У Рожищі рятувальники через гучномовець просять людей не виходити з дому

21 Березня 2020, 11:30
7341 Джерело: скрін з відео Віталія Шевченка

Вулицями районного центру Рожище їздить автомобіль Державної служби з надзвичайних ситуацій. Через гучномовець людей попереджають, що виходити на вулиці без нагальної потреби не варто.

Як це відбувається вранці 21 березня, показав на відео користувач мережі Віталій Шевченко у фейсбук-спільноті «Нетипове Рожище».

«Через небезпеку поширення коронавірусу, просимо вас не виходити на вулицю без нагальної потреби, відвідувати місця скупчення людей, під час перебування на вулицях одягати захисні маски», – закликають рятувальники.

Читайте також:

Коментарі
21 Березня 2020, 14:09
Ганяти пожежного МАЗа, це раціонально? Візьміть відразу БеТеРа, пожежного танка, машину розмінування. А найкраще відразу на БУКа-М1 або Тунгуску встановити матюкальніка, і ганяти містом, всеодно ніхуху нерозбереш про що говорять. Пропоную Паламаря на квадроциклі, а Дулю Старшого з рупором. Буде і раціонально по фінансам, і на майданацію 2014 схоже, і для великих патріотів буде - Україна понад усе.
21 Березня 2020, 15:51
Ну ти й дебіл. Ти хоч сам читаєш те що пишеш?
21 Березня 2020, 16:04
Що дебіл, то дебіл, італійці теж сміялись, а тепер їм не дуже весело. Якщо немає щось розумного написати, то краще мовчіть і надягніть маску. І взагалі потрібно зробити карантин ще жорсткіший, немає чого ходити і міряти те Рожище, воно більшим не стало за ніч.
21 Березня 2020, 16:16
Ми будемо вночі всіх інформувати про вірус. Дайте нам гучномовця.
21 Березня 2020, 16:21
Через два тижні на того МАЗа, доблесні чиновники, весь бюджет спишуть і тебе убогу жабу небуде за які шиши діагностувати. Хоча в тебе діагноз один -- вавка в голові.
21 Березня 2020, 17:36
Віталік а ти чого вештаєшся по Рожищах без маски?
21 Березня 2020, 17:40
Де ті доблесні борцуни за Україну,самооборонівці -волонтери типу Дулі ,Бурого та Паламаря? Чому не збирають гроші на боротьбу з вірусом.Чи може як депутатами стали то ск@рвились?
21 Березня 2020, 18:23
Ні не ск@рвились. Вср@лись. Саменькі бояться і сидять по хатах, великі хирої пидріоти.
21 Березня 2020, 18:29
Гучномовця-крикуна могли б і на меншу машину встановити, щоб не ганяти пожежну АЦешку. Вдуплились, тупорилі деякі коментатори??
21 Березня 2020, 18:30
люди добрі, чому ви такі ненависні
21 Березня 2020, 18:40
Вас і без гучномовця добре чути))
21 Березня 2020, 18:43
Дякємо за лайк. Ми ще газку добавимо.
21 Березня 2020, 22:21
Уй вам а не гроші збирати.Дохніть хахли голімі.
21 Березня 2020, 23:40
Люди, ви кончені!!!!!<br/>Що для вас не роби, все х...во!!
21 Березня 2020, 23:41
У 2013-14 роках давали оленям гроші і на Майдаун збирали стадо, а тепер знову дайте грошей оленям і скажіть щоб вдома сиділи і невисовувались.
21 Березня 2020, 23:47
Поміняли притрушені імбіцили владу. Був долар по вісім, став по двадцять вісім.
22 Березня 2020, 01:33
Щоб не робили, Вам все не так! Заспокойтеся, не такі вже й дибіли у нашій владі. Але ми нація хвора на голову, бо просто немає слів. І потім не жалійтеся і не плачте, що живете погано! Бо самі винні - добре все звертати на верхівку. А що особисто ви зробили для уникнення інфекції. Замість того щоб писати схожі коментарі краще помийте ще раз руки!!!
22 Березня 2020, 12:30
А де яким підарам як п-п моргун магазин дім сад город не доходить він і далі торгує, як пояснити долбойобу що карантин.
22 Березня 2020, 14:03
Я глянув і побачив коня блідого, а вершник, який на ньому сидів, мав ім’я Смерть. Слідом за ним прямувала Могила. Вони отримали владу над чвертю землі, щоб убивати довгим мечем, голодом, смертельною хворобою та вигублювати, насилаючи земних звірів. (Об'явлення 6:8)
22 Березня 2020, 15:38
Краще взяли б машину що поливаває дороги і продезинфікували вулиці
22 Березня 2020, 15:59
Перестаньте курити. Це не тютюн вам підігнали. Це трин-трава і вас вже почало плющити, причому реально зачепило.
22 Березня 2020, 16:06
Мабуть немає поливальної машини, або вона не находу. В Україні вже майже нічого немає з технічного забезпечення. Є лише стадо імбіцилів у вишиванках, які себе називають веееликими патріотами.
22 Березня 2020, 16:57
Шановний, а вам походу і курити не потрібно. Ви в дурмані з народження і пожиттєво.
22 Березня 2020, 20:18
Дулюк з мером не можуть продезинфікувати вулиці?Стадіон поливали ,тепер нехай Рожище покроплять.
22 Березня 2020, 20:34
Супер! Ваш коментар кращий! Підтримую вас на всі сто. Великі патріоти кропили стадіон, нехай тротуари покроплять. Можуть навіть сфоткатись і в інтернеті похвалити себе.
22 Березня 2020, 20:36
Ось ти падло і призналось шо вживаєш наркотичні речовини