Біля Рожищенської райради влаштували акцію підтримки кандидатки на пост головного лікаря ЦПМСД

18 Квітня 2019, 14:15
8856

Закінчився добір на посаду головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Рожищенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Сьогодні, 18 квітня, у стінах Рожищенської районної ради відбувається засідання конкурсної комісії. Про це з місця події повідомляє кореспондент Район.Рожище. Біля приміщення зібралися медпрацівники району, аби підтримати одну з кандидаток. Мітингувальники принесли із собою плакати. 

«Колектив ЦПМСД підтримує В. Петровську!» – йдеться на одному з них.

На посаду головного лікаря Рожищенського районного центру первинної медико-санітарної допомоги претендують дві особи: Вікторія Петровська, яка зараз виконує обов'язки головного лікаря, та заступниця головного лікаря Рожищенської ЦРЛ Леся Басалик.

Нагадаємо, попередній очільник закладу пішов з посади.








Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
18 Квітня 2019, 17:23
Добровільно-примусова підтримка. Не з того починаєш кандидатка!!
18 Квітня 2019, 17:27
А хто в цей час веде прийом хворих, коли лікарі і медперсонал висловлюють підтримку своєму кандидату?
18 Квітня 2019, 17:29
Гарна та правильна підтримка. Так тримати.<br/>Не думаю, що когось примушували<br/>Кожен має свою думку
18 Квітня 2019, 17:30
Кому тіі люди потрібні?
18 Квітня 2019, 17:32
Прийшла з дитиною до ШКура немає.пройшла по всіх кабінетах пусто.добре що був СОловей.а де всі в робочий час
18 Квітня 2019, 17:32
Тільки що була в лікарні. Прийом ведеться. Залишились лікарі та медсестри<br/>Про хворих не забули
18 Квітня 2019, 17:34
Це не конкурс краси, тут потрібний мудрий керівник!
18 Квітня 2019, 17:37
Як буде оплачено сьогоднішній день цим трудягам??
18 Квітня 2019, 17:39
ВІкторія діагноз не може правильно написати.а кметюк заганяв по списку медсестер і санітарок погрожуючи зниженням зарплати
18 Квітня 2019, 17:44
Вікторія Петровська-лікар з великої букви. Багато чим допомогла всій нашій сім'ї. Дуже вдячна. Успіхів!!!
18 Квітня 2019, 17:47
Дорогі писакі!!!!! Особливо ті що пишуть дурню.!!!!! Ви прийшли з дитиною вас прийняв Соловей, в чому проблема?!!! А то ходить по всіх кабінетах як ЗЛОДІЙКА!!!!! ЩО навіть до гінеколога заходила, щоб дитину послухати???
18 Квітня 2019, 17:51
Петровська молодець. Вона тримає дисципліну. Працівники її люблять і підтримують. Я за ПЕТРОВСЬКУ!!!!!!
18 Квітня 2019, 17:57
Біля такого великого лікаря завжди пусто про політику тільки думає.
18 Квітня 2019, 17:59
Підключений адмінресурс зіграє злий жарт з такими претендентами.
18 Квітня 2019, 18:08
В результаті проголосували за Басалик
18 Квітня 2019, 18:11
Щось схожий мітинг з плакатами на представлення Гайворонська був.
18 Квітня 2019, 18:17
Леся Іванівна дуже хороша людина і не треба бруд на неї вішати.Вікторія теж хороша людина.Обидві кандидатки гідні бути головним лікарем ЦПМСД.
18 Квітня 2019, 18:26
Кметюк - вкакався по самі вуха. Скільки пацієнтів до нього записалося ? Маємо те що маємо. Гнати такого лікаря батогом.
18 Квітня 2019, 19:09
Кметюк портить репутацію майбутньому Президенту. Підтримує Гайворонську яка дала вказівку за подружку Вітку. Робить чудасію з людей. Плакати писав власноручно мабуть... чорт побери.
18 Квітня 2019, 19:26
Дорогу молодим.браво
18 Квітня 2019, 19:37
Була в Петровської, скажу- не фахівець вона,
18 Квітня 2019, 19:50
ЯКЩО БІЛЬШІСТЬ ПРОГОЛОСУВАЛА ЗА БАСАЛИК ТО В ЧОМУ ПИТАННЯ. ДЕ БУЛИ ВСІ ХТО СТОЇТЬ З ПЛАКАТАМИ. ЩО ЇХ МАЛО. ДЛЯ ЧОГО ТІ КОНЦЕРТИ. ЧИ ДУМКА БІЛЬШОСТІ ЛЮДЕЙ ЯКІ ПРОГОЛОСУВАЛИ НЕМАЄ НІЯКОГО ЗНАЧЕННЯ.МИ МОЖЕМО ПИСАТИ ЩО ХОЧ А ВОНИ ПРАЦЮЮТЬ В ОДНОМУ КОЛЕКТИВІ І ЗНАЮТЬ ХТО ЧОГО ВАРТИЙ
18 Квітня 2019, 20:30
А де фото КМЕТЮКА він що НЕ ПІДТРИМУЄ ПЕТРОВСЬКУ. Усрався. Люди працюйте, живіть в мирі і у Вас все буде добре. А Басалик і Петровська ще разом виведуть ПМЗД в найкращий в Україні.
18 Квітня 2019, 20:33
Напевно строїть нові плани, як боротися із корупцією, а сам найбільший корупціонер.
18 Квітня 2019, 21:03
А чому ніхто не виставив фото усього колективу,що зібрався.60 чоловік це не мало!! Та чогось приїхали зробити фото після того,як люди три години вистояли, і вже було завершення усього процесу та всі розходилися по домівках!!! А люди зараз будуть поливати брудом,що &quot;кучка людей&quot; вийшла лише.Не були там-не городіть дурні!!!
18 Квітня 2019, 21:28
Не було там 60 чоловік,від сили 30 &quot;залякали&quot;.
18 Квітня 2019, 21:49
А в приміщення заходили?А під стінами організації рахували??Погано тоді у вас з математикою!! А ви чули,що залякували???Чи вас можливо сильно залякали????Чорний піар бачу ніхто не відміняв.Це ж придумати таке треба!!!!)
18 Квітня 2019, 23:31
Леся Иванивна дуже компетентный ликар,добра,чуйна и дуже розважлива Людина,завжди порадить,доступно розкаже,и головне завжди проймаеться тою ситуацию з якою до неи звертаються.хто хоч раз з нею стикався обовязково прийде до неи ще . нехай Бог и спивробитники допоможуть у таких нелегкий час взятися за таку непросту ношу...
18 Квітня 2019, 23:53
Леся іванівна респект:-) удачі в не легкій праці
19 Квітня 2019, 01:20
Леся Іванівна вітаю терпіння і удачі вам.
19 Квітня 2019, 01:23
Лікуватися даром, лікуватися даром. Хочеш нормального відношення дай лікарю на чай. Зараз 200 гривень то вже бідні дають. Думав буде страхова. багаті підуть до часніків як в стоматології не треба буде з ніщебродами в черзі стояти. Вже ті яжеМатєря так достануть в тих чергах. єдина їх заслуга. що свою лічинку родили і всі їм должні. хоча наскільки я зрозумів змін не передбачається. Платити треба лікарю за нормальне відношення а не робити крики за порядок.
19 Квітня 2019, 03:37
Назаручку та кадровичку гнати з роботи за фінансові махініції
19 Квітня 2019, 09:49
Сам ти лІчинка, до того ж безграмотна. Не хочеш черг - звертайся в приватні клініки
19 Квітня 2019, 11:13
Яка поліція така буде й медицина
19 Квітня 2019, 15:29
А чого вони всі не на роботі?
19 Квітня 2019, 17:10
І Кулючка там! А її ще тримають? Порохно сипеться, діагноз поставити вже не може - а туди ж! Видно вартує стояти, інакше виженуть.
19 Квітня 2019, 17:40
Дивись аби тебе не вигнали, за себе переживай, кожен робить те що вважає за потрібне. А ти ще доживи до тих років і виглядай так як вона у свої роки і не ображай бо всі слова і вчинки треба буде відповідати.
19 Квітня 2019, 17:56
А що у нас в районі законодавство про працю вже відмінили? Чому лікарі і медсестри мають боятися Басалик? В неї свої закони чи що? Керівник без колективу повний нуль, можуть підставити якщо захочуть в два счьоти та й Музика не вічний і баба Рая теж тому надіятися на них новому керівникові не варто, ой не варто, з приходом нового президента все може кардинально змінитися
19 Квітня 2019, 18:47
!!!!!!!!!
19 Квітня 2019, 19:52
Та чхати вона хотіла на законодавство.<br/>А назаручку і тарасючку треба і справді виганяти.
19 Квітня 2019, 20:04
Весь бруд вилили? Чекаємо новоі сенсаціі