Оголосили остаточний список кандидатів на посаду голови Рожищенської громади

29 Вересня 2020, 10:39
6401

На вибори голови Рожищенської громади зареєструвалось семеро кандидатів.

Про це Район.Рожище повідомили у місцевій територіальній виборчій комісії. Документи усіх претендентів уже розглянути й зареєстрували.

У передвиборчих перегонах беруть участь:

 

  • Поліщук Вячеслав Анатолійович («За майбутнє»);
  • Шкода Сергій Іванович («Слуга Народу»);
  • Матвійчук Анатолій Васильович (самовисування);
  • Ласкавий Орест Радомесович («Перемога Пальчевського»);
  • Гайворонська Інна Михайлівна («Європейська Солідарність»);
  • Клімчук Антоніна Степанівна («Батьківщина»);
  • Шварцкоп Валерій Борисович (самовисування).

Нагадаємо, Рожищенського міського голову у Рожищенську міську громаду обиратимуть жителі міста Рожище, селища Дубище, сіл Берегове, Богушівська Мар'янівка, Бортяхівка, Валер'янівка, Вишеньки, Дмитрівка, Духче, Єлизаветин, Забара, Іванівка, Кобче, Козин, Корсині, Крижівка, Линівка, Літогоща, Луків, Малинівка, Мильськ, Мирославка, Михайлин, Навіз, Незвір, Носачевичі, Оленівка, Олешковичі, Ольганівка, Переспа, Пожарки, Рудка-Козинська, Рудня, Сокіл, Тихотин, Топільне, Трилісці.

Коментарі
29 Вересня 2020, 14:11
Піду проголосую за Поліщука.<br/>Бо остальний список це просто ппц
29 Вересня 2020, 14:15
Я за Поліщука. Він один тут нормальний. Анатольойович, тримайтеся! Ше стільки бруду, як цих виборів, то на вас ще ніколи не лилось! Хай Бог вам поможе!
29 Вересня 2020, 14:28
Нічим не гірший Анатолій Матвійчук це два потенційних, нормальних кандидатів. Слід послухати передвиборчі їхні рограми розвитку ОТГ.
29 Вересня 2020, 14:34
Я за Бурого,треба порядку
29 Вересня 2020, 14:39
Чудовий список, гарні та достойні кандидати. Рожищани, вношу пропозицію призначити керівником дільниці благоустрою - бородатого мужика, який збирає по місту різний хлам. Погодьтесь, що цей чоловяга, найкраще знає всі закаулки нашого мальовничого Рожища.
29 Вересня 2020, 14:40
Я голосуватиму за Сергія Шкоду. Хочемо змін на краще. Задовбала ця стара затерта обойма.
29 Вересня 2020, 14:47
А що їх читати ті програми, якщо їх після виборів ніхто не виконує та не дотримується
29 Вересня 2020, 14:50
Бурий-кандидат в мери? Неочікувано якось. Я так розумію основна боротьба за крісло розгориться між Шварцкопом та Ласкавим
29 Вересня 2020, 14:52
А що всім працівникам міськради дали наказ вилизувати шефа в коментарях?
29 Вересня 2020, 14:54
І що ж тобі не подобається у списку кандидатів, де там той повний ппц?
29 Вересня 2020, 15:03
&amp;quot;Бабу Василину&amp;quot; Треба було б зареєстувати. Весело було б.
29 Вересня 2020, 15:05
не переймайтеся так за міськраду, думаю вони вони собі там розберуться! Краще грошики рахуйте від шкоди та гайворонської ;) Гроші ж не пахнуть, правда? Пофіг від кого іх отримувати)))) Так проти Майбаху, а рекламу ставите, ще й коменти перекриваєте)))) Тут &amp;quot;патріоти&amp;quot;, а там - гроші роблять все))) Добре бути тепер патріотам, коли земельки раніше накрали))))
29 Вересня 2020, 15:09
Бубочко боти відразу в коментарях підлизувати підїхали.<br/>А по факту будь хто хай буде новим мером аби не бубочка який за свою каденцію ніх*ена не зробив толкового крім кожного року танцюльок в центрі ціле літо.<br/>І ще одна супер кандидатка яка до цього шарилась в РДА.
29 Вересня 2020, 15:37
Проголосуємо, якщо містер Тілько буде в Рожищах на всі свята...
29 Вересня 2020, 15:48
Люди, зрозумійте ви накінець. Ці вибори не визначають зовнішньої державної політики, питання мови, релігії, патріотизму чи націоналізму, війни чи миру. Тобто не вирішуються жодна глобальна державна проблема. Тут треба голосувати за конкретних порядних не замазаних політикою та корупційними схемами представників громади. Бо від їх чесності і компетентності залежатиме наш з вами добробут у майбутньому. Голосувати потрібно не за політичні сили, а за людей яким довіряєте незалежно за списками яких партій вони йдуть. Бо специфіка нинішніх виборів така, що без партії депутатом не станеш, який би чесний ти не був. Так, що не треба вестися на партійну ідеологію, вона на місцевих виборах ні до чого. Вибирайте нові незаплямовані обличчя.
29 Вересня 2020, 16:55
Я не е великим прихильником Матвийчука ,але це одна людина яка за стильки рокив,мае незаплямовану репутацию кращого управлинця,годи шукати!
29 Вересня 2020, 17:24
Матвійчук звичайний ... здабол, таких в райраді багато. Той же Музика чи Кучмучка нічим не гірші. Так, він дійсно добре знає виборче законодавство, як правильно організувати сесію чи виписати рішення. Але зараз нам по суті треба вибрати не політика, а хорошого завгоспа. Господаря, бажано з досвідом побудови власного успішного бізнесу. А такі як Матвійчук можуть і далі виконувати роль управлінця скажімо на посаді секретаря чи керуючого справами ОТГ. Це саме його.
29 Вересня 2020, 18:14
Хороший А. В. Матвійчук і посадовець і керівник, і управлінь, і господарник, і госродар, і сім'янин, і порадник, і навіть завгосп . В нього ніколи слово не розходиться з ділом. Він дасть лад в громаді. За нього!
29 Вересня 2020, 18:30
Да, Матвійчук, що госРодар, то госРодар. Краще і не скажеш...
29 Вересня 2020, 18:38
Потрібно вибирати людину, яка буде слухати свою громаду а не якусь чергову партію.
29 Вересня 2020, 18:43
Поліщук запроданець тільки з Батьківщини вискочив з Столяром, далі зі сцени в майці від Мартиніка зігнати а тепер до Рубльова пристав. Майдянівців також в свій час використав був в корінь за &amp;quot;свого&amp;quot;. Що далі????????
29 Вересня 2020, 18:47
Хто за прибирання снігу гроші відмиє як не пройде?
29 Вересня 2020, 18:57
Так без правильно виписаних документів всі навіть дуже хороші починання зійдуть нанівець, як тільки за них візьметься прокуратура, а вони можуть: то тендер неправильно провели, то договір невірно заключили от і виходить що бе правильно проведеної сесії, засідання комісії і відповідних грамотно складених документів з будь-якого доброго діла буде пшик... До речі, про вихідця з успішного бізнесу, Ви когось кокретного мали на увазі, не Шкоду часом? Бо дивлячись його декларації (2019) де 200 тис. грн. доходу на рік....&amp;quot;приголомшливий успіх&amp;quot; (в пізніших роках в рази менше)...
29 Вересня 2020, 19:00
голосуйте за Поліщука .Кращої кандидатури немає.Він господар .
29 Вересня 2020, 19:02
уточни про яких майданівців йдеться! Про тих, які ще раніше, за часів Долара нагребли собі земельки. по кілька участків під забудову, гектари на с/г. потім коли запахло смаженим швиденько те все продавали. А з Поліщуком такі справи не вдалося мутити, от ті майданівці швиденько шапочку і поміняли. Тепер обливають брудом та сруть скрізь. Бо ж думали що заживуть. А не тут то було. А ті що справді були щирими й порядними ті й лишилися.
29 Вересня 2020, 19:03
Сподіваюся у Рожищі зроблять так як в Луцку! Нафіг тих вонючих бабульок бульдозером приберуть з центру міста. Палиця прийде порядок наведе!!!
29 Вересня 2020, 19:29
Нікого бульдозером, бот ти проплачений, змітати не будуть! Просто створять комфортні умови для реалізації їхнього товару! І причому тут Палиця? Поліщук не є депутатом його партії. Тому не вводьте в оману людей і не маніпулюйте підміною понять!
29 Вересня 2020, 19:36
Ці вонючі бабульки гнида за тобою кожен ранок гівно підмітали за копійки і підтримують чистоту в місті після таких засранців палиці Жаль що Поліщук іде від палиці багато втратить
29 Вересня 2020, 19:40
Незнаю незнаю, голосувати за Поліщука це я вступити одною ногою в гівно і потім іншою ногою за компанію
29 Вересня 2020, 19:54
Я буду голосувати за того кому не жалко дати ту зарплату. Всеодно буде те саме. Нехай людина хороша хоча б собі хату збудує, чи квартиру купить.
29 Вересня 2020, 19:59
Поліщук іде за підтримки партії За майбутнє. Але не є її депутатом. А це зовсім різні речі! Поліщук хороший господарник. Сильний управлінець. Тому й стільки тут бруду в його сторону. Ви ж самі проаналізуйте: навіть на цьому брудом залитому сайті найбільше новин було про те, що зробили в місті. Чомусь про район не писали, бо не було що писати. А тут всі так бистро хочуть в ОТГ. Питання: чому раніше Гайворонська засилала своїх провірених людей щоб по селах були проти ОТГ. Мої родичі казали, як сільський голова сам зізнався, шо їх напрягають не погоджуватися йти в ОТГ. Це було роблено тому, що пані Гайворонська ще була при посаді. А тепер їздять і агітують, бо вона йде на голову. Чому в райраді сиділи і не робили все для того щоб процвітав район? Чому тоді не думали за села. Це ж були їх прямі обов'язки. А місто за Поліщука змінилося на краще. Впевнений - так буде й з селами. Шкода тільки, що ті нероби виливають бруд на Поліщука. Але Бог все бачить!
29 Вересня 2020, 20:03
Ви чомусь недооцінюєте Шварцкопа і Ласкавого. Корони на головах мішають бачити реальну ситуацію.
29 Вересня 2020, 20:17
Тільки Анастасія, бо вона з Батьківщини і ніколи її не зраджувала навідміну від Поліщука
29 Вересня 2020, 20:18
За Ласкавого він красивий нестидно буде за місто
29 Вересня 2020, 20:21
Поліщука тупо залякали от і все. Або ти йдеш за Майбутнє, або помниш Єремеєв такий був, хоч з ним зустрітися. От така моя думка. Беруть все нахряпом. З іншими прийдеться домовлятися.
29 Вересня 2020, 20:52
Бурий запойний алкаш, але нормальний<br/>Антоніна - нормальна<br/>Матвійчук - просто алкаш<br/>Поліщук - драглі і боягуз, ліг під Майбах<br/>Ласкавий - нормальний, недосвічений<br/>Інна - їй зарплати якраз на косметику.<br/>Шкода - авантюрист
29 Вересня 2020, 21:10
Шкода, що такі як ти голосують!!! Тобі будь хто, аби відпрацювати гроші! Бот недолюдський! Попроси своїх подєльніків з сайту виправити. Немає кандидата на голову з ім'ям Анастасія. Ппц
29 Вересня 2020, 21:16
А які взагалі претензії до Шварцкопа? Людина свій бізнес з нуля збудувала, все своїми руками, а не на тендерах. як Шкода. Ну бухнув чоловік, з нервів бухнув, бо вже все задовбало. Проте в справах він розбирається акуратний. відповідальний, патріот, волонтер. Я чомусь думаю набере більше за Матвійчука і Шкоду разом узятих.
29 Вересня 2020, 21:42
По ходу Ласкавого на ВРУ готують. В нього легенда хороша, атовець і всяке-таке. Личко смазливе, язик підвішений. Перескочить він це болотце. Молодий ще. По телевізору не раз побачимо.
29 Вересня 2020, 22:16
Хто пише, що Орест нормальний, певно з ним довідку раз в рік поновлюють)))) Шизофренії і все. А брехло ще те. І язик в нього ніякий не підвішений. Тільки вміє, що в фейсбуку писати, коли якась шизофренічна мисля піде. Мисля, зрозуміла тільки йому))) Не дурість голову. Громаді потрібна людина, яка знає толк у господарюванні. Не досвідчених в ділі кожен день бачимо і наслідки їх діяльності розгрібаємо. Так що головою думайте! Нормальними є Поліщук і Матвійчук. Все інше-відстій!
29 Вересня 2020, 22:26
&lt;p&gt;Тільки він відродить комсомольські традиції в міській раді!А це все продажне бубочкіне шобло на смітник історії разом з палицями і кізлякевичами!&lt;/p&gt;
29 Вересня 2020, 23:57
Твій великий патріот Шварцком повинен був в окопи піти воювати, а не кальсони привозити мобілізованим лохам селюкам. Після очільництва штабу Ющенка в Рожищі пішов у Бурого бізнес. Відать грошики америкосовскі до пальців прилипли. В той час грошики сумками возили для підтримки померанчевого зброду.
30 Вересня 2020, 00:06
Підтримую коментатора 19:26. Треба гнати геть все те рожищенське постмайданівське самооборонівське кодло аферюг, чмошніків, халявщиків. Я за Ореста! Оресте не чмо, як дуля, бурий, паламар.
30 Вересня 2020, 00:31
Хто ,хоч трохи дружить з головою то звисно проголосують за А Матвийчука,а инших тут даже розглядати не варто!!!
30 Вересня 2020, 00:32
Хтось знає за кого віддасть свій голос ще один веееликий горе-патріот дуля старший? За друга по міськраді - Поліщука, чи за друга по майдану - Шварцкопа?
30 Вересня 2020, 01:06
Люди рубльова вже до бурого підъзхали,пропонували 20 тис.доларів щоб він зняв свою кандидатуру з виборів.З чого б то?Знають що то не бубочка-не дасть їм дерибанити землю та бюджет?
30 Вересня 2020, 01:49
ггг<br/>до бурого<br/>20 тис доларів<br/>люди рубльова<br/>ггг<br/><br/>якщо до бурого приїдуть, то вже буде не до а по)) і зовсім не від рубльова)))
30 Вересня 2020, 01:53
Це не я пишу бубочка, це Бурий!<br/>Бідне моє Рожище!<br/>Як не Савчук то Гайворонська, а тепер ще й Шкода з Бурим!
30 Вересня 2020, 01:56
Звичайно що Бурий не дасть дерибанити.Він сам хоче до бюджету присмоктатись і будувати Теплоцентри замість котелень по всій ОТГ:)
30 Вересня 2020, 02:51
Тільки Поліщук є справжнім достойним господарем і буде таким надалі. Він справжній і єдиний хороший кандидат.
30 Вересня 2020, 02:54
Якраз таки твій Орест - то є саме натуральне чмо. І всі позитивні відгуки тут про нього швидше за все написала... його мама))) Просто впевнена у цьому))))
30 Вересня 2020, 03:05
Один уже засидівся так, що ніяк не може покинути корито, а воно ще й збільшується...<br/>Другий - хворий на всю голову і прикривається АТО<br/>Третій - приперся модний в адміністрацію і за декілька місяців роботи вже стільки заслуг собі понаприписував...<br/>Четвертий - пхається в любу дирку і будь-яку посаду, аби лише ближче до державного корита.<br/>П'ята - перегризлась з усіма щоб відвоювати тепле крісло з якого її поперли, але лишилась прибубнових інтересах і далі преться.<br/>Шоста - виляла хвостом на державному троні і літала в хмарах, тепер знову хоче пурхнути, бо ще може не всі нею налюбувались.<br/>А сьомий - це точно бурий, бо адекватна людина не накинеться на беззахисних жінок-двірниць з кулаками і не буде бігати містом і трощити все навкруги.
30 Вересня 2020, 12:40
Якщо &amp;quot;Один уже засидівся&amp;quot;, то про Поліщука, то не треба так писати. З цих усіх якраз Поліщук і робив багато для міста. Тобто те, що в його компетенції. Те що ви не бачите змін у місті, то дуже шкода. Ще не забувайте, що багато проектів запущено. Так, багато на папері, але якщо ви трохи хоч орієнтуєте в роботі держустанов, то знаєте, що зробити проект на будь-що треба затратити чимало часу та коштів, але без нього ніяк. Вірю в Поліщука!
30 Вересня 2020, 14:30
Голосуй за... Як дам сапкою...
30 Вересня 2020, 14:49
В Ласкавого Постравматичний синдром. Людина погано спить, впадає в гнів, має підвищене почуття справедливості. В мене те саме. Такщо Ви ображаєте багатьох людей. З ПТРС служат і в штабах НАТО
30 Вересня 2020, 22:27
Треба голосувати не за старих кадрів, які сиділи і нічого не зробили і навіть ініціативу не подали, бо всі кандидати були біля влади. Шкода це нове обличчя, треба йому дати шанс. Може наведе лад. Кажуть що шось робить! Підтримуйте того що старається, а не того що лише рветься до влади
30 Вересня 2020, 22:34
бля, а шо Шкода настарався???? Що??? Скажіть мені!!! Що він за ці місяці зробив такого-етакого? Якраз він і є тим хто рветься до влади не зробивши аж геть нічогісінького. А той піар, що продвигають в мережі, то розумна людина тільки посміється і прогорне стрічку новин
30 Вересня 2020, 23:03
Підкажіть!!!<br/><br/><br/>Якщо господар - де на застирній частині (Вовнянці) хоч один дитячий майданчик? <br/><br/>За асфальт, озеро на К.Шилокадзе, сморід у місці, сортування сміття і прибирання цієї території, взагалі мовчу а потрібно кричати.
03 Жовтня 2020, 00:22
Цікаво,чи вдасться нам так проголосувати,щоб потім не було соромно людям признатись за кого... <br/>До Поліщука -не туди ви вступили...Воно не відтирається.