У Рожищі вибирали начальника управління соціального захисту

04 Грудня 2019, 13:09
Засідання комісії 9342
Засідання комісії

У Рожищі відбулось засідання конкурсної комісії по відбору на посаду начальника управління соціального захисту населення Рожищенської райдержадміністрації.

Захід організували 3 грудня. Про це повідомив кореспондент Район.Рожище.

На посаду претендували два кандидати – заступник начальника управління соціального захисту населення РДА Віталій Шварцкоп та головна бухгалтерка Рожищенського коледжу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Гжицького Тетяна Давидюк. Вони представили своє бачення роботи начальника управління.

Кандидати на посаду
Кандидати на посаду

За результатами конкурсного відбору переміг Віталій Шварцкоп. Він набрав 16 балів. Тетяна Давидюк набрала 15,7.

Однак, за результатами співбесіди у голови Рожищенської РДА Інни Гайворонської, на посаді не затвердили жодного з кандидатів. Як пояснила у коментарі посадовиця, відрив у балах на конкурсі надто малий, аби можна було однозначно визначитися з кандидатурою.

До слова, конкурсна комісія працювала у складі п'яти осіб під головуванням керівниці апарату Рожищенської райдержадміністрації Жанни Дубчук. На засідання прийшли й представники громадськості.

Представники громадськості
Представники громадськості

Коментарі
04 Грудня 2019, 16:45
А що Дубчук ще керівник апарату? Від корита не бажає йти. Добре отримувати велику зарплату і не ходити на роботу.
04 Грудня 2019, 17:28
Інно Михайлівно, а де в законі визначена така причина невизнання переможця конкурсу як "відрив у балах на конкурсі надто малий, аби можна було однозначно визначитися з кандидатурою". Є переможець конкурсу, який набрав більшу кількість балів і крапка. Не включайте дур...я. і досить порушувати ЗАКОНИ! а ще юристи позбиралися....
04 Грудня 2019, 19:16
Щиро вітаємо Віталія Шварцкопа з його черговим фіаско. Впевнені, що таке млямало ніколи більше не буде керівником. Не може керівник ходити на роботу на 9-у годину ранку, в той час, коли усі інші &amp;quot;собезівці&amp;quot; ходять на 8-му. Не може керівник говорити тихіше, ніж пищать миші, що бігають по &amp;quot;собезу&amp;quot;. І що це за керівник - а заступник начальника - це ж керівна ланка - так от, що це за керіаник, коли по &amp;quot;собезі&amp;quot; миші бігають? Що це за керіаник, коли води в приміщенні немає? Що це за керівник, що колись, у 2012 році злякався Бабу Василину і звільнив під її натиском, лайкою та матами посаду для ловеласа Фандича? Не міг дати відсіч якійсь там Бабі Василині...))) Що це за керівник, що в Квадраті виціловувався &amp;quot;взасос&amp;quot; з Петровською з лікарні? Ну і так далі...<br/>Не годен.<br/>Крапка.
04 Грудня 2019, 19:19
І ще одне...<br/>Віталію Юрійовичу, скажіть, а у Дембіцького є брат-близьнюк?
04 Грудня 2019, 20:02
Вперше чую про вакантну посаду,де і коли було розміщено оголошення
04 Грудня 2019, 20:38
Цирк на дроті.та вже все давно розподілено. Тримаються за посади чотирма руками. Де ще така халява?
04 Грудня 2019, 20:55
Всі рожищенські керівники це якесь чудо із чудес коли їх вже повиганяють всіх щоб даром гроші не отримували один ще мер виняток
04 Грудня 2019, 21:40
А коли той Дубчук на роботі бути. Треба ж усі пьянки відгуляти особливо дармові. Вона й у робочий час не гребує бухати. Ще в Рожищі таких керівників не було. Повне позорище
04 Грудня 2019, 21:41
Жанночка, ти краще розкажи з ким ти виціловуєшся? Чи вже забула?
04 Грудня 2019, 21:45
Та в адміністрації вже все вирішили. Перевести Клебанську ЛЮ на начальника управління, їй скорочують управління на відділ
04 Грудня 2019, 22:01
та просто голова Гайворонська хоче або подорожче за посаду взяти або посадити туди свою людину. Перед скорим своїм звільненням. Бо є вже новий губернатор і пора би тих порохоботів гнати нарешті. І Жанку хай з собою забирають бо вже всьому району поперек горла. А про Клебанську - то більшого хамла серед чиновників ще пошукати, не вихована, груба подружка Жанки по стакану.
04 Грудня 2019, 22:38
Так, дійсно, підтверджую - тоді, у 2012 чи 2013 році (точно не пам'ятаю який саме рік) я, за дорученням Масалова змусила під тиском та шляхом погроз, насильства та застосовуючи ненормативну лексику піти з посади начальника Віталія Шварцкопа в користь Фандича, якого тоді наперла з обласного центру зайнятості Раїса Кучмук. Ну як наперла... підставила по тендеру і змушена його була прибрати і водночас пристроїти.<br/>Це, малята, реальна історія.<br/>Дивіться мене на телеканалі Аверс.<br/>Ваша Баба Василина та... отой грубий...
04 Грудня 2019, 23:15
Бачу, що шкодують люди, коли поміняли Шварцкопа на Фандича. Бо Фандич ще той професіонал, як в собесі так і зараз в паспортному. А от його любима Наташка та просто тупа як для заступника. І Роми всі претензії про мишей мають звертати до Воробей, яка зараз за начальника. А ще на сайті адміністрації почитайте про те, що вона конкурс завалила. Про це обласна адміністрація пише за 2 квітня цього року. Отакі люди лізуть керувати. Ближче до кормушки. От читаю тут за Клебанську, що в собес збирається на роботу. ЩО, у себе в фінансовому управлінні вже все вигребла, тепер і сюди хоче влізти.
04 Грудня 2019, 23:25
не клієнт собесу.<br/>Ти клієнт іншого бюджетного закладу. Із санітарами.<br/>Так шкодували за Шварцкопом, що одразу на другий день після пониження на посаду заступника із звичного йому &amp;quot;Ви&amp;quot; перейшли на &amp;quot;Ти&amp;quot; і тотальний ігнор))).
04 Грудня 2019, 23:29
Боже, заберіть свою бухгалтерку. Якеим боком вона до того, чим управління соцзахисту займається. Питання виникає, бо її чоловік Гайворонську возить, працює на неї.
05 Грудня 2019, 00:03
Ще такого бардаку а районі як розвели ці &amp;quot;керівниці&amp;quot; не було, тільки й думають де урвати-хапанути бабла у тому числі й захмарних премій а до реальної роботи зась
05 Грудня 2019, 00:26
Якщо пройшов конкурс,і визначений переможець,то чого ще сраку морочити з призначенням? і яка ще може бути співбесіда?тоді для чого конкурс?нутром чую почерк шкідливого кота з Підлісок,що гадить не тільки в тапки...перед скрутом...бо час іде...
05 Грудня 2019, 01:30
Дві засихі в Ківерці їздили на акцію проти судді, буйний в Сокаль на вугільну акцію, аліментщик по ООС з флешмобами їздить бонуси і на аліменти заробляє, екс-інспектор муніципал через два місяці роботи усрався. А колись, всі згадані особи, біля РДА кричали, як свині-недорізи, і блок-пост на сокільскій дорозі ставили, район рятували від теоретично можливого наступу російських бурятів на Рожище зі сторони Маневич і Нуйно. Проплатіть хто небудь акцію виборів керівника соціальної служби, то може і громадські активісти, змусять чиновників почати працювати, а не фуйньою займатись.
05 Грудня 2019, 01:30
І не кажіть. Я теж цей почерк побачив. Підліски рулять.
05 Грудня 2019, 02:06
Раз провели ніби конкурс і всралися
05 Грудня 2019, 02:13
Мабуть Меркель по телефону сказала нашому 73 процентному: &amp;quot;володья надо уступать герру Путьін ми хотім торховать а не санкхций&amp;quot;. Незабаром буде розмова двох Вовіків тет-а-тет під час нормандської зустрічі, після якої можливо трохи почнуть привчати до порядку і трудової дисципліни держслужбовців, а також може профіктично натянуть на шишку різний зброд, тобто категорію обсосів екс-майданівців. Рибка гниє з голови, а чистять з хвостика. Ну не Бєню ж будуть натягувати...
05 Грудня 2019, 02:40
Часи рожищенських яйцеголових, тобто учасників ригальніци гівності, відходять в анальні сторінки історії. Тепер навіть два десятки на площі біля міськради і скверика неможуть зібрати. Мусять школярів і студентів приводити.
05 Грудня 2019, 11:20
До губернатора і в суд
05 Грудня 2019, 11:59
Баби рулять,баби чудять.Бідний район.
05 Грудня 2019, 12:51
Недовго залишилось...скоро буде бідна ОТГ Рожище Луцького району. А шо ви хтіли в Україні після майдану, сингапурського економічного дива? Баби роблять щоб собі було добре, поки мають можливість. За діла добрі, і за діянія недобрі подяка, як правило, один хєр єднакова.
05 Грудня 2019, 16:48
Скільки Дубчук займає посад, але не ходить на роботу. Позор
05 Грудня 2019, 16:51
Я пітримую.якщо вона в Рда. А як посада в службі по дітях. Її ніколи не застати на роботі. Ще та с.
05 Грудня 2019, 17:31
Новосад також не застанеш на роботі.
05 Грудня 2019, 22:51
Щварцкоп двічі в одну річку не заходять тай-то перший раз за ручку з М.М.Власюк і далі та &amp;quot; рука&amp;quot; водила твоєю &amp;quot;ручкою&amp;quot;...а коли&amp;quot; рука&amp;quot; стала не актуальна тай затомилась тоді саменькому трошки було не просто... одним словом &amp;quot;не судьба&amp;quot; та і часи міняються краще сиди в куточу і лови миші яких ніяк не половила Наташа її місце навіть не по мишах про які пишуть шановні РОМИ
05 Грудня 2019, 23:38
про Наташу. Ще тупішу не можна було знайти на заступника. А вона ще на начальника бігла, тільки конкурс в Луцьку позорно завалила. Краще би зайнялась своєю освітою
05 Грудня 2019, 23:51
Сьогодні гидко дивитись було як Дубчук перед Філіпчук плазувала. Щож за людина така? До Гайворонської бігає, але вже за копійку її не має, з Клебанською по бухлу і грошах. Але ясно, що головна задача - випросити у нового голови лишитись керівником апарату. Одна тут надія є, що новий голова візьме на цю посаду розумну і порядну людину
06 Грудня 2019, 00:43
А що Філіпчук голова адміністрації позор РОЖИЩЕНСЬКОМУ РАЙОНУ
06 Грудня 2019, 01:43
Ніхто не дивується . Петровська ж бл.....дь. Вона тільки з начальниками і гуляє,
06 Грудня 2019, 10:04
І що той Фандич в ній знайшов,ні кожа ні рожа, а ходить як пава по тому совбезі. Ото вибрав кралю.
06 Грудня 2019, 11:03
Я бачу в Інтернеті всі герої і можуть лити бруд та видумувати різні нісенітниці. В Інтернеті всі герої, прикриваючись різними ніками. Ви прийдіть і в лице все скажіть тим людям про яких ви це все пишете. Займіться краще собою Розвивайтеся в кращу сторону, приділіть час своїми близьким та сім’ї , а не ви сидите і дурньою займаєтеся. І цікаво мені подивитися на те як працюєте ви!<br/>Всім добра!
06 Грудня 2019, 12:43
Ви коли небудь чули про перетворення одного виду енергії в інший. Наприклад теплової в механічну. Так ось, в коментарях відбувається перехід невикористаної перепіхонової енергії в енергію дискусійно-інформаційного клацання по клавішам, а каталізатором виступає наша українська національна жаба, бо в одних лише завялий фалоімітатор, а у падружкі чоловік, коханець та щей таксист інколи вдуває... А ви всім коментаторам про сімейні цінності розказуєте, самовдосконалення і розвиток. Ви ще з питанням мови, Томосу і національної свідомості зверніться до коментаторів)))
06 Грудня 2019, 13:19
Що в ній знайшов Фандич? Знайшов взаємне розуміння одне одного і ще щось... Приходь до мене, я тобі пальцем покажу, якщо ти в такому віці невдупляєш що, як, де, куди і звідки.
06 Грудня 2019, 13:27
Нехай краще всі тр@х@ються, чим мають по майданам їздити, як Dибіли. Від сексу комунальні платежі і ціни в магазині не ростуть.
06 Грудня 2019, 14:28
До файної бабусі.Не тра..ємось а коханням займаємось і дуже пристрасно.І не з вами,старими матрьошками а з молодими діфчулями.
06 Грудня 2019, 15:10
Яка помийна тут яма!!! Яка Вам різниця хто з ким спить, хто який начальник. Ці всі коментарі недоречні до цієї статті. Тут постає питання що перемігши в конкурсі наше правительство не допускає людину яка чесно перемогла. Всі такі розумні чому не подавали своїх кандидатур?!
06 Грудня 2019, 15:12
А куди приходити,прийду?! В паспортний?????
06 Грудня 2019, 16:00
В Єгипет їдьте,кажуть там єгиптяни в чергу стають щоб наших бабусь обслужити та ще й дешево.
06 Грудня 2019, 21:42
оце санта барбара!!!!!!!!!!!
06 Грудня 2019, 23:35
Ой народ, якщо взяти у нашому місті будь-яку організацію,чи то школу чи інше підприємство,про кожного можна говорити і обсирати