Мер Рожища прокоментував ситуацію із бродячими псами

01 Квітня 2019, 14:15
5483

Міський голова Рожища В'ячеслав Поліщук прокоментував ситуацію із бродячими собаками у місті.

Нагадаємо, люди скаржаться на велику кількість безпритульних собак у місті.

За словами мера, ситуацію можуть контролювати лише у рамках закону Про захист тварин від жорстокого поводження. Щодо цього питання міська рада працює з громадською організацією «4 лапи» та луцьким підприємством «Ласка».

«Вони стерелізують собак та роблять щеплення. Іноді допомагають прилаштувати бездомних псів. На жаль, забрати тварин з наших вулиць вони не можуть», – каже В'ячеслав Поліщук.

На сьогодні єдиним варіантом вирішення проблеми є будівництво притулку для тварин, одак фінансової можливості для цього міська рада поки не має.

«Про відстріл навіть мови бути не може. Це не гуманно і карається кримінальною відповідальністю», – додає міський голова.

Також він вважає, що проблему можна було б вирішити спільно з місцевими мешканцями.

«Багато з тих собак з нашийниками, тобто їх просто випускають господарі. Якби люди були більш відповідальними, то й собак було б менше. Правильно було б вести облік тварин, щоб можна було визначити власника і притягнути його до відповідальності», – каже В'ячеслав Поліщук.

Передрук заборонено.

Коментарі
01 Квітня 2019, 17:25
Цілком згідна. Нема чого владу винити, в той час коли ваш пес в тій зграї ходить. А ще я б ввела великі штрафи за не стерилізованих домашніх тварин. Бо людям по доброму не доходить, то може хоч так. Адже тварини з повітря не беруться, вони всі є потомством ваших домашніх улюбленців! Коли вже українці навчаться бути відповідальними?
01 Квітня 2019, 17:27
А так і треба примітивним людям як не вмієте культурно розводити тварин бо ви всі маєте відрізнятись від них інтелектом але що казати про тварин якщо і діти такі самі культури ноль а про відповідальність за тих кого приручили мови нема!
01 Квітня 2019, 17:31
Стриляти
01 Квітня 2019, 17:32
Всі винні тільки не він
01 Квітня 2019, 17:46
Тебе першого бо ти дурень! І толку з тебе ще меньше як від собак
01 Квітня 2019, 17:57
Пане мер, попросіть свою юристку пані Спірідонову забрати свого пса... білого лабрадора... з тієї зграї. І на одного
01 Квітня 2019, 18:28
І Ви шановний пане чи пані який,(яка) звертається До мера - заберіть собаку, ще на одну тварину буде менше.
01 Квітня 2019, 18:35
Ви руки після туалету не миїте, а потім розповідаєте, що вам мер глистів в дупу напхав!
01 Квітня 2019, 18:47
Нормальний мер відповів би що будемо вирішувати це неподобство з собаками, будемо бруківку по тротуарах класти для добробуту рожищан і т. далі. А не перекладати вину на людей.
01 Квітня 2019, 18:48
Я в Єгипті.
01 Квітня 2019, 18:50
Хай не йдуть у владу якщо всі мають його роботу робити.
01 Квітня 2019, 18:54
Мер сказав що рішення тільки одне - будувати притулок і щоб господарі забрали своїх собак з тої зграї. Отож, забирайте. Знаєте чиї вони? Скажіть тим людям. Робіть щось самі для свого міста, а не всі вам зобов'язані. Мер молодчина! Не бреше, принаймні, а чесно оцінює і коментує ситуацію. Вам ще не набридли пусті обіцянки? Він теж міг сказати ніби вирішіть це. Але чесно зізнався що не може зробити це сам! І я його розумію, бо там не його пси бігають, а ваші!
01 Квітня 2019, 18:55
А собаку треба за території своєї халупи тримати... Або в Єгипет забирати
01 Квітня 2019, 19:06
а ви не шкодуйте кілька сотень і постерелюзуйте своїх сук! І не буде в місті тих зграй! Але що хотіти з людей які голосують за Зеленського. Звісно їм у всьому мер винен!!!!!!!!!!!
01 Квітня 2019, 19:37
Тож так поки нікого непокусають то діла небуде шото за мер шо прокоментував треба щось робити діти ходять тай навіть дорослі нема різниці покусає чи навіть гірше і загризти можуть ті зграї псів мабуть є якісь притулки для собак алеж коментувати то не діло робити жах тоді для чого той мер .
01 Квітня 2019, 19:42
А для прикола напевне.
01 Квітня 2019, 19:48
В центрі собаки бігають де всі майже багатоквартирні будинки а він на людей киває і не соромно ???????
01 Квітня 2019, 20:06
Вас всіх послухати...ви одне краще іншого...одним словом -ДЯТЛИ !!! Бо таку хірню здравомисляща людина говорити не буде.
01 Квітня 2019, 20:37
Виловити собак, повиписувати на кожного протокол і всьо - не буде чим платити і вони поховаються!!!!
01 Квітня 2019, 20:39
Співпраця з Ласкою необхідна. Собаки навіть домашні втікають , коли іде « собаче весілля». А коли стерилізують самичок, то навіть коли і випустять назад в Рожище, то « весіль» уже не буде. Там одна « дівчина», а решта все « кавалери».
01 Квітня 2019, 20:55
От мені цікаво як би мера покусали б ці собаки це вже не були тоді проблеми містян. От так і живемо ще пару років не можна буде взагалі вийти з дому, бо собак буде більше як людей. Міська влада має це питання має вирішити? Скоро мер не проїде на велосипеді на роботу.
01 Квітня 2019, 21:24
Як надійно травити? Вже страшно вийти. На Незалежності 11, спустився на Шевченка і там 10ок, на Вовнянці свої зграї.<br/>Власникам начхати, а мені ні, разом і бродячих, що мусорки розгрібають утилізую. А тушки завезу нашому немощьному під фіртку.
01 Квітня 2019, 23:41
Рожищани, так давайте організуємо збір коштів для притулку і з часом зроблячи добре діло, вирішимо проблему з безпритульними тваринами
02 Квітня 2019, 01:12
половина з ошийниками бігає, тут би власників штрафами обкласти
02 Квітня 2019, 02:07
Було б добре притулок на базі рожищенського технікуму організувати, заодно підліковували б, практикувались майбутні спеціалісти
02 Квітня 2019, 02:08
Так в чому проблема, стріляйте і привозьте Сусові на шаурму)))
02 Квітня 2019, 11:07
Біля церкви за рестораном є хата біля якої розвели свинарник влада також не бачить
02 Квітня 2019, 11:52
Таких хат по Рожищі не одна і ця хата до цих собак не при чому, це не щурі, хоч і їх по Рожищі бігає достатньо
02 Квітня 2019, 13:08
Ха-ха-ха-ха. В місті кожен 5 ветеринар, а стерилізувати собак нема кому)))
02 Квітня 2019, 14:11
Ветеринарний коледж в місті є,стерелізуйте одну суку і все буде добре
02 Квітня 2019, 14:20
Це 95 квартал бігає.
02 Квітня 2019, 15:23
Та люди схаменіться він їх що має тих собак що з ошийниками по домам розводити.
02 Квітня 2019, 17:38
То нехай хоч дорогу робить.
02 Квітня 2019, 19:06
Навіщо такий Мер ? Рожищам потрібен Господар який знатиме вихід з цієї ситуації та багато інших.А дороги як не зробив так і не зробить.
02 Квітня 2019, 21:45
Не обов`язково відстрілювати , можна осипити
02 Квітня 2019, 23:33
То собачки прийшли на акційну піцу а господарі не дуже щедрі.