Карантин у Рожищі: спорожнілі вулиці, закритий ринок, продавці магазинів у масках

18 Березня 2020, 15:20
9218

Рожищенські вулиці спорожніли, ринок закритий, працюють продуктові магазини, супермаркети, аптеки та ще деякі заклади торгівлі.

Таку ситуацію побачив на вулицях міста кореспондент Район.Рожище 18 березня в обідню пору.

Окрім продуктових крамниць, у центрі міста працюють магазини з побутовою хімією. У супермаркетах касири працюють в масках і гумових рукавичках. Такими ж засобами захисту забезпечені продавці у продуктових магазинах.

Нагадаємо, ще вчора, 17 березня, ситуація у Рожищі була геть іншою: люди стояли у чергах на ринку, до аптеки та банкоматів.

Читайте також:



































Коментарі
18 Березня 2020, 17:35
А шо за стратегічний магазин "Копійочка" ? Їх що карантин не стосується?
18 Березня 2020, 17:49
А Добродій. ? Що закони не для всіх однаково стосуються?
18 Березня 2020, 18:05
В них родичі в міській раді працюють
18 Березня 2020, 18:13
а нова о<br/>селя
18 Березня 2020, 18:24
Не являюсь прихильником &amp;quot;Копійочки&amp;quot;, але мабуть добре, що працює. Там продають речі першої необхідності, миючі засоби, антисептики і ще багато речей, які потрібні людям на час карантину.
18 Березня 2020, 18:28
Міський голова рожище дав дозвіл працювати продуктовимм, побутовим, АЗС і аптекамм
18 Березня 2020, 18:29
Міський голова дав дозвіл працювати продуктовимм, побутовим, АЗС в аптекам.
18 Березня 2020, 18:32
Яка вдада- такий і карантин.
18 Березня 2020, 19:18
Емм... Серйозно? Мер Рожищ тепер і президент і верховна рада?
18 Березня 2020, 20:19
ну реально тож подумайте трохі перш ніж писати , новини поманіторте , якщо шось робитьстя то на все є свої причини , спробуйте дізнатись причини ,не хочете думати то не треба писати <br/>А то влада , закони , мери , теае відчуття , що більш ні про що подумати не можна
18 Березня 2020, 20:38
Копійочки, дивосвіт - та подібні магазини мають не працювати, інакше вони так само будуть розносити заразу. Для чого тоді карантин вводити? Щоб самі рижі плювали на все і вся? <br/>Поліція за чим дивиться? Рейди робляться? Чи рейди тільки в Олімпі в бєсєдці?
18 Березня 2020, 21:20
А чого ніхто не контролює вуличних продавців? Сьогодні молочні продукти без проблем продавали біля Еко- маркету.
18 Березня 2020, 22:50
Мені цікаво хто дав вказівку людині з комунального підприємства в карантин ходити з хати в хату Збирати гроші за вивіз мусора і тим самим розносити інфекцію По цілому місті. На що дивиться міська влада. Так само не всі магазини дотримуються карантину. І це все говорить про безхребетність міськ ради та поліції.
19 Березня 2020, 00:48
А навіщо закрили ринок? В закритому приміщенні можна бистріше заразитися чим у відкритому. Магазинам потрібні доходи,а нам ,ті що на ринку,що робити,де брати гроші,весь товар в контейнерах. Говорилось що закриють всі магазини,крім продуктових,а не тих продуктових з палатками,де алкашня збирається зграями. Чи там вірус не бере?
19 Березня 2020, 13:47
Вихователі сидять дома зі збереженням з/п, а працівники благоустрою соваються по хатах. Чи вони безстрашні?
19 Березня 2020, 15:28
Мер міста повинен ввести жорсткий карантин,всім сидіти вдома!!!! особливо старшим людям,має працювати тільки супермаркет,аптека,лікарня.Азс не повинні працювати,люди сидіть вдома,так ви зможете вберегти себе і своїх близьких.А в місті працює банк,люди оплачують компослуги,дебілізм!!!!!
19 Березня 2020, 17:06
Міський голова немає таких повноважень, а жителі Рожищ всеодно не виконають заходів жорсткого карантину. Треба Сталіна і НКВС, але тоді будуть янчати і скиглити національно свідомі дуже великі патріоти, тобто імбіцили восємь классов.
19 Березня 2020, 21:23
Скоро, після десятих перших машин на Селянську, до людей дойде. Ніякі слова не допоможуть. Тільки хардкор.
20 Березня 2020, 00:56
А чому не закривають на карантин &amp;quot;Воbo&amp;quot;? Що за хрєнь, чому вони працюють, до них не доходить карантин?
20 Березня 2020, 09:46
Агат, Ажур теж відносяться до сратегічних обєктів, евеліна, дункан більш півнуха як продуктовий магазин, катерина клетка зборете алконавнів працює...
20 Березня 2020, 10:27
Ще накрити треба весь той товар пльонкою а то повиставляли наперед. І все що на відкритому повітрі тоже має бути накрите
20 Березня 2020, 23:51
в Епіцентрі з Новою Лінією, яблуку не має де впасти . і міліції не видно . <br/>і щось в коментах ніхто на них відерце лайна не вилив.
22 Березня 2020, 13:05
А у сільських магазинах не всі продавці у масках і рукавичках...