Квітня 2021, 14:37
Яка влада такий і ремонт. На десятому фото, там де перехрестя ,добре що хоч в калюжу асфальт не наклали.Бубочка, ця робота називається- навід@@пись
20 Квітня 2021, 17:02
Європейська ОТГ, Європейський ремонт. Слава Поліщуку, хвала Зеленському і подяка партії За Майбах
20 Квітня 2021, 17:17
Вже почалось, мабуть, МАЙБУТНЄ<br/>Оце, либонь, вже почалось…
20 Квітня 2021, 18:31
Невже не можна було залучити безробітних через центр зайнятості - щоб хоча б нормально підчистили ями від гзязюки та пилу. Я розумію пофігізм автодорівців - у них мінімальна зарплата. Але нафіга ж той асфальт і гроші ОТГ в землю закатувати. Найбільш раді цьому ремонту ушльопки на бляхах, тепер зможуть з пробуксовкою кататись.
20 Квітня 2021, 19:53
Немає в бубочки майбутнього,вовчі ягоди хіба,гидко дивитись,село забите!
20 Квітня 2021, 21:24
Це за умови, якщо хотіти робити якісно.Спочатку подумати ,як зробити ,перш ніж почати роботу.
20 Квітня 2021, 21:43
Рожищани, пропоную запросити на посаду головного радника мера міста Рожище бувшого депутата ВР та екс-майданівця Михайла Гаврилюка.
20 Квітня 2021, 21:45
Там думається лише скільки відкату можна підмутити.
20 Квітня 2021, 21:56
Автодорівців за їхню рукожопість не треба сильно &amp;quot;...незлим тихим словом&amp;quot;... згадувати. Ті небораки всією бригадою менше заробляють за свою роботу, ніж Гавноворонська хоче відсудити в нашого КВНщика та України за свою сонцесяйну чиновницьку дупу.
20 Квітня 2021, 23:39
Гидко дивитись на цей &amp;quot;ремонт&amp;quot;.<br/>ГАНЬБА !!!
21 Квітня 2021, 13:26
Ганьба !!! А мерія не бачить куди закатують наші гроші..... Боже! Дай їм совісті та розуму........
23 Квітня 2021, 02:17
Я тобі за один день нафоткаю придурів на наших номерах як паркуються як їздять і не рівняй всіх
25 Квітня 2021, 16:57
При цьому керівнику Рожище перетворилося на справжню транспортну клоаку, в центрі міста малолітні стрітсракери їздять , паркуються як хочуть, під базаром знак - всім похер, не дороги а плювок в лице містянам. Славцю, при двох попередніх головах було краще.