У Рожищі поприбирали біля скандального колодязя зі сміттям

05 Травня 2019, 12:17
4885

У центрі міста навели лад на території, про яку раніше повідомляли небайдужі рожищани.

Про це на електронну скриньку пише рожищанин Олександр, прикріплюючи фото.

Нагадаємо, нещодавно у редакцію Район.Рожище звернулись місцеві мешканці і повідомили про смітник у колодязі.

«Хотілося б подякувати невідомим добродіям, що прибрали біля Михайлівської церкви. Велика сила Слова», – йдеться у повідомленні.

Як видно з фото, сміття прибрали, а скандальний колодязь закрили.

Ось так було до прибирання
Ось так було до прибирання


А так стало після
А так стало після

Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
05 Травня 2019, 15:36
Дільниця благоустрою та Міська рада прибрали
05 Травня 2019, 15:51
Це не надовго, ги- ги))
05 Травня 2019, 16:08
поясніть мені, тупому, що таке скандальний колодязь? Ви геть там здуріли? мало того що новин немає нормальних, то ще й отаке прочитаєш. Дурдом на районі
05 Травня 2019, 18:20
оце новина.....<br/>ви реально тугі????<br/>ви ще викіньте новину про те що вивезли мусор від будинку!!!!!<br/>це повинно буди так.....<br/>чистота....<br/>а ви блін з того робите сенсацію....<br/>стидоба редакції... міській раді... і всім хто запросив редакцію щоб прославитись !!!!<br/>хватає того що дільниця&quot;Благоустрію&quot; не вспіла махнути ввником чи остальне інше зробити то вже на весь район зпслужили &quot;героя ім. Поліщука&quot;
05 Травня 2019, 18:58
А чого ви такі злі? У вас якісь проблеми? Ви в усьому бачите тільки підвог?
05 Травня 2019, 20:13
Тут просто цікава ситуація вимальовується. Є сміття, є організація, яка повинна слідкувати, щоб його не було. Наче би все зрозуміло. Далі йдемо. Є керівник і персонал організації, яка виконує свою роботу і за це отримує зарплату, а дехто і досить не малу. Також ніби все ясно. То чому поясніть мені редакція та дільниця благоустрою піариться на кожній прибраній кучі сміття. Я спеціально для власної цікавості проаналізував тематику публікацій на цьому сайті за останній місяць. І знаєте, що виявилося? Правильно ви подумали - є 2 найактуальніші теми - це декларації і те як дільниця благоустрою щоденно виконує свою роботу. Заради справедливості давайте будемо висвітлювати скільки пацієнтів прийняла лікарня, скільки товарів продано в Колібрісі чи скільки дітей навчили у школі....
05 Травня 2019, 20:27
І ще одне. Ви зараз почнете закидати тут мені, що чисто не там де прибирають а там де не смітять або що ти зробив для міста. Це все старі заїжджені шаблони. А насправді має бути так. Є сміття - значить його треба прибрати, але при цьому максимально використовувати надані повноваження. Я зараз про те що порушників правил благоустрою, особливо грубих порушників треба показово штрафувати. Для чого тоді в раді є юристи Спірідонова а тепер ще й великий адвокат-заступник Лясковський? А то чи не вперше за стільки років покарали двох порушників: діда та алкашку і тішаться. Хочете всі європейський порядок то й вчиняти треба як у Європі. А таж таки Європа йшла до цього через дуже потужну систему покарань за найменший проступок, щоб викорінити з голів своїх громалян саме бажання щось порушувати
05 Травня 2019, 21:06
Агов, рожищанин, а ти взагалі читав господарську частину статуту міста? Почитай, дізнаєшся багато цікавого.
05 Травня 2019, 21:59
Правильно пишеш,хлопче!
06 Травня 2019, 02:24
Молодці, що поприбирали
06 Травня 2019, 15:09
Ваш коментар досконало обгрунтований,підтримую!!!
07 Травня 2019, 19:46
А чому ж не написали прибрали біля храму ??? Бо, як сміття то біля храму , а прибрали біля колодязя !!! Журналюги, ви гірше чортів!!
07 Травня 2019, 20:27
Підтримую рожищанина Дільниця благоустрою лише центральну вулицю підмітає і то дуже погано бо зупинки не мете, та ще вулицю ,що біля райдержадміністрації.А по вулиці Привокзальній вже бардюр не видно,бо машини ,що возять в заготзерно стільки землі насовали ,що бардюри зрівнялись з асфальтом.Але раніше там чистили прибирали ,а тепер ні. То хто має пройтись вулицями міста і на все це подивитись.Не їхати,а пройтись,ноги разом розім&quot;яти.Слабо?Дільниця благоустрою, або ви чистіть дороги,або заставте той зернопродукт,бо їх машини стоять навіть на тротуарах.І на вулицю Пушкіна ніхто не дивиться.Просто на тротуарах дехто квіти понасаджував ,а інші так заросли,як на березі.Діти і дорослі мусять ходити по проїзній дорозі.ЧИЇ це питання,ВЛАДО РОЖИЩ?Навчіться ходити пішки і будете більше бачити.Тротуари по вул.Пушкіна є, але по них не пройдеш і дерева там не дають проходу,бо заросли гіллям майже до землі.Може, нарешті ,пройдетесь і подивитесь,а ще краще щось зробите для людей,бо то ваші прямі обов&quot;язки.
07 Травня 2019, 20:29
Попередній текст стосується міської влади .Реагуйте,приймайте міри.