Карантин у Рожищі: натовп на ринку, до аптеки стоїть черга на вулиці

17 Березня 2020, 13:00
7356

В Україні, й у Рожищенському районі в тому числі, продовжують вводити жорсткі обмеження щодо перебування людей на вулицях та в установах. Запровадили карантин у школах, заборонили роботу розважальних та закладів торгівлі, скасовують автобусне сполучення. Мають працювати лише продуктові крамниці, аптеки та стратегічно важливі установи.

17 березня кореспондент Район.Рожище пройшовся вулицями міста, аби подивитися, як громадяни дотримуються правил.

Найбільше скупчення людей біля банкоматів та на ринку. Там люди не дотримуються дистанції один від одного. Натомість до аптек почали пускати обмежену кількість клієнтів. Решта черги чекає на вулиці. Фармацевти просять людей дотримуватись дистанції.

Читайте також: 






Коментарі
17 Березня 2020, 15:44
В цьому Шанхаї всім всьо пофіг!
17 Березня 2020, 16:22
Потрібно купити :<br/>30 рулонів туалетного паперу<br/>25кг цукру<br/>10кг солі<br/>50кг гречки<br/>40кг макарон<br/>35кг муки<br/>30кг буряків<br/>15кг моркви<br/>12пачок перцю<br/>10пачок лаврового листа<br/> 3кг часнику<br/>Мийте дупи і руки та будьте здорові!
17 Березня 2020, 16:37
Вам всім піз...а ахахахахах
17 Березня 2020, 18:31
Чому немає водопостачання в амбулаторії м. Рожище? Вирішить проблему!!!! Як медичному персоналу працювати в таких умовах? Куди дивитися санстанція?
17 Березня 2020, 19:02
Схоже що вводячи карантин,держава ще більше розповсюдить цю хворобу........
17 Березня 2020, 22:35
Люди сами створюють панику ,сами пиднимають цени, а потим вони не опустяться!!!
18 Березня 2020, 03:15
Маршрутки ще їздять, так?
18 Березня 2020, 10:11
Гороху і квасолі побільше купляйте. Будете пердіти -- буде свій газ і енергетична незалежність від Кремля. Слава українським пірдільнікам! Фак рускаму газпрому!
18 Березня 2020, 13:52
Керівництво міста повинно закрити все , має бути відкритим магазин, аптека,лікарня!!!!!Всі мешканці міста мають розуміти загрозу,і сидіти вдома,хто без потреби вештається по місту-штраф ,і ізоляція від нормальних людей.
18 Березня 2020, 22:09
хворі сидіти в дома