У Рожищі зловили 12 бездомних псів

04 Квітня 2019, 10:12
4102

На замовлення Рожищенської міської ради ГО «Порятунок чотирилапих» здійснювала відлов собак.

Зоозахисники працювали у райцентрі у середу, 3 квітня, йдеться на сайті міськради.

«І хоча на псів, які бігають містом, багато нарікань, але, на жаль, 80% з них мають власників. Люди самі створюють проблему. Часто-густо працівники організації виловлюють господарських псів, які бігають без прив’язі. Так було й цього разу», – кажуть у міській раді.

Господарі, нібито «бездомних» собак, запримітивши на території міста людей, які відловлювали собак, бігли та забирали своїх улюбленців додому. Тому не факт, що завтра ці собаки знову не бігатимуть вулицями міста.

Читати також: Рожищани скаржаться на зграї безпритульних собак

У результаті працівникам організації вдалося виловити 12 тварин. Серед них – шість самиць. Згідно з умовами договору за одну собаку з міського бюджету доведеться заплатити 700 гривень. Відповідно, 12 псів обійдуться у 8 400 гривень.

«Зауважимо, що тварини після стерилізації, вакцинації, кліпсування повертаються на попереднє місце проживання під час наступного виїзду на вилов до міста. Поверненню не підлягають лише агресивні тварини, невиліковно хворі та цуценята до трьох місяців. А також ті тварини, які після процесу карантинування, стерилізації, вакцинації, кліпсування вдасться прилаштувати у сім’ї», – пояснюють у міськраді.

Читати також: Мер Рожища прокоментував ситуацію із бродячими псами

Коментарі
04 Квітня 2019, 14:11
Ще відловіть собак,які лежать зранку перед школою №3,а то діти бояться заходити до школи.Цих тварин приводить дівчинка з вул.Я.Мудрого.І це не маленькі беззахисні тварини,а дві великі вівчарки.
04 Квітня 2019, 15:30
Молодець за швидку реакцію
04 Квітня 2019, 19:07
Потрібно щоб батьки дитини також швидко відреагували.Вони,"оберігаючи"таким чином свою дитину,наражають на небезпеку інших дітей.І коли деякі говорять ,що тварини стерилізовані і вакциновані,то стерилізація впливає тільки на здатність розмножуватися,а нападають і кусають вони як і раніше.Завів тварину то ж і відповідай(корми,вигулюй...),а не залишай на призволяще...
04 Квітня 2019, 21:25
так фотографуйте власників, їх потрібно знати, не проблема в наш час або штрафуйте
04 Квітня 2019, 21:54
І хто має бігати за власниками щоб сфотографувати? А може кожен рожищанин просто стане відповідальнішим і зрештою щось робить на благо міста. А то чим більше гнила і непоьрібна людина тим більше сере на цьому сайті. Притон!
04 Квітня 2019, 23:56
шо ти мелеш, тріпло? в якій це паралельній реальності всі враз стали свідомими? свої підмоклі ілюзії залиш при собі, а в нашій реальності або штрафи або публічне осудження зможуть змінити ситуацію
05 Квітня 2019, 00:55
Я всіх розумію. Але мене дивують захисники тварин.! Коли дитину загризла собака? Це мовити так, ну дитина вийшла не в те місце. А власник тварини нічого. Я вже не перший раз попадав в такую ситуацію.Отримува від такоюї зустрчі неадвикатне відчуття. І тому рахую все правильно роблять. А захисникам тварин пораджу слідкуйте за своїми словами.
07 Квітня 2019, 20:35
Ще б в Дубищі повідловлювали тих собак або оштрафували власників,а то діти бояться самі ходити до школи.
08 Квітня 2019, 19:59
Ще біля міської ради парком бігає величезний білий пес і на дітей кидається.А власники кажуть що не кусає а дітям що заікатися віл страху. Живе біля Смаку
12 Квітня 2019, 15:43
Класно вивозите собак які мають ошийник прививки... мого пса немає 4 тиждень, собака добра і ніколи ще ні в кого з ним проблем не було.. його все Рожище знає що то наш пес.... а з тими відловами, забрала нормального пса....і де тепер шукати ?
12 Квітня 2019, 15:44
В нас немає ніяких правил , заборон... от і нема чого відловлювати псів які мають господарів...