У Рожищенській райдержадміністрації – новий голова

18 Квітня 2020, 10:45
8739

Президент України Володимир Зеленський призначив нового голову Рожищенської районної державної адміністрації.

Відповідне розпорядження датоване на сайті глави держави 17 квітня.

Новим головою Рожищенської РДА став Сергій Шкода.

«Призначити Шкоду Сергія Івановича головою Рожищенської районної державної адміністрації Волинської області», – йдеться у документі.

Коментарі
18 Квітня 2020, 14:32
Хороший подарунок на Пасху для Рожищ.
18 Квітня 2020, 14:37
А Гайворонську хоч звільнили?
18 Квітня 2020, 14:39
Кому потрібна та адміністрація дармоїдів скільки чим і ким тут керувати і так розікрали всю країну
18 Квітня 2020, 15:54
Інно Михайлівно, хочеться підтримати Вас. Стільки бруду ллється тут незаслужено. Ви - чудовий спеціаліст і гарна людина, знайдете місце у житті і, нарешті, вийдете з цього болота під назвою КоМанда. З світлим святом Великодня! Дійсно, Президент зробив Вам особисто подарунок до свята. Думаю, Ви щиро вдячні йому за це.
18 Квітня 2020, 16:07
Інно Михайлівна як всі чекали такого подарунка,надіюсь Вас геть вигнали з РДА!
18 Квітня 2020, 16:48
Інно Михайлівно, все прекрасне попереду!! Ви хороший, грамотний юрист, це кажу ще про ті часи як Ви були начальником юр.відділуРДА. Молода, симпатична, так що роботу собі знайдете легко!! Зі святом Вас ! Миру, достатку Вам і Вашій сім'ї!!!
18 Квітня 2020, 17:36
Зеленський супер Президент.
18 Квітня 2020, 17:50
Якщо Зе президент, тодi я Нобелiвський лауреат з усiх наук. Слiдуючим суперпрезидентом напевно стане пацiент з Олики.
18 Квітня 2020, 17:59
Ствердно зазначаю, що дуже скоро афера з проведенням інтернету по школах району стане надбанням громадськості району та відповідних компетентних органів.<br/>Кузава ЕНД Компані понесуть справедливе покарання за дерибан грошей на дітях.
18 Квітня 2020, 18:14
Дибільна система злодіїв і дармоїдів переробляються розкраданням аж шкода бідних хватило би одного районного голови робітники долбані
18 Квітня 2020, 18:50
Люди,майте розум ,зупиніться з образами,свято на порозі,краще помоліться і подивіться кожен на себе та своє оточення... задумайтесь,все у ваших поступках ідеально??? Ви точно маєте право поливати брудом інших???
18 Квітня 2020, 19:07
Злодіям і дармоїдам і не совісно і Бога боятись не треба скільки можна терпіти бачите свято в Рожищі велике хоч би вже людей перед святом не нервували і робили це мовчки ніде в світі немає стільки непотрібних керівників ким і чим тут керувати
18 Квітня 2020, 19:09
Тупорилий як і ти!!!
18 Квітня 2020, 19:46
А що за тема з &amp;quot;інтернетом по школах&amp;quot;?
18 Квітня 2020, 23:23
Взагалі то ганьба адміністраторам сайту, перед таким святом допускати такі коментарі. Якою б не була та Гайворонська, вона як і всі ми людина. І читати їй це ну мягко кажучи не дуже приємно, мабуть .І саме цікаве те, що самі &amp;quot; приємні&amp;quot; коментарі, це якраз від їх близького оточення і так званих колег ))
19 Квітня 2020, 00:11
А ви в першу чергу поважайте Президента країни, в якій живете. Ще 73 % підтримки ніхто не мав ніколи. І навіть якщо вам щось не довподоби, треба мати повагу. Ще й ніхто нічого з попередніх толкового не зробив лише розікрали. Повага має бути до президента любого, так як і в інших країнах народ поважає президента!!!!!
19 Квітня 2020, 00:56
Пройде трохи часу і новопризначеного голову РДА будуть поливати таким же брудом.
19 Квітня 2020, 10:06
А де авто на я кому шкiльний рулив
19 Квітня 2020, 10:13
Там же два шкiльних автобуси Стали джипами
19 Квітня 2020, 10:17
А де бабки на стадiон Стали вiлою???
19 Квітня 2020, 10:29
Прочитайте <br/>Президент звiльнив Гайворонську<br/>Там все ясно
19 Квітня 2020, 11:44
Прочитав коментарi до Президент звiльнив голову РДА Польша, торгiвля посадами, комiciйнi на комiciях,вiдкати на будниках та квартирах, новi шкiльнi автобуси, авто, стадiон це буде конфicкaцiя i весняна посадка
19 Квітня 2020, 11:59
73 вiдсотки якраз i говорять про повну деградацiю популяцii. Дебiлiзм крiпне.
19 Квітня 2020, 12:01
В терцентрi вже не буде виборочного штабу ?
19 Квітня 2020, 12:06
I сраколизникiв ШВАРЦКОПIВ теж не буде
19 Квітня 2020, 12:13
Гайворонська Давидючцi 1000$ за посаду вертати буде?
19 Квітня 2020, 12:20
По 1000$ за посаду
19 Квітня 2020, 13:24
А ви їм давали по тій 1000, що пишете?? Чи так, про що небудь, якби писати ?? Христос Воскрес !!
19 Квітня 2020, 14:42
Це ж ви менi казали коли добре випили та закусили; Воicтину Воскрес !!!