Президент звільнив очільника Рожищенської райдержадміністрації

29 Березня 2021, 22:32
9975

Президент України Володимир Зеленський підписав розпорядження, яким звільнив з посади голови Рожищенської районної державної адміністрації Сергія Шкоду.

Відповідний документ з'явився на сайті глави держави 29 березня.

«Звільнити Шкоду Сергія Івановича з посади голови Рожищенської районної державної адміністрації Волинської області відповідно до пункту 6 частини другої статті 9 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», – йдеться у документі.

Нагадаємо, на посаду Сергія Шкоду Зеленський призначив 17 квітня 2020 року.

Коментарі
30 Березня 2021, 02:37
О ніі! Мой гаспадін!Чекаю в Чехії тут кльовенько!
30 Березня 2021, 14:15
Дурне ти. Чоловік має бізнес і голову на плечах. А ти далі кайфуй в Чехії.
30 Березня 2021, 14:20
Нарешті цей шкоднік зникне з району!
30 Березня 2021, 15:03
А де його криси поділися Новосадиха і Клебанська відпочивають вже вдома, а де хто їздив в Єгипет відпочивати так в райдержадміністрації добре платять чи в культурі заробили
30 Березня 2021, 15:43
До коментаря 11:15. Ви краще подивіться на декларацію того пана перед влаштуванням на роботу в Рожищенську РДА тобто за 2019 рік от і побачите скільки він "офіційно заробив". Добре навчився приховувати доходи і не платити податки...
30 Березня 2021, 17:39
Це ж скільки треба мати часу, щоб сидіти і вичитувати чужі декларації, хто скільки заробив, на що витратив, хто де пукнув, а хто і усрався))) А ще сидіти і чекати нову статтю в Інтернеті, щоб анонімно висрати своє фе)))) (бо ж сказати відкрито кишка тонка)))) Сміх і гріх. Невдахи і заздрісники. Непотріб і дно.
30 Березня 2021, 19:31
тобто дорога на Промисловій зійде цьому керовніку з рук?
30 Березня 2021, 20:27
Покажи мені пальцем на чиновника-злодюжку якого за період тридцяти років Незалежності відправили на казені харчі та охорону вертухаями, а я тобі подарую пляшку якісного коньяку. До уваги не брати тих, кого посадили через політичні розбірки. В Укаїні немає жодних проблем, крім Віті Яника, Владіміра Хйла, та проблем мовного питання. Принаймі так важають національно свідомі люди-додіки.
31 Березня 2021, 02:29
не переводьте тєму! команда розпалася: бурий в запої, алінка в чехії, шкодик в жопі
31 Березня 2021, 09:16
А Андроник де? Де має працевлаштуватися, ой куди ж то я маю податися. Аж цікаво. Перепригнув сам ж себе. Якби ж Я знав би.
01 Квітня 2021, 01:44
Андрон задумався: як то без мзди трудовиків і фізруків прожити. І шкодик на вільні хліби подався..
01 Квітня 2021, 13:17
6 частина це про сумісницнитво значить Шкода займає ще одну посаду. Й напевно він стояв перед вибором де залишитися.
02 Квітня 2021, 16:28
тепер Рожище заживе нарешті... ))))