За посаду голови Копачівської громади змагатиметься два кандидати

29 Вересня 2020, 15:16
5251

На посаду голови Копачівської об'єднаної територіальної громади балотуватиметься два кандидати.

Про це Район.Рожище повідомили у місцевій територіальній виборчій комісії.

У встановленому порядку зареєстрували кандидатами представників двох партій. За посаду голови змагатимуться:

  • Совтис Олександр Євгенійович («За майбутнє»);
  • Савчук Олег Анатолійович (самовисування).

Читайте також: Оголосили остаточний список кандидатів на посаду голови Рожищенської громади

Нагадаємо, голову Копачівської сільської ради обиратимуть жителі сіл Башова, Березолуки, Залісці, Копачівка, Кременець, Кроватка, Любче, Олександрівка, Підгірне, Підліски, Тростянка, Ужова, Уляники, Яблунівка.

Коментарі
29 Вересня 2020, 18:23
САВА КУДА ТИ ПРЕШСЯ ще в копачивци хочеш якогось памятника здати на металолом ,якв Рожищах ВИТРЯКА,проти Палици не попреш!!!
29 Вересня 2020, 18:26
О, знову те чудо виплило. Але ж воно не тоне....
29 Вересня 2020, 21:53
А я за Савчука. Скільки вже будемо терпіти того Солтиса разом з його подругою Гресихою
29 Вересня 2020, 22:18
БАШІВЦІ ПІДІТЬ І ЩЕ РАЗ ПРОГОЛОСУЙТЕ ЗА СОЛТИСА І ВІН З СВОЄЮ СВОРОЮ--- ПРОДАСТЬ ВАС НА АУКЦИОНІ ЯК ВСЮ БАШІВСЬКУ ЗЕМЛЮ І ПРО ВАШЕ ЗАКОНЕ ПРАВО НА 2 ГА ВАМ НІХТО НЕСКАЖЕ -ГОТУЙТЕСЬ ТАМ КОМАНДА ТО ШО НАДА ШАНСІВ У ВАС НЕБУДЕ В ЙОГО ЗА ПЛЕЧАМИ СТОЯТЬ ТАКІ ТОВАРІЩІ ---НУ ВСІ ВСЕ ЗНАЮТЬ...
29 Вересня 2020, 23:03
А Савчук свого часу багато надав по 2 га простим і смертним???<br/>Деркач, Гнєтньов, Шиба і так далі за списком - то хто такі в районі, за які заслуги їм земля була надана Савчуком???
30 Вересня 2020, 03:26
Савчук це ж сучасний Бендер...Йому аби усiх намахати...
30 Вересня 2020, 17:32
як ви оберете то так намахає що в сні не присниться. Він по характеру -руйнівник. Звільняти буде всіх як в Рожищах. Будете платити за роботу.
30 Вересня 2020, 21:07
Ты меня узнаеш полюбэ<br/>Я буду с пакетом АТБ
02 Жовтня 2020, 11:34
Він вже розніс пакети АТБ кроватка, залісці дитячі бейсики голоси куплені.
02 Жовтня 2020, 13:36
Такі особи, як Олег Савчук, повині бути пожиттєво позбавлені права займати керівні посади.
02 Жовтня 2020, 13:46
Олег Савчук, кандидат на посаду голови Копачівської ОТГ, він же чоловік Інни Гайворонсько кандидатки на посаду голови Рожищенської ОТГ (ото пруться до влади!!!) свого часу був призначений очільником Рожищенської РДА президентом Віктором Ющенком за рекомендацією Володимира Бондаря.<br/><br/>Однак у 2008 році його єдиного на всю Україну керівника району Віктор Ющенко звільнив з ганьбою із формулюванням «за неналежне виконання службових обов’язків». Зокрема, через дерибан землі у Копачівці.<br/><br/>У 2010 році міський голова Луцька Богдан Шиба «реанімував» Олега Савчука, призначивши директором КП «Зелене господарство». Але й тут діяч впровадив корупційні схеми і цього ж року був позбавлений посади. Луцький міський голова Богдан Шиба порадив директору КП «Зелене господарство» Олегу Савчуку «молитися Богу та Верховній Раді за те, що вона відклала зміни до закону про корупцію», а перший заступник мера Лариса Соколовська запропонувала Савчуку «шукати нову роботу».<br/><br/>Всі добре знають хто &amp;quot;керував&amp;quot; районом під час головування Інни Гайворонської. А екс-скорочені працівники Рожищенської РДА вже починають розказувати про &amp;quot;відмивання&amp;quot; коштів))))<br/><br/>Питання до громади: воно нам треба?????