Кабмін затвердив кандидата на посаду голови Рожищенської РДА

19 Лютого 2020, 15:03
Кабінет керівника. Фото ілюстративне 6719
Кабінет керівника. Фото ілюстративне

Кабінет міністрів України на засіданні погодив призначення голів районних державних адміністрацій у низці областей.

Засідання відбулось 19 лютого. Про це пише УНН з посиланням на Telegram-канал народного депутата Олексія Гончаренка.

На посаду голови Рожищенської районної державної адміністрації затвердили кандидатуру Сергія Шкоди.

Зайняти посаду очільника району чоловік зможе після відповідного розпорядження президента.

Нагадаємо, очолити Рожищенську РДА хотіла помічниця народного депутата В'ячеслава Рубльова Оксана Філіпчук.

Довідково: Сергій Шкода – уродженець села Хряськ Маневицього району, депутат Луцької міської ради (політична партія «УКРОП»), із 2018 року працює радником заступника міського голови Григорія Недопада. 

Сергій Шкода
Сергій Шкода

Коментарі
19 Лютого 2020, 17:37
Нарешті те бабське бл...ське кодло піде геть. Разом зі всіма кумами, заступницями та керівником апарату. Засиділися на шиї в людей
19 Лютого 2020, 18:25
Я теж з ними піду ?
19 Лютого 2020, 18:29
Полетиш на ступі з мітлою...
19 Лютого 2020, 18:47
коломойський своїх ставить
19 Лютого 2020, 19:00
І Дубчук полетить, бо як на зарплату працівникам у січні грошей нема, а собі і Сергійчук призначила 100% інтенсивності до кінця року
19 Лютого 2020, 19:29
мала бути Філіпчук
19 Лютого 2020, 20:40
Вибачте мені, ну і репа...
19 Лютого 2020, 20:42
Зразу ж видно, що чеснішої людини для керівництва районом не знайдеш...
19 Лютого 2020, 21:58
Дуже корисно міняти фігури а то від цих вже нудило та й набрались достатньо хватить дуже шкода що нічого не зміниться це точно для простого люду чекати кращого нема чого
19 Лютого 2020, 22:16
Цих голів рда,депутатів,мерів і т.д.потрібно міняти як памперси,причому з однієї і тієїж причини!
19 Лютого 2020, 22:29
Хто тобі таке дурне сказав???<br/>Це було для замилювання очей. Оксаниних очей і Гріши. Ніхто особливо її не лобіював, а точніше взагалі не лобіював. Це ж очевидно.<br/>Хто ближчий Укропу - читай Палиці? Філіпчук чи Шкода??? Відповідь на поверхні. <br/>Зрештою глянемо, що четвертий по рахунку привізний генерал зробить...
19 Лютого 2020, 22:49
Все буде добре... :-)Буде добре у тих, для кого Україна банкомат, хто власник заводів, газет, пароходів. А вам, шановні рагулі, без різниці чи отсос петрович, чи відсіс пітрівіч. Спользували клоунів для захвату влади, а весь цей кіпіш назвали майданом. Але якщо взяти до уваги що ціна газу для населення зросла з 73 копійок до семи гривень, то за таке могли майдаунити хіба що дибіли. Велика Матня - присвячено національному питанню.
20 Лютого 2020, 03:04
Хай вже летять під три чорти ті падружки. Хоч на метлі хоч за мітлою. Все, що їм треба з району вони вже грабанули. Ще людські зарплати повигрібають до кінця, коли б вже понажиралися. А за яку інтенсивність їм платять то цікаво. Може Савчуку інтенсивно падружки відробляяяють. Бо на роботі роботи від них ніякої, хіба що палки в колеса наступниками ставити. Ну а дубчучка та точно перед новим головою планує плазувати, компроментувати на побухать. Абиж тільки лишитися в апаратній кормушці. Зарплата там чимала як для району, а роботи не бий лежачого. А за бабло власне ця не тільки душу продасть-читай пропьє, вона і горло перегризе, ще та с...
20 Лютого 2020, 06:36
Як за що нам доплати,а сидіти щодня в кабінеті,а раз в місяць вибиратись до голоти на села,а фотографуватись для інтернету,нє тут давайте нам інтенсивність,а ви ціни на коньяк бачили
20 Лютого 2020, 10:10
Ви більше не пишіть об'єктивних коментарів, &amp;quot;імбіцилам восємь классов&amp;quot; ну ду-у-уже буде важко вдуплитись, практично нереально. Це стадо навіть вірить у демона яника і його снайперів.
20 Лютого 2020, 10:53
З новим керівником район вийде на новий високий рівень економічного розвитку і підвищення добробуту населення. Володя Палямарь проведе флешмоби, Сянько Потапчук надасть правовий захист, а пан Савчук Олег - відновить рожищенський вітряк, якого від вкрав на металобрухт під час своєї каденції на посаді горе-голови РДА.
20 Лютого 2020, 11:00
Репа була в твого тата який осімінив твою мать і вийшло Ти - притрушене. Вловлюєш різницю?
20 Лютого 2020, 13:17
Це означає що Рожищах є реп
20 Лютого 2020, 16:04
Ну що ж ти, Сергій Шкода, так палишся. Тебе ще не призначили, а ти вже місцевим хамиш. Можна погано закінчити....
20 Лютого 2020, 17:11
Нарешті не буде того кодла бабського
20 Лютого 2020, 17:19
Чим тобі бабське кодло заважало? Рожищенському району все одно піZєць, ми впевнено крокуємо в євроЖО.. Ти мабуть входиш в спільноту ЛБГТ.
20 Лютого 2020, 17:24
Два Майдани відскакали, відсвистіли, відкричали, з курсом гривні в нас фуйня, подвиг маєм - це Матня.
20 Лютого 2020, 17:26
А вам кого не признач то всеодно будите обсирати.((((((
20 Лютого 2020, 18:54
,,Укроп,, на чолі з кумом Рубльова очолить РДА. &amp;quot;Укроп&amp;quot; рулить.... Цікаво, яке буде покращення для мешканців від кандида????
20 Лютого 2020, 19:18
Будем надіятись що розжене тих дармоїдок,які нічого не зробили ,тільки ср@ки понаїдали на наших податках
20 Лютого 2020, 23:25
Як це нічого не зробили? А красти? То така апасна робота. А брехати всім і кругом? То таке напряженіє. Особливо для Дубчук. А сраки то точно понапивали-понаїдали. На Клебанську без сліз не глянеш
20 Лютого 2020, 23:34
Поради Ореста Ласкавого допоможуть новому главі РДА вивести район на новий рівень розвитку. Орест - це прогрес в керівній ланці Рожищенського краю.
21 Лютого 2020, 01:54
почула що та Клебанська Кропиву Таню <br/>взялася скорочувати а посаду разом з тою Дубчук продасть у службI для дiтей
21 Лютого 2020, 15:24
хай ще дівчатка трішки побавляться: поскорочують, поприймають потрібних)) А прийде новий голова то можуть всі &amp;quot;мудрі&amp;quot; керівники (про яких мова йде вище) самі піти зі своїх посад.Але ці люди не тонуть при любій владі !!!))) Це факт.
21 Лютого 2020, 16:04
Поки ВИ і я тут ля-ля. Те бабське кодло пішло у терцентр Записалось у правильну партію Завтра їдуть на навчання до партії &amp;quot;СЛУГА НАРОДУ&amp;quot; ..., да хто ще хоче мати в карманах мене біжіть до Поліщук в терцент чи Клебанської в соцзахист
22 Лютого 2020, 02:59
Що правда, то правда - оті, що не тонуть, в яких тільки партіях не повертались. Тільки зміна влади вони якраз там, де зараз треба. І першими у тих гонках завжди були новосадиха та дубчучка. Ця завше знає з ким треба губу заливати.
23 Лютого 2020, 18:56
Добровольська пісню хай готує на дембель разом з дочкою кумою.