Рожище: за кого виборці віддали найбільше голосів

02 Квітня 2019, 10:15
4567

Центральна виборча комісія порахувала голоси рожищан з усіх шести дільниць.

Відповідна інформація з'явилась на сайті комісії. Район.Рожище підбив підсумки з усіх дільниць, аби дізнатись, за кого найбільше голосів віддали рожищани.

Читати також: Рудка-Козинська: порахували усі голоси виборців

У райцентрі у п'ятірку лідерів вийшов кандидат, який по 20 виборчому округу має шосте місце.

Читати також: Ворончин: хто лідер голосування

Лідери президентський перегонів у Рожищі:

  1. Володимир Зеленський – 1571 голос
  2. Юлія Тимошенко – 1252 голоси
  3. Петро Порошенко – 912 голосів
  4. Анатолій Гриценко – 729 голосів
  5. Ігор Смешко – 573 голоси
  6. Олег Ляшко – 464 голоси

Читати також: Мильськ: за кого віддали найбільше голосів

Коментарі
02 Квітня 2019, 13:35
Молодці, рожищани. Вибрали московського холуя.
02 Квітня 2019, 13:40
Молодці! Є ж ще люди яким надоїло жити у свинарнику. ГлавСвін заліз у державне корито весь і не бачить країв..
02 Квітня 2019, 13:53
Ужас, 2019 рік, а люди все ще голосують за Тимошенко..
02 Квітня 2019, 14:00
Голосують не тільки за юлю, а навіть за бойка !!! Це просто дно. Страшно жити в такій країні. Людей нічого не навчило. Занадто багато демократії
02 Квітня 2019, 14:05
чи коломойський чи порошенко московському патріархату капут а це радує)))
02 Квітня 2019, 14:11
От до чого ти це ляпнув? Що, це новина про церковні справи?
02 Квітня 2019, 14:12
5 років порошенко грабив нас , а зараз 5 років будемо сміятися з зе президентом тим часом беня нас буде грабити . Жид+жид= нічого не змінеться.
02 Квітня 2019, 15:21
Вже надокучили ці представниці Порошенка в районі пора виперти щоб не воняли навіть.
02 Квітня 2019, 15:33
Ті хто пишуть що Зеленський це маріонетка Коломойського.. 5 років назад саме Коломойський був кращим товаришем Порошенка і нікого не хвилювало який вплив був на нього. За період правління наш славний президент перебіг від олігархату Коломойського до Фірташа і Ахметова. І люди отримали Ротердам+, ціни на газ і тд... А тепер робіть висновки.
02 Квітня 2019, 17:11
Рожище хоче жити по приколу
02 Квітня 2019, 17:27
Жити по приколу це за Ю-ю-у-лю проголосувати?
02 Квітня 2019, 17:49
Виборці Зеленського, не могли б ви якось вплинути на вашого кандидата, щоб він прийшов чи на дебати, чи на ток-шоу, і ос щось розповів про свою програму, а то ж нічого не зрозуміло, фільм явно на програму дій не тягне.
02 Квітня 2019, 18:43
Даремно порох туди навідався, даремно розпинався, НЕ ПОВІРИЛИ))
02 Квітня 2019, 18:57
Так ті хто проголосував за Зеленського, а ще вірніше за Голобородько. Вони і за "Мікі мауса " проголосували, якби він балотувався в Президенти України.
02 Квітня 2019, 18:58
Так ті хто проголосував за Зеленського, а ще вірніше за Голобородько. Вони і за "Мікі мауса " проголосували, якби він балотувався в Президенти України.
02 Квітня 2019, 19:04
Страшно з ким я живу, біля кого я живу? <br/>За, що ми гинули на Майдані і на війні.
02 Квітня 2019, 20:28
Закінчиться корито Новосадисі, бухгалтерам з культури. Напруть її ,його і стару. В якеї вже сім за вісім кожного дня. Ми і надалі будемо так голосувати.
02 Квітня 2019, 20:53
От і зхакінчився проект &quot;Свої&quot;. Збирайтеся всі свої і з району потихенько додому......
02 Квітня 2019, 22:00
А хіба голосувати за &quot;Мікі мауса&quot; найгірший вибір? Мені здається, що голосувати за Ляшка, оце повна неадекватність.
02 Квітня 2019, 23:03
Просто всім страшно що лібо міняти! Ато не ріскует,тот не пьот шампанського!!!! Саме головне зараз для України зупинити війну! Повернути хлопців,які ще жіві,до рідної хати,а як що буде та сама влада,це буде ще 5 років ,є надія що ця людина яка прийде до влади з народу,все змінить найкраще.
02 Квітня 2019, 23:15
геть брехуна шикаладного і всю його гидоту!!!!!!
03 Квітня 2019, 00:06
дійсно щось змінеться.Недаремно молодь хоче змін.А старим пора відійти , а то пот ретьому кругу крутяться.Засмарділися вже.
03 Квітня 2019, 00:24
Щось зміниться. Тільки цікаво в яку сторону. Прогнозую, що з таким інтелектуалом як Зе, шансів на те, що зміниться в гіршу набагато більше, ніж в кращу.
03 Квітня 2019, 01:26
я з народу, скиньтесь мені на перший внесок і голосуйте за мене... я все зміню на краще
03 Квітня 2019, 21:51
Всі праведні люди,які голосуєте за своїх кандидатів! У нашій країні вільне волевиявлення. Те що вам не подобається вибір іншої людини - це ваша справа. У нас клоунів ціла Верховна Рада. І те, що народ більшістю голосів обрав Зеленського, свідчить лише про зневіру народу у нашу владу. Будьте розумніші і чуйніші, перш ніж писати такі коментарі.
04 Квітня 2019, 01:22
Давайте будемо відвертими. <br/>Народ проголосував не за &quot;зєлєнского&quot;, а за КОЛОМОЙСЬКОГО. Зовсім, ну зовсім щось нове. А там хтось про війну щось писали, то війна не закінчиться доки не перестануть шмаляти зі сторони Московії. Голосували проти ПОРОШЕНКО, а я голосував проти ПУТІНА - ПУЙЛА. Забули такого. Нічого, коли тут почнуть штокати какати, як ваш гєрой Голобородько ось тоді можливо дійде . А ще, коли почнуть віджимати от заживемо. За то не за Пороха. Небесна сотня певно перевертається. За, що гинули і гинуть? За Голобородько.