«Аколада» та Віталій Богомаз записали спільну пісню

29 Листопада 2016, 22:40
6138

У вівторок, 29 листопада, світ побачила нова пісня «Бо любов» у виконанні «Аколади» та Віталія Богомаза.

Гурт «Аколада», керівником якого є наша землячка, рожищанка Вікторія Гурська та місцевий реп-виконавець Віталій Богомаз, порадували своїх шанувальників спільно виконаною піснею.

4

5

«Вирішили поєднати два стилі, проекспериментувати, створити щось молодіжне і більш сучасне. Думаю в майбутньому будемо співпрацювати й далі», - зізнається Віталій Богомаз.

Тож, зустрічайте – «Аколада» («AKOLADA») ft V.Bogomaz з піснею «Бо любов»!

 

Коментарі
30 Листопада 2016, 01:37
До чого скочується сайт публікують що хочуть, хто чий знайомий про того і статі пишуть, ще й виділяють як основну) просто жесть) в кінці потрібно було написати ставте лайки)). Не в образу виконавцям, але пісня і виконання не фонтан. <br/>p.s. Я надіюсь комент не струть як прийнято на цьому сайті
30 Листопада 2016, 01:43
І до чого цей коментар написав ти під вигаданим ніком, меломане? Що тут не так? Тут пишуть про рожищенців. І завжди так писали. Але ж треба прийти, обгадити і щасливим лягти спати - місію виконано!!! Не подобається сайт, окремі люди - не заходь!
30 Листопада 2016, 01:51
Невже обов'язково написати якусь гидоту.а не просто порадіти,що є у нас талановиті люди...Містечко у нас невеличке і всі тут знайомі...Отак і живемо,Одні нарікання,обговорення...Як то кажуть :Бий свій свого,хай чужі бояться,Тільки ж вони не бояться,а нас усіх б'ють
30 Листопада 2016, 01:52
До чого брєд? А мені гарно. І мені приємно, що окремі рожищенцв не покурюють в барі птшучи брудні коменти, а покпзують свій талант. Але ж не тобі це розуміти!
30 Листопада 2016, 01:54
Отожбо воно чужого не піде бити, бо там дадуть по морді, воно зпід поли буде на свого плювати, бо така гнила душонка.
30 Листопада 2016, 02:01
Пані Ірино, Ви часто коментуєте статті на Район. Рожище. Скажіть, будь ласка, як часто модератори сайту видаляли Ваші коментарі? Завчасно дякуємо за відповідь!
30 Листопада 2016, 02:07
А давай про тебе напишемо!!!! Казку!!! Жив на світі троль- невдаха. Свої його не любила, чужих він боявся. І одного разу зустрів він Велику Жабу!! І от думає, а якщо я іі поцілую, вона стане велико Принцесою і буде мене любити, носити на руках!!! І поліз він до Жаби гидким слинявим ротом... А жаба була дівка горда, взала його і задушила... Троль - здох. Казка закінчилася. Пи.Си. Якщо Троль - баба, міняємо статеву приналежність героїв казки.
30 Листопада 2016, 02:32
А давайте не будемо міняти статеву приналежність Жаби! І, якщо Троль - баба, то Жаба, як горда дівка, задушить його з особливим цинізмом!!!
30 Листопада 2016, 02:32
Як всі накинулись) напевно по телефону зідзвонювались мовляв, нас там критикують) це ще раз підтверджує що знайомі(друзі) про знайомих писали (&quot;Хваліть мамо мене, а я Вас.&quot;), ладно написали а для чого виділяти як основну подію дня?). Тепер на рахунок образ. В яких саме моїх словах ви побачили гидоту по відношенню до цього аматорського колективу?
30 Листопада 2016, 03:02
Гарно записали. Схоже на техно.
30 Листопада 2016, 03:43
Як кажуть - на кожен товар є свій покупець...так і у музиці. Запис нормальний,що хотіти? <br/>Молодці! Хай не лишають свою справу ! З кожним разом буде все краще... я впевнений.
30 Листопада 2016, 10:07
То ж хіба один одного хвалять? Вам співають оди!!! КрасавчеГ.
30 Листопада 2016, 10:41
Перш ніж щось чи когось критикувати потрібно запропонувати альтернативу, власну якісну альтернативу. А порівнювати Аколаду, Богомаза чи Корінь Мандрагори скажімо з Леді Гага, Мадонна чи навіть Віа Гра - це якось не коректно. Гроші, вибачайте, не ті. А рожищенським виконавцям - респект, вони хоч щось роблять, щоб про їх містечко чули та знали...
30 Листопада 2016, 11:01
А до чого весь кіпіш? Круто співають. Яка різниця хто де що поставив? Чи вам більше владці на головній подобаються. Чи може себе захотіли там побачити. Дивний та заздрісний народ!
30 Листопада 2016, 11:18
Віка, Віталій, вітаю!!! Успіхів вам!!!
30 Листопада 2016, 13:50
Дівчата співать не погано, а Богомазу є куди рости....
30 Листопада 2016, 15:56
Вийшов недоремікс David Guetta feat. Zara Larsson This One s For You - Гимн Евро 2016<br/>порівняйте
30 Листопада 2016, 16:11
Ти б ще х.... з пальцем порівняв.<br/>Перш ніж щось чи когось критикувати потрібно запропонувати альтернативу, власну якісну альтернативу. А порівнювати Аколаду, Богомаза чи Корінь Мандрагори скажімо з Леді Гага, Мадонна чи навіть Віа Гра - це якось не коректно. Гроші, вибачайте, не ті. А рожищенським виконавцям - респект, вони хоч щось роблять, щоб про їх містечко чули та знали...
30 Листопада 2016, 16:24
Навчись сприймати критику, може ще люди тоді будуть. Бо поки видно тільки зацикленого плагіатчика. Від вашої творчості запашок не найкращий піде<br/>Про Рожище композиція автора сподобалась<br/>А співавторсво з колективом з не найкращою назвою - розчарувало
30 Листопада 2016, 18:06
Та всім зрозуміло що тут плагіат). Як вслухатись в текст пісні то це якийсь рандомний набір слів. Рожищенський &quot;Емінем&quot;)
30 Листопада 2016, 18:14
Разговаривают 2 рэппера:<br/>-Я сам для своих песен стихи пишу<br/>-Ну и как получается<br/>-На половину: писать получается, стихи нет
30 Листопада 2016, 19:24
Перший раз почув Аколаду. Дівчата можуть і краще заспівати.
30 Листопада 2016, 19:45
Головне щоб вони співали самі...
30 Листопада 2016, 20:35
Люди,чому вам здається,що все,що хтось зробить,напише,заспіває,намалює- це все не так.Зробіть щось краще,підніміть дупу з дивана.Не можете-просто порадійте за тих,хто займається тим,що подобається.А по- друге,вони не претендують на Греммі.тому не заслуговують на ваші коментарі типу &quot; не фонтан&quot;.
30 Листопада 2016, 20:41
молодець!!!!!!! так тримати!!!!!!!!...
30 Листопада 2016, 21:36
Все він фонтан правда як рожищенський але ж фонтан!
30 Листопада 2016, 21:44
Віталік не слухай що про тебе говорять ці злі язики, ти супер я хочу від тебе дітей!!!
30 Листопада 2016, 22:27
Великі молодці!!!співайте і не зважайте на усіляких тролів.Пишаюсь,що ви з Рожищ.
01 Грудня 2016, 00:47
Дивлячись із кількості дизлайків не всім зайшла ця пісня
01 Грудня 2016, 10:03
Судячи із кількості дизлайків і їх швидкого росту, в когось одного велика апатія до виконавців.
01 Грудня 2016, 10:41
Хочешь любви большой и чистой, - приходи вечером на сеновал....
01 Грудня 2016, 13:50
Гарно...СПІВАЙТЕ ....ДАРУЙТЕ РАДІСТЬ І МИ БУДЕМО ВАМИ ПИШАТИСЬ.МОЛОДЦІ!!!!!
01 Грудня 2016, 17:33
Вам що завідно що Богомаз співає???? якщо ви такі розумні то візміть і переспівайте його!!!!! а!!!! хто з всіх вас буде першим?????
01 Грудня 2016, 17:38
Богомаз ти СУПЕР!!!!!!!!! так тримати!!!!!!!!
01 Грудня 2016, 19:04
Богомаз співає) жарт року)
01 Грудня 2016, 19:22
Щось ця пісня дуже попахує плагіатом. І давайте без такого: &quot;якщо ви такі розумні то візміть і переспівайте його&quot;, кожна людина повина бути професіоналом у своїй справі, а раз статтю опублікували для публічного розгляду то будьте добрі сприймате критику. Ти більше гляньте та кількість дизлайків
01 Грудня 2016, 23:36
По кількості дизлайків, можна судити лише про те, що когось дуже це обійшло. Яку небуть мадемуазелю, яка сама планувала світитися в такому дуеті. А дизлайки накручуються просто. Розказати? От в мене сім'я -шестеро людей в кожного мобільний з виходом в інтернет, плюс ноут і комп. Все вісім дизлайків, при бажанні гарантовано. Плюс на роботі можу зайти мінімум з чотирьох компів. Рахуєте? А мобільні колег? А друзів-подружок попросити, мовляв зобидив сволота :( все замочили!!! Ще й коментів настрочать. Повторюю, шукайте жінку!!! Віталь, кого зобидив?
02 Грудня 2016, 00:31
Не буду вдаватись в подробності, ip. адрес у вас в вдома один, тобто хоч у вас буде 100 моб. телефонів, ноутів і.т.д.. дизлайк ви можите поставити лише оди раз це ж стосується і вашої роботи хоч там буде куча компів поставити лайк чи дизлай можна лише 1 раз, тобто з одної ip. адреси 1 дизлайк)
02 Грудня 2016, 01:26
Перевірено)))
02 Грудня 2016, 01:29
Коли йдеться про якесь серйозне голосування, чи щось подібне, так і є, але тут це проходить. Поробуйте - переконаєтеся.
02 Грудня 2016, 12:20
Ну якщо можна то допоможіть колективу, понаставляйте лайків)
02 Грудня 2016, 12:37
Віталік давай пригадуй якій що обіцяв і не виконав?