Серце та пневмонія, – експерти про причини смерті чоловіка з Єлизаветина

10 Квітня 2020, 09:14
Мати з портретом сина 11255
Мати з портретом сина

У висновку судмедекспертизи вказали, що Сергій Бринчук із села Єлизаветин Рожищенського району помер від ускладнень пневмонії та серцевої недостатності.

Про це йдеться у сюжеті «Вікна-новини» телеканалу «СТБ».

Нагадаємо, 37-річний чоловік помер у себе вдома після того, як медики з Рожищенської центральної районної лікарні відмовили йому в госпіталізації.

Як уточнили у медичному закладі для Район.Рожище, на той час у лікарні завідувача реанімаційним відділенням не було, хворий спілкувався з черговим лікарем-анестезіологом.

Коментарі
10 Квітня 2020, 12:40
ЦЕ був коронавірус
10 Квітня 2020, 13:18
Серцева недостатність це наслідок сукупних факторів, а ось причину виникнення пневмонії треба уточнити, чи це була застуда, чи наслідок впливу CОVID-19. Тут не експрес тестування, тут ПЛР-аналіз і перевірку всіх з ким контактував покійний треба провести. P.S. Дунець Редзію премію високий прохвесіоналізьм ще не вимагає виділити з міського бюджету?
10 Квітня 2020, 14:36
Чому родина не вимагала тест на корону та й лікарі в принципі повинні самі брати пцр- тест навіть посмертно. Виходить лікарі знов порушили протокол? При пневмоніі всім має робитися тест, де він!
10 Квітня 2020, 15:22
Як моги похоронити без тесту людину з пневмонією?
10 Квітня 2020, 15:24
Болів шлунок, а помер від пневмонії і сердечної недостатності. <br/>Лікарі так хочуть загладити свою вину, від відмови госпіталізації?
10 Квітня 2020, 15:25
А що сімейний лікар сказав? В першу ж чергу хворий повинен до сімейної медицини звертатись
10 Квітня 2020, 15:43
Як фамилия того чергового анастазиолога-козла,хай це буде на його совисти,тай заввидиленям ,добра сволоч!
10 Квітня 2020, 16:13
Радзія у відставку.Люди добрі цього трутня гнати з нашого району
10 Квітня 2020, 16:15
Ти дибіл почитай уважно статтю
10 Квітня 2020, 19:00
Це наші врачі
10 Квітня 2020, 19:58
Медики схаменіться у вас немає ні честі ні совісті це дикість відмовити людині в допомозі в лікарні немає відповідального і серйозного керівника з того треба починати
11 Квітня 2020, 01:10
Виникає питання, а яка причина, що молодого чоловіка не госпіталізували? Це напевно непрофесіоналізм медиків, байдужість до людського життя. І що з того, що не було завідувача відділенням інтенсивної терапії? А черговий анастезіолог чому не надав допомогу? А все тому, що він не бачив хворої людини, бачив лише гроші і більше нічого, як і в кожному випадку, кому доводилося лікуватися в лікарні, а тим більше мати справу з анестезистами. Можливо лікар злякався коронавірусу, не знав, що йому робити з хворим чоловіком? Ганьба, ганьба таким лікарям. Судити їх треба, наказувати, щоби було більше відповідальності, медичного професіоналізму. Якщо він вважає, що поступив правильно, тоді нехай розкаже всім, як було, розкаже як зліпили історію хвороби, хто її підписав, як захищає честь &amp;quot;мундира&amp;quot;. Але, нам не треба таких &amp;quot;мундирів&amp;quot;- ніяких, які протирають штани на робочому місці і, можливо, займають чиїсь посади. На сьогодні батьки втратили сина, двоє дітей - батька, якого ніхто не замінить. І все через чиюсь халатність, безвідповідальність, мотивуючи тим, як сказали покійному хворому на приймальному відділенні, &amp;quot;а ми нікого не беремо, бо у нас карантин&amp;quot;, наслідки якого стали фатальними.
11 Квітня 2020, 01:15
Для сердечників немає місця в лікарні а для баби в якої є діти при посадах вже п'ять років живе в лікарні за шо її там тримають є притулок для пенсіонерів в навозі закони не всім однакові Редзій прийміть міри
11 Квітня 2020, 13:14
Поки у нас будуть вишукувати вірус, пів Украіни вимре..У Рожище виявили коронавірус,жінку відправили у інфекційну лікарню.Що тоді робить уся рожищенська лікарня разом із поліклінікою - чекати на людину звірусом і звітувати,чи що?Дурдом.Це вже не перший випадок,коли по халатності врачів помирають молоді люди.Атовець який помер у приймальному,із за незалежного відношення,жінка з Копачівки якій вчасно допомогу ,і вже було за пізно,а мргло бути інакше і.т.д.,,а тепер новий випадок з проявом халатності і безповідальності.Шановні медики ,ви даєте клятку Гіпократа ,поверніться будь ласка лицем до людей,і живіть і думайте не лише про зарплати,а про хворих ,яких вам наслідовано лікувати.
11 Квітня 2020, 14:59
Люди, заспокойтесь дурню писати. Як би це не звучало прикро, але він спився.... це Вам кожен в селі скаже(
11 Квітня 2020, 15:16
В першу чергу він був людина, чийсь син, брат, батько. Як можна писати, що спився, ми живемо, маємо дітей, внуків і не знаємо, що буде з ними. В людей біда, а ви, ще підливаєте масло у вогонь. А родина нехай все докладає, щоб винні були покарані, адже на місті Сергія може бути будь хто з нас!
11 Квітня 2020, 16:14
В даний час якісної медичної допомоги в лікарні не надають а відправляють або вмирати або виживати пора би вже зайнятись діяльністю лікарні всерйоз відповідним органам це дикість відмовити людині в допомозі і виставити за двері!
12 Квітня 2020, 12:59
Ви що смієтесь, яке відношення має, хто він. Йому не надали допомоги лікарі.
12 Квітня 2020, 21:41
Шановні односельчани, ніхто не говорить про те, ким чи яким був мрлодий чоловік. Всі говорять про нашу байдужість, в даному випадку про байдужість медиків. Кожен з нас може бути на місці цього чоловіка, доки ми будемо так жити опустивши голову, доки ми будемо бидлом у своїй державі, чого ми не можемо скористатися правом на медичне обслуговування, визначене Конституцією, і будемо все прощати тим неукам їхню бездіяльність, бездарність, халатність. Можливо настав час за це карати?
13 Квітня 2020, 00:46
Кожен з нас є він. Але не всі задумуються. Привіт в мене грип і я хочу лікаря допоможіть мені будь ласка.?