Які посадові оклади у працівників апарату Рожищенської РДА

24 Лютого 2020, 09:16
У апараті Рожищенської РДА працює 14 осіб 8283
У апараті Рожищенської РДА працює 14 осіб

У апараті Рожищенської районної державної адміністрації нині працює 14 осіб. За штатним розписом, на цих посадах отримують посадові оклади на загальну суму 98 289 гривень на місяць.

Про це Район.Рожище стало відомо із відповіді на інформаційний запит, який подала небайдужа рожищанка.

Апарат Рожищенської райдержадміністрації нині складається із голови РДА, заступника голови, керівника апарату, головного юрисконсульта, головного спеціаліста з питань управління персоналом, головного спеціаліста з питань мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами та трьох відділів: організаційного, інформаційного та документального забезпечення; ведення Державного реєстру виборців; фінансово-господарського забезпечення.

Найбільший посадовий оклад у голови РДА – 15 520 гривень. Найменший у водія легкового автомобіля – 2 590 гривень.

Читайте також: Кабмін затвердив кандидата на посаду голови Рожищенської РДА


Коментарі
24 Лютого 2020, 14:33
За що такі великі зарплати в Гайворонської і ко?Взагалі обнагліли дармоїдки!
24 Лютого 2020, 14:51
Нехай ще опублікують скільки отримує з надбавками, доплатами, преміями то всі ще більше здивуються, слуги народа у нас дуже добре розкошують.
24 Лютого 2020, 14:53
Зарплату множ на два
24 Лютого 2020, 14:56
А де культура.,освіта, і б ін
24 Лютого 2020, 16:28
А тепер прикиньте скільки за рік зїдать ці керівники ваших податків, і яка Велика користь від цих людей району ...
24 Лютого 2020, 17:17
Коментарі називаються &amp;quot;хто в ліс, а хто по дрова&amp;quot; де які плітки почули тут і вивалили...<br/>1. Посадові оклади встановлюються відповідно до постанови КМУ від 15.01.2020 № 16. <br/>2. Інформацію надано у відповідь на інформаційний запит, тобто який запит - така й інформація нічого зайвого.<br/>3. &amp;quot;Інтенсивність&amp;quot; така надбавка встановлюється далеко не всім і далеко не в однаковому розмірі, а про &amp;quot;в два рази&amp;quot; - відверта брехня. постанова КМУ від 18 січня 2017 р. № 15.<br/>4. На рахунок освіти і культури (див. п. 2 ).<br/>5. До Вашого відома, із зарплат держслужбовців, як не дивно, теж відраховуються податки і нарахування до різних фондів, на відміну від більшості підприємств, які приховують розмір з/п сплачуючи її в &amp;quot;конвертах&amp;quot;.
24 Лютого 2020, 17:58
запускаю челендж!<br/>міська рада - покажи зарплатнню і 100 % премії водію
24 Лютого 2020, 18:50
Запускалка зламалась...
24 Лютого 2020, 18:56
А де районна рада.Де заробітна плата голови та заступника?Чи ці свої а треба мочити тільки адміністрацію? Голова теж тут літ 15 справно бабоси получає а роботи 0
24 Лютого 2020, 21:47
Мабуть, ти там сидиш як держслужбовець і робота заключається в тому, щоб писати відповіді на всякі коментарі, бо всі люди добре знають, що більша половина «держслужбовців»- дармоїди які займаються нічим, а ти ще лепечиш за якісь податки які вони там платять, вже давно пора цю свору розігнати , а не чекати від вас ПОДАТКІВ
24 Лютого 2020, 21:58
А нафіга та адміністрація потрібна є районна рада і хватить керівників ким тут керувати дармоїди якби по всій країні поскорочували то б краще медикам би зарплату підвищили де справедливість як здихати то в лікарню і бігай там біля вас
24 Лютого 2020, 22:00
За копійки
24 Лютого 2020, 22:28
Держслужбовці є різні. Одні працюють бо є робота, а інші в робочий час встигають збігати на базар скупитись і ще потім вишивати або бухати на роботі. А найбільш «загружена роботою» керівник апарату яка отримує ще й доплату до зп 100% інтенсивності щомісяця
24 Лютого 2020, 22:34
Начальниця культури в декрет не пішла і на роботу не ходить, а Гайворонська свою куму Новосад прикриває. А взагалі чи можна щоб кума була суб’єктом призначення.... і чи законно?
24 Лютого 2020, 22:52
Новосадиха разом співмешканцем з директором культури Горбачом ще більше гребуть за Гайворонську... В кінці року огого яке бабло загребли. Судити їх треба за обкраданя держави. Кума кумі руку миє... ГАНЬБА!!!
25 Лютого 2020, 00:49
Сиджу - так. Не держслужбовець. Шановний(а) ні більшої, ні меншої половини не існує половина - це половина (50%) і про дармоїдів це, як казав один персонаж із мультфільму: &amp;quot;на себя посмотри&amp;quot;. А проблема вся у тому що &amp;quot;всі люди у нас добре знають&amp;quot; от через це (всі у всьому розбираються, а насправді ???), що вони так думають у нас всі проблеми...<br/>У моєму першому коменті, зверніть увагу, лише посилання на норм. правові документи, але про що це я, у нас же всі про все добре знають.... А насправді???!!!
25 Лютого 2020, 01:08
Агов, шановні. Когось цікавлять заробітні плати чиновників? Невже це проблема? Доводжу до відома всіх, із 2015 року працює електронний реєстр декларацій усі чиновники при заповненні декларації вносять у неї свої доходи і в тому числі з/п (розділ 11). Так що просто у пошуку (наприклад Google) набираєте П.І.П. людини та слова &amp;quot;декларація&amp;quot;, або &amp;quot;електронна декларація&amp;quot; і вуаля. (звертаю увагу на те, у деклараціях внесені цифри БЕЗ ВРАХУВАННЯ ОПОДАТКУВАННЯ тобто &amp;quot;грязна з/п&amp;quot;) Для чого &amp;quot;небайдужим громадянкам&amp;quot; писати якісь інформаційні запити, а потім ще й анонімно викладати в мережу через третьосортний сайт???!!! Ааааааа, а як же купи лайна, потоки жовчі? Які можна довго смакувати і облизувати, а потім знову по колу. Смачного... Тьху!!!
25 Лютого 2020, 10:39
До &amp;quot;до всіх&amp;quot; ти знаєш, що таке працювати роками без відпустки. Ти знаєш, що таке працювати роками без лікарняного.Два місяці хворий без лікарняного і платиш щомісяця податки і це все для того, що ти кожного дня в нових вбранях ходила і гарно виглядала на світлинах... А користі від вас громаді ? Тьху !!!!!!
25 Лютого 2020, 11:17
А до відпускних МАТЕРІЛОЧКА, А ДО МАТЕРІАЛОЧКИ 100% ІНТЕНСИВНОСТІ ЗА ТЕ ЩО ДУБЧУК З ДІТЬМИ В ЧОРНОМУ МОРІ КУПАЄТЬСЯ, А ДО ТОГО ВСЬОГО ПОЇЗДОЧКА ДО ПОЛЬШИ за твої податки .......
25 Лютого 2020, 12:16
Тобі хто не дає платити лікарняний, оплачувати собі відпустку в чому проблема? Але ж треба показувати реальну з/п, але навіщр, можна показати мінімалку так податків менше, а краще взагалі показати збитки і ніяких прибутків - так взагалі супер. А ще взагалі самий модний вислів серед підприємців &amp;quot;100% це не прибуток&amp;quot;.
25 Лютого 2020, 21:52
Нетреба мати всіх людей за дурнів, а себе занадто розумним правовиком, всі добре бачать тих держслужбовців , ніхто не сліпий,а що до прибутку підприємців, то ім на голову нічого даремно не падає, так як держслужбовцям.
26 Лютого 2020, 04:10
Ну як би були розумні правовики, то суди б не програвали. Але мова про інше. Щось дописи з посиланнями до декларацій дуже Сергійчук посмержують. Та риба гниє з голови. Хіба би крала так кума Новосад як би кума Гайворонська заборонила це робити. Да там всі в долі. А Дубчук почуваласьби безкарно як би не Гайворонська. А пробували оце керівництво хоч раз застати разом на роботі. Особливо після обіду. В них присутність по графіку, а зп така ніби усі 24 години на добу працюють. Ато ми в Польщі, то вдома відходимо від вчорашньої попойки, то на каву через дорогу пішли в робочий час. Отака виходить робота. А от оплачується вона чудово. Якраз тепер можна і в декларації глянути, досить вже прибіднятися. Всі добре знають як ви напахались за ці роки