Сміття у колодязі: показали безлад біля Михайлівської церкви у Рожищі

19 Квітня 2019, 12:24
5390

Місцеві мешканці звернулися у редакцію Район.Рожище, аби привернути увагу до смітника майже у центрі міста, поблизу Михайлівської церкви.

Як розповідають люди, сміття почали кидати навіть у колодязь.

«Ще пару років назад з того колодязя ми брали воду. А то якісь алкоголіки почали зносити туди сміття і кидати прямо у колодязь», – емоційно розповідає рожищанка Світлана.

Фотокореспондент нашого видання зафіксував цю вкрай неприємну картину.







Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
19 Квітня 2019, 16:52
Я така парафіянка , що не ходжу до жодної церкви, але такі заголовки мене обурюють !!! У редактора розуму 0 , як теке написати !!! Як би під самим храмом то так , а це треба написали люди бидло , що живе біля храму
19 Квітня 2019, 17:12
Невже прихожани церкви не можуть поприбирати біля свого храму
19 Квітня 2019, 17:25
ахахаха, що соромно стало парафіянам?! знов журналісти винні))) а ви зверніть увагу, що навіть не написали якого патріархату церква.
19 Квітня 2019, 17:26
тож навіть на фото видно церкву. Вчому проблема? Не біля церкви хіба?
19 Квітня 2019, 17:27
а церкві що? забор главне чимпобільший поставити. а що там за забором їх не колише
19 Квітня 2019, 17:31
в точку
19 Квітня 2019, 17:33
А давайте запровадимо акцію. Нехай парафіяни прибирають усі закапелки, в тому числі й на території приватних садиб, з яких видно або чути церкву. А якщо серйозно, то територія церкви це територія церкви, вона огороджена чи не так? А територія, на якій смітник точно має власника, бо земля у центрі міста не може не мати власника. Якщо хтось хоче перевірити - спробуйте там поставити гараж чи торгівельну палатку - побачите власник знайдеться вмить і почне права качати, що то його земля і вимагати плату. І не важливо хто це буде: міська рада, один із підприємців, що здійсннють діяльність поряд чи звичайні громадяни. Так що не пишіть дурниць.
19 Квітня 2019, 17:49
А чого не написати, що стихійний смітник розвели в центрі міста поряд з електротехнічними спорудами. Та й щось мені підказує, що благоустрій поряд зі своїми об'єктами повинен здійснювати РЕС. Якщо помиляюся виправіть мене. Але точно винна не церква і її прихожани....
19 Квітня 2019, 18:00
Підтримую 100%
19 Квітня 2019, 18:11
бо електротехнічних споруд в центрі тьма. так написали, щоб понятно було де то є
19 Квітня 2019, 18:13
ой перестаньте. хотіли би нагнати на церкву, написали би, що то прихожани мп розвели срач. не чіплятесь до слів
19 Квітня 2019, 18:14
Не менш понятно було б якби написали за магазином "Наш край" чи поруч з кафе "Веранда"....А то церква у всьому винна і її прихожани....
19 Квітня 2019, 18:48
Ви що дибіля біля храму, це за парканон і навпроти колодяза живе алкоголічка розвернути голову від колодяза і побачите хто смітить. Люба редакція змініть назву заголовка бо це блище до веранди чим до храму.
19 Квітня 2019, 18:54
Яке відношення має Михайлівська церква до даного колодязя На території церкви є свій охайний колодязь і всі колодязі в місті які закидані сміттям прихожани даного храму не повинні прибирати навіть якщо вони знаходяться за парканом церкви. Майже біля вказаного колодязя стоїть будинок на декілька квартир так от біля однієї справжнє сміттєзвалище і власники навіть не збираються його прибирати то давайте в ньому теж будемо звинувачувати церкву
19 Квітня 2019, 19:17
Вже вивезли сміття біля вулиці Я. Мудрого на Вовнянці. І що??? Ще від місця не від'їхали, а сміття знов везуть. І тут так би було. <br/>Люди не будьте бидлом!!!
19 Квітня 2019, 19:26
Ухх... Як в свідків Гундяєва пригорає. Всі винні крім нас, схоже на політику сусідньої країни.
19 Квітня 2019, 19:33
Наближається Провідна неділя. Тисячі людей з різних областей України приїдуть до кладовища провідати своїх рідних. Невже і цього року буде така ж ганьба, як минулого? На вулиці Селянській, яка у радянські часи (які так проклинають) завжди був лад і чистота. Пісок з узбіччя був виметений і вивезений, бордюри побілені, навіть квіти висаджені вздовж тротуарів. А минулого року - пісок в очі, а люди йдуть у святковому одязі, До третього кладовища дорога - суцільний смітник, хащі чагарників, сміття горить просто у цей день. Та раніше на майдан перед кладовищем навіть торгові прилавки райспоживспілки приїжджали, люди мали змогу втолити спрагу, а хто здалека - якийсь бутерброд перехопити. невже у молодого мера ніхто не знаходиться на місці вічного спочинку, що йому так байдуже, що про Рожище говорять. невже і цього року буде такий безлад. Та поставте скриньку на пожертви, і назбираєте. а то тільки мандрівні &quot;священики&quot; збирають &quot;за упокій&quot;, виведіть небайдужих на прибирання вулиці, попросіть мешканців вулиці, як це робиться в Канаді, яку так часто ставите за приклад. Поважайте і живих, і мертвих. згадайте, як Ліпкан і Єжижанський дбали про цю вулицю.
19 Квітня 2019, 20:25
хіба за забором не можна прибрати?хористи могоричі пють от туди і кидають)))
19 Квітня 2019, 20:32
А для чого їм там прибирати? Їхня позиція, моя хата з краю. Ціле Рожище розділили, кому і де прибирати, але церкви це не стосується. Вони тільки чуже бачать, типу веранди.
19 Квітня 2019, 20:52
От сижу і дивуюся окремим коментаторам. Церква має до цього смітника таке ж відношення як і до всіх інших в місті. А ви непотрібні тролі чого лише сидите та по клаві стукаєте - ану вперед смітник прибирати. Бо за вашою логікою якщо церква повинна прибирати територію яка їй не належить то точно так само і ви всі непотрібні людиська можете це зробити
19 Квітня 2019, 21:38
та вспокойтеся! ніхто ж не каже, що то церква туди викидає. чи ви просто впізнали себе?
20 Квітня 2019, 00:14
Як вам не стидно? Ті, що пишуть ці статті. Підійдіть і подивіться уважніше, що це не на території нашої церкви! Позор журналістам!!!!! Фууууу!!! Не професіонали!!!
20 Квітня 2019, 02:16
Я пам'ятаю з дитинства, що колись воду св'ятили з цього колодязя!!<br/>І найобідніше те, що всі пишуть бриткі коментарії, а прибрати кому немає!!!
20 Квітня 2019, 02:20
Які ви памороки, слів нема!!!!! Справа не в смітті, не в прибрати , а в тому , що такі безмозглі журналюги розпалють ворожнечу між людьми!!!
20 Квітня 2019, 12:25
Такий заголовок міг бути написаний тільки щ подачі Дулюка і йому подібних, або в журналістів взагалі відібрало розум. На території Свято Михайлівського храму чистота і порядок, побілені дерева і бордюри, а колодязь, що недавно побудували, просто милує око. І тільки безмозглі люди могли приписати цей безлад храму і його прихожанам. Ще напишіть, що і в пожежі, яка ставалася минулого року в літній кухні, де живе алкоголічка Малафєєва, теж винні прихожани храму... А от якраз міська влада і повинна звернутися увагу, який гадюшник розвели бомжі в центрі міста. До речі, в цей незакритий колодязь вже падала людина, якщо хтось пам'ятає, а тудою ходять до школи діти. Так що, шановні журналісти, не підливайте масла в вогонь і не зліть знову людей, ще й перед таким великим святом, в краще підіть посповідайтесь, бо нагрішили ви за цей рік достатньо...
20 Квітня 2019, 13:55
Така сама ситуація, як на вулиці Шевченка, де газорозприділювач, була земельна ділянка захаращена,зілля вище людини,сміття 2 машини,головне- господаря не було, а як покропили, почистили той господар знайшовся, і засідання зробили та депутів долучили. Отака в нас чесна влада.
20 Квітня 2019, 14:06
Міській владі слід звернути увагу на стан території по вул.Гагаріна біля будинку,що декілька разів горів,збоку закинуте будівнцтво,дальше рів.Все захаращенно сміттям і це центр міста! Може там теж власників немає,то нехай продадуть з аукціону і буде порядок.Видно,що там влада не ходить і її це не хвилює.Вибачте,цю територію викупили алкоголіки та наркомани!
20 Квітня 2019, 14:16
біля меблевої фабрики срач
20 Квітня 2019, 14:38
Так навпроти базару Безверхого ужасний срач на території будинку, що горів. Хоч там ж власники частин будинку. В це незавершене будівництво, взагалі просто вбиває. Або зносять зносять, або добудовують. До чого такі ужастіки?
20 Квітня 2019, 14:57
Добре, що показали нашій бидлоті, куди і ще можна своє сміття звозити, в колодязі місце ще є, вперед!!!
21 Квітня 2019, 09:36
А Ви шановні бачили який срач гребли учні другої школи в парку біля української церкви. А тут вже хто винний і відповідальний??? Чому журналюги мовчать??? Це ж все заказняки пишуться. Напевне Шняку мало дані в Рожищах несуть то хоче ще більше. От і розігрівають людей. <br/>І ще вчора був біля стиру. Там знов срач. Тільки в п'ятницю прибрали. І ткт Вам церква винна чи Ви самі, де захтіли там і сіли.
21 Квітня 2019, 17:52
От знову кирило_гундяєвський прихвостень перданув
21 Квітня 2019, 18:25
Зеленський прийде порядок наведе!
22 Квітня 2019, 09:31
Шалом вам а не порядок.... Стадо ви тупориле
24 Квітня 2019, 10:11
Там з далека не носили і виявити чий мусор не складно,але чи є бажання влади особливо еколога наказати за такі свалки.Рес не бачить що робиться біля їх трансформатора,богданиха не бачить що робиться біля її веранди,люди не бачать хто носить їм мусор.Ну це абсурд.Значить самі і носять,бо там не має мусорніка.
24 Квітня 2019, 10:18
Цікаво чи мешканці з того провулку за рестораном і верандою мають договори на вивіз сміття.Якщо ні то вони і викидають.Еколог має роботу.Оштрафувати конкретно і заставити все прибрати, нє то зібрати і висипати в подвіря,хоч якась той і квитанція знайдеться у тому мусорі