Призначили начальницю управління соціального захисту населення Рожищенської РДА

03 Січня 2020, 09:15
Лілія Клебанська 7398
Лілія Клебанська

У райцентрі призначили начальницю управління соціального захисту населення Рожищенської районної державної адміністрації. На цій посаді працюватиме Лілія Клебанська.

Про це у коментарі Район.Рожище розповіла голова Рожищенської РДА Інна Гайворонська.

За словами посадовиці, вона підписала відповідне розпорядження, тож на посаді начальниці управління соціального захисту Лілія Клебанська працює з 27 грудня.

До слова, раніше жінка очолювала управління фінансів райдержадміністрації.

Нагадаємо, на початку грудня відбулось засідання конкурсної комісії по відбору на посаду начальника управління соціального захисту населення Рожищенської райдержадміністрації. На посаду претендувало двоє кандидатів, однак жодного з них не затвердили.

Коментарі
03 Січня 2020, 11:51
Це така противна жіночка.
03 Січня 2020, 11:53
що з Козавою по відділу освіти?<br/>правда шо кримінал?
03 Січня 2020, 12:40
Вже тут зачепилася?!
03 Січня 2020, 13:08
Жіночка влізла в управління, бо фінуправління скорочують роблять відділ. Треба моніторити на сайті вакансії держслужби коли н курс оголосять на начальника фінвідділу. Клебанська противна жіночка до підлеглих тільки вміє кричати. Роботу роблять головні спеціалісти всеодно. Лілія Юріівно поважай людей.
03 Січня 2020, 13:12
А що так можна було? Конкурс виграв один, а через трохи призначили іншу й вже без конкурсу? Видно Гайворонська сильно задолжала Клебанській, що так провернули )))))
03 Січня 2020, 13:35
да роздеребанили трохи гроші чи Козава чи Гайворонська в тємі. Запит депутата є
03 Січня 2020, 13:51
Ну тепер точно Гайворонська, Сергійчук і Дубчук будуть мати субсидії. За посаду треба платити якось
03 Січня 2020, 13:55
Клебанська Гайворонська і Кузава це кодло корупціоненів які відмивають державні кошти за інтернет у школах за котли і т.д. Тендери проводять через Савчука. Вони всі противні для мешканців Рожищенського району.
03 Січня 2020, 14:56
Я надіюсь, прийде той час, коли президент Зеленський візьметься за Рожище. Скільки можна красти, зневажати людей, і продовжувати це робити? Немає ні совісті, ні віри в Бога! За все,треба буде нести відповідальність. Настане той час, шановна Клебанська.
03 Січня 2020, 14:59
що це лохотрон, а не конкурс!Він проводився під Клебанську,аби її працевлаштувати денебудь.Вже б краще бабу Василину поставили.)))
03 Січня 2020, 15:07
а з бабою Василиною працювати було супер !!!
03 Січня 2020, 16:48
Що правда, то правда
03 Січня 2020, 18:43
Коли ворон вже не буде хтось в курсі???
03 Січня 2020, 19:04
Який орган в області бореться з корупцією.До кого звернутись
03 Січня 2020, 20:05
Як не га..о то тріска мабуть Рожище така карма
03 Січня 2020, 20:23
звернітися до Державного Бюро Розслідувань.<br/>З січня діє закон про видачу корупціонера і Вам премія буде 10 відсотків від краденого
03 Січня 2020, 20:26
Та заберіть оте вже кодло відьом клебанських,гайворонських,сергійчучку,дубчучку і отого сраколизника шварцкопа олега,це ж і так вже кінець району
03 Січня 2020, 21:18
Може п,янки закінчаться в установі,задовбали стервози які там сидять
03 Січня 2020, 21:59
Мандить за бабу Василину???<br/>Що саме супер???<br/>Пянки, ніфіга нє дєланьє, дерібан бюджета, биття машин і так далі за списком...<br/>Гринюк це тобі було добре чи кому?
04 Січня 2020, 00:59
&amp;quot;Та заберіть оте вже кодло відьом клебанських,гайворонських,сергійчучку,дубчучку і отого сраколизника шварцкопа олега&amp;quot; 100 відсотків весь район підтримує. Ще про новосадиху забули. То кодло дійсно все загадило. Ну а призначення клебанської це взагалі жах. вже у фінансах накрутила, то пішла ще собез гребти. Та, що нічого не тямить у соціальному захисті. Подружка дубчучки по чарці.
04 Січня 2020, 19:55
Так-так, на площу)<br/>Вам там саме місце)