Рожищани скаржаться на зграї безпритульних собак

01 Квітня 2019, 10:26
На вулиці Грушевського дівчата ледве встигли сховатися на подвір'ї ветеринарного коледжу. 6166
На вулиці Грушевського дівчата ледве встигли сховатися на подвір'ї ветеринарного коледжу.

Протягом кількох днів до редакції Район.Рожище звертаються обурені мешканці районного центру.

Люди надсилають фото і розповідають про зграї безпритульних собак. Вони надокучають по всьому місту. Подекуди собаки агресивні і кидаються на людей.

На вулиці Грушевського дівчата ледве встигли сховатися на подвір'ї ветеринарного коледжу. Фіксували собак й на вулиці Незалежності.

«Двоє дівчат ховали ноги від цих собак. Що на це думає мер?» – обурюється у мережі Facebook Тетяна Іванова.

На вулиці Грушевського дівчата ледве встигли сховатися на подвір'ї ветеринарного коледжу.
На вулиці Грушевського дівчата ледве встигли сховатися на подвір'ї ветеринарного коледжу.

Собаки бігають вдень і вночі.
Собаки бігають вдень і вночі.




Передрук заборонено.

Коментарі
01 Квітня 2019, 13:56
Брачний період)
01 Квітня 2019, 14:02
Це знову Рука Кремля хотіла дестабілізувати ситуацію в Рожищі. Не вийде! Рожищенські активісти не допустять хаосу.
01 Квітня 2019, 14:02
Це не безпритульні собаки.Власники їх дуже люблять і тому відпускають, щоб вдома ненадоїдали.
01 Квітня 2019, 14:24
меру байдуже до того, бо він собі машиною пересувається. А містом дійсно страшно ходити через собак
01 Квітня 2019, 14:46
Мера влада спортила
01 Квітня 2019, 14:57
Мене та двох моїх дітей теж ця зграя собак налякала... І вже не вперше. Може пора з цим щось зробити?Чи чекаємо що когось покусають?
01 Квітня 2019, 15:42
Знову винна влада. Отакий менталітет українців. А собачки то в більшості домашні. Що, всі меру міста належать? Він їх всіх випустив погуляти? Чи може то мерові пси неконтрольовано розмножуються і йдуть на вулиці потім? Люди, почніть з себе. Візьміть відповідальність вже врешті за тих, кого ви приручили!!!! Адже саме ваш, не стерилізований, пес/кіт є джерелом отих бездомних тварин! Почався сезон їх розмноження - от і ходять. Це інстинкти, які притаманні всім тваринам. Але вихід таки є. Стерилізуйте своїх домашніх улюбленців, в першу чергу. Усвідомте що ви несете відповідальність за сотні щенят і кошенят від ваших тварин! Бо це фізично не можливо постійно десь прилаштовувати бездомних, яких стрімко більшає. А вбивати - не гуманно і жорстоко! Зрозумійте, нарешті, ці прості істини! І погляньте в корінь проблеми.
01 Квітня 2019, 16:39
Раніше робили правильно, їздили і відстрілювали.
01 Квітня 2019, 16:57
Откуда ж они взялись? Не из воздуха материализовались? Сами жители своих собак не стерилизуют- жаба давит. Вот и появляются стаи. Кроме того, надоела собака или чем-то не устраивает - тоже за забор. А потом жалуются.
01 Квітня 2019, 17:11
собаки - мера, сміття - мера, срачі - мера, п'яні побилися в барі - мер винен! Люди, ви охриніли? ви на себе подивіться! Що ви зробили для міста? Може приютили бездомну собаку? Може організували суботник!? А ні! Ви приходили кожного року на всемісцеву толоку! Зробили зауваження комусь хто викинув сміття! Почніть нарешті із себе!
01 Квітня 2019, 17:17
Антигуманно і жорстоко? для вас то правильно??
01 Квітня 2019, 17:33
Мені до лампи, хто кого відпустив, я хочу ходити по своєму місту, не озираючись і не перебігають зі сторони на сторону, від цих собацюр. Мені пофіг, як це вирішиться, але якщо не будуть вжиті заходи, візьму ружьйо і буду паляти по цих гадах, потім не кажіть, що негуманно!!!
01 Квітня 2019, 17:35
А давайте всіх собак повісим в центрі біля богдана ото буде дітям виховний момент!а потім вони і з тобою зроблять те саме клас гуманна європейська держава!
01 Квітня 2019, 17:48
Хотів би спитати всіх гуманістів, а свинину ви їсте? Знаєте як свиней колять? А кролятину? А телятину? А знаєте як лікується укус скаженого пса? А знаєте, що собаки в основному кусають дітей? А знаєте, що більшість дітей після укусів собак на все життя отримують панічну боязнь собак? Гуманістом бути добре, але не лицеміром.
01 Квітня 2019, 17:51
Ще не забуть і дітям показати свою священну боротьбу може в кінці і тебе пристрелять бо як я розумію і сам не знаєш для чого живеш на світі месник довбаний
01 Квітня 2019, 18:07
Стріляти поки не сталося біди! Або труїти! Але не можна просто сидіти і чекати біди!
01 Квітня 2019, 18:16
Які ви гуманні, ще про якийсь виховний момент кажете. А що було, коли вас, або вашу дитину вкусив пес з цієї зграї? ??поскаржитись нікому, пси не чиї , зоозахисники теж руками розводять, вдіяти нічого не можуть. Тоді ти лишаєшся на одинці з бідою. <br/>Моє бачення цієї проблеми :відстрілювати, або труїти. Але за собою прибирати, щоб не волялися, нехай діти не бачать цього. А якщо пес має власника, то нехай вигулює свого домашнього улюбленця. Тоді місто буде безпечним для всіх нас.
01 Квітня 2019, 18:26
А гріха не боїшся сама показала приклад своїй дитині як поводитись з твариною чи на рівні стріляти труїти вішати
01 Квітня 2019, 18:49
Відстріл чи травля тварин карається законом в нашій країні. Слідкувати за своїм улюбленцем - ось вихід. На фото видно що там більшість не бездомних собак. <br/>А до &quot;хм&quot; скажу що собака - не свиня чи теля. Собака для інших цілей вирощується, а не на їжу чи щоб її вбивати. І м'яса я не їм. <br/>Труїли б краще тих, які викидають тих собак на вулиці, більше було б толку. Бо поки такі люди є будемо вічно мати безпритульних тварин.
01 Квітня 2019, 18:50
Може відстрілювати господарів?
01 Квітня 2019, 20:19
Цікава логіка. Тобто краще б втруіли б людину? Ага... Безпритульні собаки - це дикі тварини, а тварини - це не люди, якщо вони несуть загрозу людині - вони мають знищуватись.
02 Квітня 2019, 12:04
Дивують коментарі зоозахисників.Вони б повідстрілювали і перевішали всіх,крім псів. То позабирайте собі їх додому якщо вам їх так шкода. Ви ж бачите що інших варіантів вирішення проблеми немає.Я теж маю собаку вдома,і дуже його люблю. Але в першу чергу треба дбати про здоров'я і безпеку наших дітей.Бо це найголовніше.
02 Квітня 2019, 22:49
Пане Поліщук будь ласка вирішіть це питання,бо як собаки покусають вашу дружину,або ваших дітей,тоді схаменетесь,але буде пізно!!!!Це не проблема для міста,можна вирішити....
02 Квітня 2019, 22:52
ЖИТЕЛЬ дякую за коментар,Ви праві так і треба зробити,якщо влада безсила в вирішенні цього питання!!!!
04 Квітня 2019, 09:48
З циганами теж треба щось робити, лазять по місту гроші клянчать. Рожищани! Відправляйте циганву не в &quot;одне місце&quot;, а до міської ради.
07 Квітня 2019, 07:36
Мені здається, простіше громадянам самим потруїти собак, ніж добитися, щоб влада щось робила.