Перша сесія Доросинівської сільради: обрали секретаря та призначили старост

06 Грудня 2020, 11:45
Під час першої сесії ради 7801
Під час першої сесії ради

У Доросинівській сільській територіальній громаді відбулась перша сесія.

На урочисте засідання депутати зібралися у приміщенні шкільної їдальні 30 листопада. Про це Район.Рожище розповів депутат Доросинівської сільської ради Володимир Потрапелюк.

Обрані 22 депутати громади отримали посвідчення та почали виконувати повноваження.

Під час першої сесії депутати вибрали секретаря сільської ради та проголосували за призначених старост. Їх кандидатури запропонував голова Доросинівської громади Микола Касянчук.

Секретарем ради обрали Любов Климюк. Старостами стали Оксана Штиюк (Береський старостинський округ), Любов Майструк (Ясенівський старостинський округ), Віктор Лук'янчук (Щуринський старостинський округ) та Зоя Павловська (Ворончинський старостинський округ).






Фото з офіційної сторінки народного депутата Вячеслава Рубльова.
Фото з офіційної сторінки народного депутата Вячеслава Рубльова.

Читайте також:

Коментарі
06 Грудня 2020, 15:06
Зажерлися !Хто подумає про простих людей??
06 Грудня 2020, 15:11
Хто такий Касянчук??Прислуговував Порошенко!!Злодій!!
06 Грудня 2020, 18:14
А що там вибір був, ні звичайно!!!
06 Грудня 2020, 20:19
Якщо вельмишановний депутат Рубльов буде на кожну сесію в кожне село, де Майбах переміг їздити, то хто буде закони у раді приймати? Хіба його для цього обирали...
06 Грудня 2020, 20:22
Вибрали сраколизників.
06 Грудня 2020, 21:10
Читаю ці коменти - лише один висновок, пишуть ті особи, як балотувалися і яких не обрали. Шановні то є село , тут всі і про всіх знають . Зробіть висновки , ви були нічого не зробили, дайте можливість іншим не факт , що у них вийде, але ви вже використали свій шанс.
06 Грудня 2020, 21:10
Касянчук мило знизу заглядав у очі Порошенко?Пристосуванець .Корчить з себе начальника???
06 Грудня 2020, 21:24
А що в ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Доросині так важко відрізнити клас від їдальні? Всіх було запрошено до гарного учнівського класу!
07 Грудня 2020, 18:31
якщо такій великий відсоток людей проголосувало за касянчука ,то значить не такий він і злодій ,він не перший рік при посаді і люди знали кого вибирають
08 Грудня 2020, 08:34
Йому вже можна дати клікуху "КИДАЛО".Багатоьх кинув, так жостко. Про що люди думають.
08 Грудня 2020, 12:59
А саме його підлим(інакше не назвеш) відношенням саме до тих ,хто підтримував та підставляв йому свое плече ,коли він ще не «взлетів» на голову ОТГ».<br/> Дуже погано він починае.Та кажуть- як «постелеш так і ляжеш».Тож з часом сам побачить,що означае предавати старих друзів і які його підтримували та підставляли свое плече коли він «починав летати на малих висотах» на нових,які зявилися лише коли він набрав»висоту»., коли він знову залишиться біля розбитого корита.А це його не мине.<br/>»Високі польоти»,дуже часто призводять до низького падіння,як відомо.Схоже, що Миколу це не мине. Життя дорого бере за свої уроки.
08 Грудня 2020, 14:14
Скажіть ,а чому в названих селах старост вибиратиме громада(і це правильно),а в Доросинскій ОТГ старост вибирав г о л о в а Касянчук.А депутати лише затверджували ТИХ кого ВІН запропонував,При цьому (як видно),особливо не зважаючи на профексійні і моральні якості кандидаток.серед яких була представлена і НЕЗАКОННО причому ж (бо являлася одночасно депутатом)затверджена коханка Касянчука..?<br/>Все таки дивно,в ОДНІЙ країні .а такі РІЗНІ закони.Хто знае відповідь.. ?
08 Грудня 2020, 19:40
Касянчук запроданець та сраколиз!
08 Грудня 2020, 20:14
Що ти верзеш.Іди лікуйся, тебе вже шукають медичні сестрички. Ти втекла з палати номер 3.Вернися і прокапайся.
08 Грудня 2020, 20:21
Макар не палися.Пиши свої книжечки. Не чуди,прошу ж тебе.
09 Грудня 2020, 12:50
ЛЮДИ не дивуйтеся 30 листопада була сесія і затемнення місяця яке вплинуло на затемнення розуму нашому гоолоовііі і депутатам тому і вийшла така староста у Ворончині
09 Грудня 2020, 13:57
Виявлеться ми вибрали голову ОТГ для якого не мае нічого святого.<br/>Для нього НЕ свята Ні дружина,яка народила та виховала йому дітей-бо відкрито зраджуе ій з іншою.<br/>Ні старі друзі-бо як тільки &amp;quot;сів на троні&amp;quot;, то відразу відвернувся від них.<br/>Ні закони-бо не дуже заморочуе собі ними свою велику ОТеГівську голову<br/>А раз він так легко переступае через одне це,то можна вже не дивуватися коли проявиться що Божі закони для нього не Святі і їх також можна леко переступити.<br/>Хоча,переступивши через перше він ВЖЕ поправ Боже..<br/>Як кажуть :»Бачили очі ,що купували-тепер їжте!»
10 Грудня 2020, 14:38
яка з неі сьароста тупа необразована модель касянчука хай ккккраще відкриє курси у цьому в неі досвід є і розкаже як без ніякого досвіду і яким місцем добииииилася посади як без сорому світити голими ляхами перед дддддддддддітьми людьми у 42 роки та вона з касянчуком вже давно сором втратили
10 Грудня 2020, 16:42
Дорогенька людино, не будьте ви такою закомплексованою та адептом пуритантства. Облиште свої совкові погляди, коли була ковбаса з мясом і не було сєкаса. Особисто довелось бачити, що європейські діди та бабці їздять на курорти, щоб пошпьохатись з молодими партнерами. А тут лише 42 роки. Якщо вагіна жадає, а прутень може, то навіщо відмовлятись від утіх даних природою. Доречі, не забувайте про гігієнічні міроприємства та чисті труси коли йдете на інтимне побачення.
10 Грудня 2020, 17:02
Такі хороші дві молодиці на фотці. Все таки худенькі сільські жіночки мають свій шарм.