У Копачівці відбулась перша сесія: обрали старост та ввели посаду інспектора з благоустрою

18 Листопада 2020, 09:07
13320

Відбулось перша сесію восьмого скликання Копачівської сільської ради.

Новообрані депутати зібрались у вівторок, 17 листопада. Про це на своїй сторінці розповів висуванець за списком «Європейської Солідарності» Іван Мирка, який пройшов у Волинські обласну раду.

«У цій раді громади – шість депутатів від «Європейської Солідарності». І я радий, що в цій громаді багато депутаток. Це велика перевага», – зазначив Мирка.

На сесії голова територіальної виборчої комісії Тетяна Панас оголосила про результати виборів, вручила посвідчення і привела до присяги голову.

На порядку денному сесії було шість питань, також обрали секретаря першої сесії, наступну сесію призначили на 24 листопада (початок о 14:00).

Депутати проголосували за регламент. 

Також утворили старостинські округи: Уляниківський, Залісцівський, Березолуківський, Любченський, Кременецький. Щодо цього питання виникла гостра дискусія, бо деякі депутати вирішили, що округи зайві. Результати голосування – 12 за, 5 проти, 4 утрималися.

Окрім того, депутати затвердили кадрову структуру громади, ввели посаду інспектора з благоустрою, утворили фінансовий відділ як окрему юридичну особу за новими вимогами.

Також проголосували про утворення трьох постійних комісій, обрали їх склад і очільників.

Також на сесії проголосували за старост:

  • Березолуки – Лілія Коцюбайло (21 за);
  • Залісці – Галина Микитюк (15 за, 2 проти, 4 утрималися);
  • Кременець – Руслана Турак (17 за, 4 утрималися).

Шляхом таємного голосування обрали старосту у село Уляники. Ним став Валерій Адамчук. Обрання старости у село Любче відклали на наступну сесію, адже жоден кандидат не набрав більшості голосів.

Коментарі
18 Листопада 2020, 11:25
Ги-ги, Хведчак получається всюди пролетів. Барига хрєнов....
18 Листопада 2020, 11:35
Вітаю всіх обраних старост та бажаю натхнення та успіхів у цій нелегкій роботі.Щасти Вам.
18 Листопада 2020, 12:58
Отримувати 5 округів ну це за круто,тим більше що вони самі себе не здатні забезпечити,і являються "паразитами".Толку з того округу,краще людям за ті гроші щось зробили,для молоді щось придумали щоб не втікали з села.Може треба було у людей запитати що їм потрібно,щоб потім не звинувачували що чогось немає чи не зроблено.
18 Листопада 2020, 15:06
Молодь, на жаль, з села завжди тікала.При будь якій владі і режиму.
18 Листопада 2020, 16:10
в Рожищах позачергова сесія,а в Копачівці чергова з новообраними депутатами? недоМер щось реально мутить
18 Листопада 2020, 17:39
ти недоРіс ще, щоб щось розуміти! <br/>а те що тебе постійно МУТИТЬ - то вже всі давно зрозуміли!
18 Листопада 2020, 20:45
Хвидчак не пролетів він пройшов до Луцької районної ради)))
18 Листопада 2020, 21:50
Все правильно зробили,а молоді треба робота,тоді будуть залишатись.
19 Листопада 2020, 01:55
Повністю підтримую на рахунок округів. Треба було скоротити... Деякі старости нічого не роблять по селах тільки сидять і зарплати отримують а толку ноль !!! В Любому взагалі тільки плітки збирала і село пересварила !!!!
19 Листопада 2020, 01:59
Хведчак ще всім покаже!
19 Листопада 2020, 08:40
Старости потрібні в кожному селі,це ж для людк зручно.Чи ви думаєте людям легко йти по довідку хто зна куди.Ви незнаєте ,що сільські голови і хоронять і допомагають з документами.
19 Листопада 2020, 09:58
Округів як було 6 так і залишилось. Це все для зручності мешканців. На місці довідку візьмуть і інші необхідні документи. Не знаю як у інших округах, але в Березолуках довідку і інші документи без всяких проблем можна взяти на місці. То чому наш Березолуківський округ, а як всі Пам'ятаємо без Березолуківської сільської ради не створили б громаду, мають об'єднувати ще з якимсь. А на рахунок наповнення бюджету, то нехай всі платять податки справно і в самій Копачівці також. І все буде добре.
19 Листопада 2020, 11:03
Цілком згідний з Березооуками. Староста супер!!! Це і видно по голосуванні депутатів одноголосно.... За Любче взагалі не хочу говорити &amp;quot;худоба з худоби&amp;quot; довідки давала тільки обраним. Обсирала людей, Брехуха ще та...
19 Листопада 2020, 11:41
По любчому взагалі староста займалася зовсім не довідками.....працювала на двох роботах.Це законно роздавати гроші за паї в сільській раді, кукурудзу розвозити людям в робочий час теж можна ????? Людина робила що хотіла.
19 Листопада 2020, 12:11
Не контролювала завклуба, та получала гроші дармові. Нічого не робилося. Молодь ходила по закупках. Було закрито.
19 Листопада 2020, 13:02
Якщо ви про Любче то там контролювала усіх крім сраколизів, які бігали як собаки за нею. А сама на роботу ходила як хотіла, і творила що хотіла !!!
19 Листопада 2020, 13:42
Ну вже така староста як в Любчому була....то ні в які ворота не лізло. Прийде на роботу в 10.00 і аби до 15.00 досиділа то вже прогрес....Завжди закрито. <br/>Невже Совтис відкрив очі?!
19 Листопада 2020, 13:49
Завклуб на роботу не ходить. Часом появляется на трошки. На пів ставки її всеїдні нічого не має там. Завжди закрито.
19 Листопада 2020, 14:44
Завідуюча Любча їздить кожного дня кудись, чому не наробочому місці?
19 Листопада 2020, 15:12
Ого!!!!&amp;quot;накерувала &amp;quot; Миколаївна. Завклуб на роботу не ходить а зарплату отримує , завідуюча їздить скрізь ,і їїсамої на роботі немає)) Любче рулить)))) так тримати!!!!!
19 Листопада 2020, 15:23
а в завідуючії є заступниця НЯНЯ вона там всім рулить. А Інна Ігорівна так для галочки!!!!!!!!!!!!
19 Листопада 2020, 15:30
Жителі Любчого, будьте людьми, дайте людині до пенсії допрацювати!!!
19 Листопада 2020, 15:39
самі себе і обсирають !!!!!!!!!
19 Листопада 2020, 15:54
На Хведчака кажуть барига а в любчі теж оказується барига є...хаха
19 Листопада 2020, 15:56
Шановна громада! Давайте не будемо поливати брудом одне одного,зараз не легкі часи, тому нам потрібно згуртуватися. Ві ми добре знаємо як працювала та Миколаївна,як працюють садочки , клуби. Спочатку треба дивитися на себе. Все вертається бумерангом!!!! І кожен сам буде відповідати за свої вчинки!!!! Тому давайте будемо людьми,а не бидлом !!
19 Листопада 2020, 15:58
Видно сильно «добра» була як до пенсії не дали доробити
19 Листопада 2020, 22:14
ОТО ЛЮБЕЦЬКА СТАРОСТА ОБІСРАЛАСЬ. ДААААА. ..ДО ПОРИ ДО ЧАСУ В КАРМАН БАБЛО БУДЕ БРАТИ І В СЕЛІ ЛЮДЕЙ ОБКРАДАТИ.А ЩЕ СИДІТИ В МАГАЗИНІ ЗА ЧАРКОЮ ЛЮДЕЙ ОБСИРАТИ.ГНАТИ ЇЇ З ПОСАДИ. ДОБРЕ ДОПЕКЛО ЛЮДЯМ,ЩО ТАКІ КОМЕНТАРІ ОТРИМАЛА.
19 Листопада 2020, 22:50
А люди вміють тільки коментарі писати а в очі сказати не можуть!
19 Листопада 2020, 23:22
не можуть!!!!! Бо бояться !!!! Синочка хорошого має, і сама людям мстить
19 Листопада 2020, 23:52
Всі борзі писати і обзиватися!!! А в очі слабо !!!
22 Листопада 2020, 01:46
Любчинська староста злодійка , брехуха та алкоголічка .Сина тюремщика водила міліція у наручниках по селу , показував де знущався над дитиною , а мама їздила по селу в той час і оформляла договори на землю . Дикунство !!!! . А спиталиб скільки вона має рабів ? Раб пастух , раб конюх , раб плиточник , раби різноробочі . І якби проводили у Любчі день села то наша звізда перемогла у номінаціі &amp;quot; Перша сволоч на селі &amp;quot;<br/>А депутатам від Любча - ви МОЛОДЦІ !!!
22 Листопада 2020, 19:15
Ха
22 Листопада 2020, 19:15
Хо
22 Листопада 2020, 19:41
Автори цих творів в коментарях одні ті самі люди якщо можна їх ще так назвати Гарбарчукі Іванка та Інна(наші педагоги,які вивчалися за гроші,здобули роботу за гроші і не дали добрацювати Світлани Іванівни),які хотіли зробити приватним(Гарбарчуків)дитячий садочок, а Миколаївна зробила так щоб працювала Кузьмівна.<br/>Позорище тобі Іванка,Інна разом з своїми батьками,що ви такі невиховані дівчата і ще (купили) освіту педагогів.<br/>Ви самі обкрадаєте людей,батькі вік не працювали тільки з односельчан здираєте останні гроші за обробіток.Все життя мати хвора,яка сміялася з свекруху та батько тільки вміє бути героєм перед жінками.<br/>А ті кохані педагоги краще по-людськи повелися з батьками чоловіків,а то тільки люблять себе.Так навчила мати з батьком?<br/>Ганьба таким Гнидам!!!<br/>А ви дівчата педагоги будьте щирішими,правдивішами і невчіться брехати.<br/>Хай вам Бог посилає розум і совість.
22 Листопада 2020, 20:09
Депутати з Любчого молодці,вміють обливати граззю Миколаївну. Ви розкажіть що зробили Ви?<br/>Петрук В.А. за 4 рокі на посаді голови встиг зробити все,приватизувати землі резерву,яка могли бути молодим сім'ям.(запасу). Його не цікавили інші жителі села,а особливо молодь. Все робили в свою вигоду.<br/>Мосійчук І.І. за період роботи нічого не зробила((домашній завгосп),ровера поставить біля Садіка щоб думали що вона на роботі,сумочку набік і майже кожний день в Рожище.<br/>Санітарного стану в дитячому садочку немає,туалета для обслуговуючого персоналу також немає.Ходять туда куди діткі,але позаранку добре п'ється кава???? А діткі самі в групі.( вони сплєтні збирають)<br/>Позорище такому керівнику!!!<br/>Так,що дивіться на себе шановні депутати, а тоді обливайте граззю Миколаївну яка зробила багато для усіх установ,а особливо в дитячому садочку.
22 Листопада 2020, 20:31
Миколаївна не заслужила такої брехні, а ви будите відповідати за цю брехню,коли прийде час.<br/>Сім'я Гарбарчуків, Петруків,Герасимчуків,Ковальчуків,Бондаруків,Віжевськіх позорище!!!!!Люди знають хто ви є. Брехуни,ненажери, які через людські трупи лізуть аби Вам було добре. Для села нічого не робите тільки обкрадаєте і серете. Це Вас получається. Схаменіться.
22 Листопада 2020, 20:35
АВТОР ПОПЕРЕДНЬОГО КОМЕНТАРЯ ПОРУЧНІК МАРІЯ МИКОЛАЇВНА!<br/>Ганьба Вам, в першу чергу! <br/>Мої батьки гроші заробляють ЧЕСНОЮ і тяжкою працею. А те що тато заступився за свою доньку, не означає «що герой перед жінками». <br/>Свою думку про Вас, я озвучила Вам особисто, в очі! Коментар теж підписано моїм іменем! Ви серйозно??! Я сиділа тут і писала на Вас образливі коментарі??!! Не така Ви вже важлива персона, щоб я марнувала свій час на цю безглузду писанину!<br/> До Вашого рівня опускатись не буду!<br/>Купайтеся в тому бруді самі, яким поливаєте людей!
22 Листопада 2020, 21:48
Люди будьте ДОБРІШИМИ!!!!
22 Листопада 2020, 22:06
Шановні коментатори! Якщо ви наївно думаєте, що ви залишаєтеся невидимими- то ви помиляєтеся, є багато програм, які з легкістю визначають вас, так що вперед!!!!Пізніше скину номера всіх коментаторів, село має знати своїх героїв! До речі, статтю за наклеп в нас ще не відмінили.
22 Листопада 2020, 23:41
Ти, чудо в пір'ї, спочатку перестань пісю бубою називати, а потім мо-о-же колись станеш персональним слугою якогось реального хакера. Короче, будеш тому хакеру труси і шкарпетки прати в ручну. ги-ги-ги
23 Листопада 2020, 13:08
Ми щиро вдячні Миколаївни за допомогу до людей, щирість.<br/>Вона допомагала людям старшого віку оформляти субсидію, молодому поколінню соціальні допомоги. Ми щиро дякуємо її. Зберегла відділення зв'язку, для старшого покоління, цікавилася іншими справами, допомагала.Ми її поважаємо як хорошу людину. Попередній голова Петрук В. А. за період свеї посади ніколи не цікавився з повагою до старшого покоління.
23 Листопада 2020, 16:57
Добре, хоч самі собі, вміють гарно дякувати!!!
23 Листопада 2020, 20:48
Відразу видно хто це написав. Ще й так безграмотно. Миколаївно, думайте перш ніж писати!!!
24 Листопада 2020, 09:47
Понаписувала тут прізвищ, думала зганьбить...А зганьбила себе, ще раз показала всім, що пліткарка і брехуха
25 Листопада 2020, 11:21
Від імені брехунів і ненажер хочу подякувати тобі ,Марія М., за відвертість. Адже людина, яка займає будь яку посаду, повинна бути справедливою.<br/>Ти паплюжиш наші прізвища, але кожен кажуть, судить по собі. Ти зі своєю &amp;quot;групою підтримки&amp;quot; зайшла дуже далеко на брехні. Низько і підло слухати вас . Так нормальні люди ,які мають в душі хоча б частинку віри себе <br/>так не ведуть. Ви варті одне одного.<br/>Якого санітарного стану в дитячому садочку немає???? Туалету? Чому за період свого &amp;quot;правління&amp;quot; ти не поцікавилась,чому його немає???? Що зробила ти для садочка????? Вікна??? То подарунок орендаторів за людські паї.<br/>А те що каву п'ємо?!думаю що в хорошому колективі каву п'ють усі і всюди. Неп'ють тільки відлюдьки ,які не вміють працювати в колективі. Не думай що зможеш крутити світом. Все-таки бумеранг є !!!!! І я йому дякую!!!!
25 Листопада 2020, 13:19
А як же наша школа, про неї ніхто не згадав. П'яний вчитель на уроках це нормально? Людмила Леонтіївна це до вас, не буду вказувати хто я , не хочу писати хто я, бо наші вчителі люблять потім мститися. <br/>Директор Ганна Андріївна ви чудово закриваєте очі на проблеми школи. Вчитель п'є, завгосп не появляється на роботі, діти прибирають самі і біля школи і біля клубу. Мені як мамі дитині, боляче дивитися на цю ситуацію. Я заробляю гроші важкою працею. А їм зарплату платять просто так. Де справедливість? <br/>Якщо директор не прийме ніяких дій, буду звертатися в ОТГ, або в Районний Відділ Освіти. <br/>Дякую, за увагу!!!
25 Листопада 2020, 13:48
Підтримую! Нарешті хтось написав про публічну особу, вчителя історії. Нарешті закінчиться ця пані-братія , адже цей вчитель - родичка нашої старости. Шановні, якщо хтось напише петиції, обов'язково підтримаю. Село має знати своїх героїв
25 Листопада 2020, 13:56
Пишуть, що в садочку каву п'ю. Скажіть, а в школу приходити п'яною кожен день можна? Це пристойно? Учні не знають, історію взагалі. Хіба така вчителька спроможна навчити? Куди можуть поступити з такими знаннями діти, без батьківських коштів.<br/>Передаю вітання директору, сподіваюсь на вашу компетентність. Подяки це ж звісно чудово. Але виконуйте свою роботу повністю. Або звільніть місце молодим людям, які спроможні навести лад в школі.
25 Листопада 2020, 14:11
Замість того щоб тут писати в церкву б сходили. Нелюди!
26 Листопада 2020, 13:12
Невже вчителі думають, що про події які відбуваються в школі, не знають батьки. Якщо ви так думаєте Ви дуже помиляєтесь, адже учні завжди розповідають своїм батькам все. В школі відбувається Бардак. Я не розумію чому вчителі не приймають ніякого рішення. Невже вам так добре?
26 Листопада 2020, 13:24
в кожній установі бардак.!!! А звинувачують одну людину!!! а керівникі установ за що гроші отримували????
26 Листопада 2020, 19:29
Який жах!<br/>Вам не соромно.<br/>Ковальчук Світлана Андріївна ти працюєш в колективі нарешті добралася до Ганни Андріївна.<br/>Краще візьми перспективний план на уроки напиши, і якщо дали уроки тобі співи і трудове навчання то поцікався,як викладають в других школах.<br/>Ми батьки прийдем скоро до тебе на уроки і послухаємо як ти проводиш урок.<br/>Ми звернемося до Копачівської ОТГ, а там тебе добре знають якій ти спеціаліст--скандаліст.<br/>Директором школи батькі тобі не дадуть стати, бо тобі далеко до знань,поваги і поведінку яку має Ганна Андріївна.
26 Листопада 2020, 23:16
Які ж новини ........!!!!!!!.ЦІКАВО!!!!!! Поки не назвали моє ім&amp;quot;я, та прізвище, коментарі просто перечитувала.Але тепер коли побачила цей текст, обов'язково відпишу, бо тут моє прізвище ,ім&amp;quot;я , та по - батькові ......По перше: у мене є календарний план,та конспекти уроків, за якими веду я, та мої колеги-предметники, в районі та області.По друге: для нас проводять семінари, на яких ми черпаємо знання,які я не пропускаю.По третє:ми відвідуємо по школах уроки інших вчителів .І так уже не 2, і не 5, і не 10 років.Не налякали ви мене тим , що прийдете на уроки.Будь-ласка. &amp;quot;Група підтримки&amp;quot;-це люди,які люблять погрожувати.КРАЩЕ ЇХ ОМИНАЙТЕ СТОРОНОЮ. Це їх &amp;quot;Хоббі&amp;quot;.На рахунок директора.....Це просто ваша фантазія , або плітки,які ви хотіли розрекламувати в Район Рожище.Така можливість є ..........!Дякуючи М.М..Я не стану директором...?!., не дозволять батьки ?!....( мені й вчителем не погано,навіть і краще).Думки такої й не було)Вона у нас найкраща.А можливо просто ви хочете ,щоб вам звільнили посаду???Запитайте, можливо вам батьки дадуть керувати.Напевне ви і є СПЕЦІАЛІСТ-СКАНДАЛІСТ та ще й до того ПЛІТКАР.Доречі, гарне ім&amp;quot;я собі підібрали.Так це саме про вас(я знаю хто це пише)&amp;quot;ПОЗОР&amp;quot; Так, дійсно позор, в своєму рідному селі ганьбити школу та вчителів, які віддають душу і сили нашим діткам..Колектив та директор у нашій школі дуже хороший.Я ЇХ ПОВАЖАЮ.Видно ВАМ взагалі не соромно.Не смішіть людей не тільки в селі , а ще й в районі.Стидно ваш коментар читати( хоча можу з легкістю назвати ваше ім&amp;quot;я у РАЙОН РОЖИЩЕ) .Але запам&amp;quot;ятайте- я людина з серцем і душею.
26 Листопада 2020, 23:53
Відчувається, що Копачівка це село переселенців забужан, а Україна цейевропа. Сруть коментарями одне одного не гірше рожищан.
27 Листопада 2020, 00:01
Правильно Сітлана Андріївна треба йти у перед на директора то на директора, дальше на старосту а там і до району. Це ж чудово.
27 Листопада 2020, 18:31
Любче в центрі скандалу. Район має, що почитати. Молодці!!!! Бідний директор тримайтесь.
27 Листопада 2020, 21:45
-вам мої овації давно так не сміялася,а зібратися і висказатися одне одному не пробували,хоча з глядачами,вибачаюсь,читачами це ж цікавіше
29 Листопада 2020, 00:31
Директор мабуть і не читав цього, а хтось мучився писав. Це так смешно, от чесно. Невже школа не може вирішити свої вопроси без стороніх. <br/>Чекаю продовження
29 Листопада 2020, 01:48
Якщо ти написало, що даремно старалися писуни та писухи, то якого ху чекаєш на продовження шоу. Перезвони дирехтору і сам з ним поспілкуйся.
29 Листопада 2020, 02:32
А чому непишуть про того цілого депутата.якій був на посаді Голови сільської ради в 2011_2015 шоти зробив для Любча мали бути тротуари по селі але щось непочистив тіщое алеж там затонкі гілкі палети зїх нивийдуть але з сокор що ни кому нимішали то треба зрізати ботам гроші платили цікаво кудити їх використав...Дорога до Медпункту спонсор дав освітлення спонсор дав ти хоч оприлюднив жителям бож знають чомусь одиниці абощо за 4 рокі нибуло бюджету вселі.Фермери теж давали гроші чому ти... нипоставив жодного вікна.Але тобі Баба машину подарувала..
29 Листопада 2020, 12:43
Писав писака ,що не розбере і собака. І не спиться тобі по ночах , може ти з будуна?<br/>Моя порада - звернися у психлікарню, будеш постійним клієнтом.
29 Листопада 2020, 14:35
Відать по собі судиш, якщо рекомендуєш в психлікарню звернутись.
29 Листопада 2020, 18:36
о.. любчаки, вітаю! то у вас є свій бурий!!! ))) ще трохи і появиться своя алінка і ірка !
29 Листопада 2020, 19:27
А потім ще любчаки стадіон будуть кропити і флешмоб робити
01 Грудня 2020, 00:21
Хочу продовження. Ще не всі висловилися.