Відома переможниця конкурсного добору на посаду головного лікаря Рожищенського ЦПМСД

18 Квітня 2019, 15:30
Медпрацівники району влаштували акцію на підтримку Вікторії Петровської 9344
Медпрацівники району влаштували акцію на підтримку Вікторії Петровської

Відбулось засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Рожищенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

18 квітня представники комісії розглянули документи, подані кандидатами на цю посаду. Також провели співбесіду та заслухали публічні презентації проектів програм розвитку установи з кандидатами, які були допущені до участі у конкурсному доборі.

На посаду головного лікаря Рожищенського районного центру первинної медико-санітарної допомоги претендували дві особи: Вікторія Петровська, яка зараз виконує обов'язки головного лікаря, та заступниця головного лікаря Рожищенської ЦРЛ Леся Басалик.

Після обговорення, за результатами відкритого голосування, прийняли рішення визнати переможцем конкурсного добору Лесю Басалик. За її кандидатуру проголосувало 5 членів комісії, за Вікторію Петровську – 4.

До виконання обов'язків претендентка зможе приступити після затвердження її кандидатури на сесії районної ради та заключення відповідного контракту.

Нагадаємо, медпрацівники району влаштували акцію на підтримку Вікторії Петровської.

Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
18 Квітня 2019, 18:37
Дєвки,вам капут
18 Квітня 2019, 18:40
шкода,що до думки колективу не прислухались.В нас так завжди.
18 Квітня 2019, 18:41
Вітаємо, наведіть будь-ласка порядок в цьому кодлі
18 Квітня 2019, 19:00
Почніть з Кметюка нехай трішки присяде. Поспостерігайте скільки секунд він знаходиться в кабінеті і чого постійно з нього виходить? Скільки часу приділяє пацієнту?
18 Квітня 2019, 19:04
І, як кожна жінка розпочне із звільнень.жінки злопам ятні
18 Квітня 2019, 19:12
То повний капєц. О то тепер буде кіно. Шкода мені колектив
18 Квітня 2019, 19:14
Кметюка ще докдад робить в рда по лікарняних на замовлення.
18 Квітня 2019, 19:16
Хочеться привітати пані Лесю, вона варта того щоб доказати, що примусове тиснення на людей за сектантку, яка признає і поважає лише своїх одновірців, зі сторони Кметюка, Ткачук О, Кулюк не дали ніяких результатів. Думаю, що колектив зрадіє, а ось що будуть робити фаворити, цікаво. Будьте нормальні і порадійте за нормальну людину.
18 Квітня 2019, 19:20
ВІТАННЯ!!!! ТЕРПІННЯ, РОЗУМІННЯ, СПРАВЕДЛИВОСТІ.
18 Квітня 2019, 19:41
І добре!
18 Квітня 2019, 19:54
Як кажуть росыяни "Поживем увидим"
18 Квітня 2019, 20:25
Музика всьо поришав.
18 Квітня 2019, 20:37
Який к чорту порядок, що люди у вас в головах. Зараз завдання номер один продати посаду зама, щоб почати відбивати гроші витрачені на купівлю посади і треба швидко поки лікарі не розбіглися навтьоки. Людина сиділа за гроші робила пацієнтам групи. вона на кожного дивиться як на конверт. Немає тут ніякого питання керування, є питання як швидше бабла накосити. Я підкажу лікарів погнати не можна, а от бугалтерів і юристів запросто і ще їхні посади продати. Красти почне з першого дня бо смислу тоді купувати цю посаду не було. Бо ця вся кантора у воздосі вісить. Реформу ж не міністр смерть придумала її, ще Герман почала вводити і так воно йтиме далі. Відкриваєш методичку а там скрізь ПП.
18 Квітня 2019, 20:43
Я людина,яка не бореться а ні за власну кішеню,а ні за власть. Я людина,яка мріє ,щоб наш ЦПМСД дійсно надавав якісні і професійні послуги,щоб був комплаєнс між лікарем і пацієнтом,щоб лікарі користувались не застарілими методами лікування, а на принципах доказової бази,мрію запровадити школи здоров'я ,і вже це роблю самостійно без додаткових грошових мотивацій у вайбер групі Мой доктор. Мрію,щоб у центрі були телевізори для зон очікування ,безкоштовний вай файл,ігрові зони для дітей,зручні місця для годування немовлят для мам. Місця для дитячих колясок,щоб матусі не хвилювались за їх збереження. Мрію щоб пацієнтам було зручно і вони були задоволені. Дуже хотілось дитячий майданчик перед поліклінікою,я вже про це говорю давно. Хотілось би, щоб пацієнт і лікар були партнерами в збереженні здоровья. Бо я не просто лікар,або громадський діяч... Я ще і пацієнт цього закладу,мої діти,чоловік і усі друзі ,знайомі -пацієнти цього закладу. Дуже шкода,що хтось цього не розуміє. В мене дуже багато ініціатив,на що треба першочергово звернути увагу,але і керівник має думати в цьому напрямку. Я поважаю Лесю Іванівна,але перспективний план розвитку закладу має бути направлений першочергово на розвиток ПЕРВИННОЇ медицини, зміцнення престижу сімейної медицини, а не як не залучення вузьких спеціалістів. Це може спричинити фінансовий колапс і ми втратимо те що мали. Хотілось ,щоб Леся Іванівна дослухалась до моєї думки не тільки ,як лікаря ПМСД ,но і як до члена ГО,який дбає усім серцем за розвиток сімейної медицини в районі...
18 Квітня 2019, 21:00
Доречі ,24 червня у рамках проведення всесвітнього тижня імунізації мною і Будинком Дитячої Творчості запланований розважальний дитячий захід в підтримку щеплень для діток 1-4 класів. Буде попереднє оголошення.
18 Квітня 2019, 21:06
Доживемо, побачимо, а може буде краще. Не лийте жовч.якщо всі будуть працювати в одній упряжці і на благо людей то в закладу буде майбутнє. Не лишайте своїми амбіціями наш район без медицини. У лікарні кажуть тоже немає майбутнього. Лікарі
18 Квітня 2019, 21:09
А вам на зло у ПМЗД все буде ОКККККК.
18 Квітня 2019, 21:22
ЛЕСЯ Іванівна,вітаємо Вас,впевнені,що все у нас разом вийде,а Кметюка женіть в шию,бо дихати нам останні тиждні не давав,погрожував,що всім згадає,якщо не підемо на мітинг.А сам тихенько,разом з Семенівною по кутках відсидівся.
18 Квітня 2019, 21:31
Майте сміливість , спілкуйтесь зі мною відкрито,а не анонімно.<br/> По друге,якщо ви такі обізнані,то чому не обізнані в тому,що недавно був проведений захід від ГО Батьки за вакцінацію,якій треба було узгоджувати з керівництвом? <br/>Чому ви не обізнані в анкетуванні на предмет надання послуг нашим ПМСД,яке теж було узгоджено с керівництвом?<br/>Чому я маю повідомляти кожного інкогніто районрожище,чому я захожу до керівника? <br/>Петровська В.В підтримувала мої ініціативи з програми розвитку закладу. Чи буде підтримувати новий головний лікар-час покаже. <br/> Ніколи нікому нічого перепрошую &quot;не зализувала&quot;. Це не мій рівень,не судіть по собі. <br/> Мій рівень-партнерськи відносини,взаємоповага етіка і колегіальність. <br/> Докажіть ,що можете спілкуватись зі мною не анонімно,в іншому випадку керівнику треба задуматись ,чі потрібні такі аноніми. Має бути командна робота центру,а не доноси та аноніми.
18 Квітня 2019, 21:36
Я не зрозуміла,а чому видаляють коментарі????Вам соромно що приїхали в кінці процесу і зазняли лише декілька людей,що ще не встигли розійтися???Чи не хочете аби люди знали,що під стінами стояло 60 людей,про яких зараз висловлюються:&quot;кучка людей прийшла&quot;!!!!????Нічого собі кучка в 60 людей,правда??Де ви зі своїм фотоапаратом були коли все тільки почалось??А люди стояли три години!!! Ще раз видалите-ще раз напишу!!!
18 Квітня 2019, 22:01
Ці всі люди мали б бути всі три години на робочих місцях. чи може в них є заяви за &quot;сімейними обставинами&quot; на відгул ?працювати треба , тоді і повага буде.А в селах де фельшер був відсутній можливо потрібна була допомога комусь. про це подумали?
18 Квітня 2019, 22:02
А що вже там робить санітарна Солодухіна
18 Квітня 2019, 22:35
Вітаю Лесю Іванівну! Вперед, успіхів!
18 Квітня 2019, 23:08
Думав Кметюк що замом буде а тут знову провал.
18 Квітня 2019, 23:11
Хто б сумнівався в призначенні та яка в принципі різниця кваліфікованої медичної допомоги не було нема і не буде нічого не зміниться для людей тільки все будуть гребти до себе туди і йти нема чого!
18 Квітня 2019, 23:12
Вітаємо Лесю Іванівну! Вперед, успіхів!Ми ВАС підтримаємо і не підведемо.
18 Квітня 2019, 23:13
Поживем побачим!
19 Квітня 2019, 00:02
А що там бачити особисто я там нічого не бачу хороших лікарів просто нема це факт і правда а якщо мова йде про власне здоров'я то взагалі жах я знаю що кажу
19 Квітня 2019, 00:05
Тепер дійсно буде порядок в ПМСД,а то була шарашкіна кантора,Леся Іванівна чудова кандидатура на цю відповідальну посаду,колектив буде задоволений,ті хто дійсно буде працювати,а не шаритись!
19 Квітня 2019, 01:15
Петровська булаб головним лікарем якби була жінкою обласного прокурора чи обласного начальника поліціі а так ій з самого початку треба було зрозуміти що сили не рівні всім відомо хто чоловік лесі іванівни що він з усіма домовився
19 Квітня 2019, 01:19
Правильно треба заміж виходити,заздри,бо тебе то і не взяв....
19 Квітня 2019, 01:26
Про порядок говорити то треба ще побачити який порядок у кожного на роботі а то заводять кримінальні справи за розтрату фінансів а вона ще вчить як треба працювати нехай дякує що на роботі лишилась вчитель економістка
19 Квітня 2019, 01:39
Жах леся іванівна з кулеметом йде розтрілювати лікарів буде надівати наручники на неугодних і передавати не послушних начальнику поліціі ну менш непослушних поставить на коліна в куток можливо навіть на горох наведе порядок! Це жах що чекає на пмзд швидко звільняйтесь пока не пізно
19 Квітня 2019, 01:46
Нехай візьме на роботу мітлу і ще з порога наводить порядок позвільняє неугодних і обовязково візьме на роботу вчителя економіста вона підскаже як працювати і так як у лесі іванівни чолові поліцай то вже кримінальну справу ніхто не заведе а наша економістка вміє працювати з нею леся іванівна не пропаде
19 Квітня 2019, 01:50
Лікаврям треба платити, бо вони тепер не матимуть зарплати, всі гроші забере міліція
19 Квітня 2019, 01:51
Ти що думаєш, що 24 серпня будеш на займаній посаді
19 Квітня 2019, 01:57
З тебе і почнуть, тебе вирахували!!!
19 Квітня 2019, 02:04
Не звільнять бо я вже звільнилась
19 Квітня 2019, 02:14
Не подобається Ткачук то йдіть всі Муца.
19 Квітня 2019, 02:20
Лікуватися даром, лікуватися даром. Хочеш нормального відношення дай лікарю на чай. Зараз 200 гривень то вже бідні дають. Думав буде страхова. багаті підуть до часніків як в стоматології не треба буде з ніщебродами в черзі стояти. Вже ті яжеМатєря так достануть в тих чергах. єдина їх заслуга. що свою лічинку родили і всі їм должні. хоча наскільки я зрозумів змін не передбачається. Платити треба лікарю за нормальне відношення а не робити крики за порядок.
19 Квітня 2019, 02:26
Не звільнилась,а звільнили за великий язик.
19 Квітня 2019, 02:57
В тебе язик як в зміі ти вже всіх дістала але мабуть і я тебе дістала що ти так швидко себе впізнала не треба копати комусь яму бо сама туди попадеш
19 Квітня 2019, 09:20
Нарешті і в медицині настали золоті часи можна і лікувати як небуть і гроші гребти які лікарі така і медична допомога тільки одні наглі морди!
19 Квітня 2019, 11:41
Шановні інкогніто. <br/> Прошу спілкуватись зі мною відкрито,не ховатись підступно і на Ви.<br/>За займані посади ніколи не трималась. Маю здоров'я, розум ,професію і бажання працювати. <br/>Якщо керівникам треба доносчикі та підлабузникі -це не про мене,і в такому середовищі я довго не протримаюсь. Я маю свою думку,не заточену під керівника,вчусь і розвиваюсь. І повірте,без роботи не залишусь. Вже маю пропозиції від інших керівників ,просто дуже далеко,хочеться вже тут залишитись. І пропозиції будуть, особливо після виборів парламенту. Або створю ФОП ,щоб ніяка гальорка ПМСД (думаєте я не знаю,шановні,хто це мені пише) не думала,що вона розумніша. Ви а ні копійчину в заклад не принесли ,а вже лихо тут гидоття понаписували. Мені ніколи дивитись хто куда за чим прийшов,що кому сказав і скільки раз до кого зайшов,бо я працюю. А якщо ви ще встигаєте за іншими стежити,в вас так багато вільного часу,то можливо закладу треба з'єкономити і скоротити одну?
19 Квітня 2019, 12:04
Не знаю який з вас лікар, але ваші дописи на цьому сайті не витримують жодної критики. З таким рівнем грамотності вам не лікарем працювати, а в кращому випадку звичайною санітаркою. Стільки грубих орфографічних помилок я свого часу навіть у відвертих двієчників не бачила. Ганьба та й годі. Найміть репетитора та вчіть рідну мову, якщо у цьому житті ви на щось претендуєте. Не очікувала такого низького рівня грамоти від лікаря.
19 Квітня 2019, 12:16
Я перепрошую ,так,я не досконало знаю рідню мову. Так я іноді розмовляю суржиком ,так ,я іноді говорю виключно російською . Так,це правда! <br/>Я б могла і надалі спілкуватись тільки російською. Писати вам тільки російською. <br/>Народилась и прожила в Криму 28 років. Не зрадила Україну. Вчусь і прагну далі вчитись. Я то навчусь. А Ви ? Коли Ви навчитесь поваги? Коли Ви навчитесь не осуджувати людину не знаючи її? Коли Ви навчитесь не хамити ? Коли?..... Мабуть ніколи.
19 Квітня 2019, 12:27
Оксана Петрівна,не слухайте нікого! Ви найкращій лікар!
19 Квітня 2019, 12:54
Заздріть мовчки
19 Квітня 2019, 13:20
Петрівна хороший лікар і людина. Вона врятувала мою дитину. Дякую вам Петрівна!
19 Квітня 2019, 13:37
Оксана Петрівна, ВИ найкращий лікар!!! Всі мої внуки тільки до ВАС хочуть іти (особливо Яночка) !!!!))))) А педагоги нехай в школі помилки в дитячих зошитах виправляють !!!
19 Квітня 2019, 13:38
Кому не подобаються місцеві лікарі,то їдьте до Луцька. <br/>Там - дорого і не сердито.
19 Квітня 2019, 13:42
Оксана Петрівна молодець, підтримую!
19 Квітня 2019, 19:55
То клізму треба навпаки,коли не какають.
19 Квітня 2019, 20:12
Тоді йому промивання кішківника зробіть ромашкою.Бо поносить і поносить сам не впоряється.
21 Квітня 2019, 13:02
Я в шоці, тепер зрозуміло, чому наші лікарі і медичний персонал надають такі нікудишні послуги. Вони увесь свій час витрачають на інтриги і плітки. Ганьба!! А Ганна Володимирівна ( до речі, моя вчителька) дуже влучно висловилась)))
22 Квітня 2019, 20:18
&quot;Коли поміж хлібом і свободою народ обирає хліб, він зрештою втрачає все, в тому числі і хліб....&quot; А тому якщо тупориле стадо проміняло такі важливі речі як власна рідна мова, церква та духовність на якийсь там &quot;фантастичний рівень життя&quot;, який, до речі, ЗЕбіл навіть і не обіцяв, то так вам всім і треба. Лише історія колись розсудить та буде надто пізно....
23 Квітня 2019, 01:46
Бачимо,що тільки ненависті тебе та вчителька і навчила. Сідай. 12 балів.
23 Квітня 2019, 11:17
А Ткачук приймає дорослих? Мабуть хороший лікар,треба записатися.