Пацієнтка розповіла, як ведуть прийом сімейні лікарі у Рожищі

21 Березня 2020, 13:20
9559

Пацієнтка Рожищенської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини № 1 зазначила, що людей у закладі не багато, персонал здебільшого ходить у масках, однак вони є не у всіх медпрацівників.

Про це жінка розповіла Район.Рожище, однак оприлюднювати своє ім'я не захотіла.

За словами пацієнтки, в аптеці вимагають дотримуватися дистанції у черзі, пацієнтів просять приходити на прийом у захисних масках, сімейні лікарі також працюють у масках, після кожного пацієнта кабінет дезінфікують.

«Дезінфікатори для рук стоять скрізь. Спирт в аптеці я купити не змогла. Треба пояснити, з якою ціллю купляєш. Якщо додому, то не дають. Кажуть, кількість обмежена», – розповідає жінка.






Читайте також:

Коментарі
21 Березня 2020, 15:51
Леонець зубнік пяний прийом вів
21 Березня 2020, 16:03
Небдзіть хохли, на тротуарі ніхто лежати небуде. Прикопають і віночка вчеплять. Мийте руки, ноги, пісі. Цар Путя взагалі обіцяв своїм сектантам, що вони при будь-яких обставинах в рай попадуть.
21 Березня 2020, 16:45
Чому пацієнтка ненаписала про мету свого візиту до сімейного лікаря? Сподіваємось це не симптоми схожі на коронавірусну інфекцію?
21 Березня 2020, 17:03
Сьогодні була в лікарні <br/>Пише на дверях вхідних що з ознаками інфекції в 3 кабінет звертатися і вхід з двору <br/>Підійшла тут а двері закриті нікого немає зовсім <br/>Потім пішла до реєстратури і зустріла чергового лікаря який мені нагрубив і 10 разів перепитав чого я прийшла сюди<br/><br/>Після огляду мене запитати чи я контактувала з людьми що повернулися з інших країн на що я відповідала ТАК<br/>Вони мені сказали сидіти просто в дома і чекати поки температура буде вже геть висока і тоді дзвонити до сімейного лікаря і хай він сам вирішує що робити
21 Березня 2020, 17:12
Правильно сказав лікар чекати високої температури і тоді звертатись до сімейного. Мадам, ну немає вдосталь тестів, щоб першого зустрічного відразу на діагностику відправляти. P.S. Як ваш настрій? Трохи страшнувато???
21 Березня 2020, 17:17
до леонця сашика користуйся засобами індивідуального захисту чи ти думаєш як горілку пєш то буш здоровий доктьор
21 Березня 2020, 17:51
Фотографувала теж пацієнтка?
21 Березня 2020, 23:59
Псс... Не у курсі що коронавірус в Україні? Чи інстинкт самозахисту і здорового глузду атрофовувався?
22 Березня 2020, 00:34