Мильськ: за кого віддали найбільше голосів

01 Квітня 2019, 19:19
4967

У селі Мильськ Рожищенського району голоси виборців рахували до пів на третю ночі.

Там проголосувало 247 людей, повідомляють на сайті ЦВК.

П'ятірка лідерів розташувалась таким чином:

  1. Петро Порошенко – 54 голоси
  2. Володимир Зеленський – 45 голосів
  3. Юлія Тимошенко – 37 голосів
  4. Олег Ляшко – 34 голоси
  5. Юрій Бойко – 25 голосів
Коментарі
01 Квітня 2019, 22:39
Більше перший здивував. Як люди за пороха можуть голосувати
01 Квітня 2019, 23:01
Порошеновські маріонетки які продалися за 1000 а чиновнички по 10000продають Україну ганьба.
01 Квітня 2019, 23:18
А чому люди не можуть голосувати за Порошенка? А чому вас не дивують голоси за Бойка?
01 Квітня 2019, 23:20
А кому продають Україну? Хто купує? Є тільки один покупець - Росія, але вона явно не в Порошенка хоче купити, є достойніші продавці.
01 Квітня 2019, 23:23
Мильськ--молодці ,правда бойко для вас недоречний.
01 Квітня 2019, 23:55
Продажні, показали гроші і вперед. Жах, до чого ви котитесь.
02 Квітня 2019, 00:03
Дійсно! За Порошенко, який виконує свої обов'язки. Дивує чому такий результат, а ось за Бойка, який нас здасть Московії з патрахами не дивує. Чому такий результат, можливо він 30 срібняків комусь підігнав.
02 Квітня 2019, 00:29
якраз тих 25 за московський патріархат))мильск за ПЦУ
02 Квітня 2019, 00:32
Обовязки президента вести міжнародну політику. бути Командувачем арміїї .З ними він справляеться на відмінно...Я за Порошенка...
02 Квітня 2019, 00:36
А як проголосувало Рожище?
02 Квітня 2019, 00:38
Порох мій президент..Собаки гавкають караван іде)))Як зеленський може виступати наприклад в оон)))подумайте.
02 Квітня 2019, 00:39
а чим тобі порошенко не вгодив??
02 Квітня 2019, 01:20
То чим вам не вгодив Янович, такий самий пиз.ун як і порох, на що було міняти шило на мило. Порохоботи конч.ні
02 Квітня 2019, 01:44
МИЛЬСКА ЄВРЕЙНЯ ЗА ПОРОХА ЖИДА ГОЛОСУЮТЬ . в сінагогу.
02 Квітня 2019, 02:05
ти що прордалась Гайворонській чи Шварцкопу, твої діти не найметують за кордоном
02 Квітня 2019, 02:05
Позор і стидоба Мильську
02 Квітня 2019, 02:48
Про жида, Зе так взагалі-то жид, як і Коломойський. Ну а за кордон не найменувати ідуть, а заробляти гроші, бо там платять більше як в нас. Просто роботи і в нас вистачає, робітників бракує.
02 Квітня 2019, 11:34
Яка ганьба!!!За Бойка?????І ви ще хочете нормально жити?За що ті хлопці гинуть?За таке бидло,як ви?25 особин,які перші здадуть з патрохами і оком не кліпнуть.(((Ганьба!!
02 Квітня 2019, 11:39
Чому не висвітлюють результат голосування у м Рожище,чи в селах Копачівка чи Кременець? Там що, діючий не переміг?
02 Квітня 2019, 12:24
Про жидів.А хто краіною править?Проаналізуйте прізвища вищих керівників влади( наприклад ГонтаревА (в минулому),правила банківською структурою і за якоі "дуже змінилося та " покращилося життя "украінців які масово почали іхати за кордон на "відпочинок" в "рабство". То вже краще хай буде "паршивий жид"такий як Коломойський(задяки якому було стримано просування проросійських сепарів коли почалася війна на сході,тому що допоміг добровольцям),ніж такі чиновкики які сьогодні правлять та грабують краіну ,і довели людей до зубожіння.Для роздумів. Прізвища такі як Коломойський та йому подібні які закінчуються на -СЬКИЙ яке в них походження -украінське, польське ,еврейське чи може російське?
02 Квітня 2019, 16:24
Виступити будь - де ( ООН, сільський клуб, будинок культури, з їзд партії, наприклад, ) може грамотна ПІДГОТОВЛЕНА ДО ВИСТУПУ ЛЮДИНА. А Зеленський безграмотний?????? Вивчити питання, попрацювати над ним і все. А у виступаючих ще купа помічників-радників. НІ ЖОДЕН НЕ ВИСТУПИТЬ БЕЗ ВИВЧЕННЯ ПИТАННЯ!!!!
02 Квітня 2019, 22:42
Мильськ це село де проживають продажні морди,ганьба!!!!
03 Квітня 2019, 00:40
Скотин.ки ви такі, на вила вас посадить, поставити радикально раком -_-
03 Квітня 2019, 01:19
позакривайте свої морди прид..рки<br/>в Мильську самі працьовиті люди, а Ви тільки компютерні кнопкодави і все<br/>голосування - це свідомий вибір кожної людини окремо, а Ви (далі - кнопкодави), оцінюєте всіх жителів прекрасного села окремо по одиницях... ГАНЬБА ВАМ І СОРОМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
03 Квітня 2019, 01:26
Негайно всім свідомим українцям об'єднатися в партію ПУКАН і забезпечити енергетичну незалежність, а можливо і навіть почати продаж українського ГАЗу у Європу. ПУКАН - Пердять Українці Коли Агресора Ненавидять. Скажемо московії велике ФУ! Випустимо ГАЗ!
03 Квітня 2019, 18:46
А ви знали, що Вальцман — вигадане прізвище? Нема такого єврейського прізвища. Те, що Порох єврей, це дезінформація і фейк, який запустила Москва, щоб дискредитувати Пороха. <br/>Всім, хто повірили — смачного! Можете ще Скобєєву та Кісельова послухати, вони вам розкажуть, кого обирати (хоча пізно, й без того обрали вульгарного комедіанта без поваги до держави й народу)
07 Квітня 2019, 03:06
Такі працьовиті, що аж двісті з хвостиком голосів до пів на третю рахували))) мабуть, до 8 вечора добряче « напрацювали стопкою»)))