Кого захищає рожищенська поліція?

07 Червня 2016, 09:00
3650
У грудні минулого року о 21.00 в селі Луків двоє молодиків напали на рожищанина Олександра Фоміна. Вони силоміць витягли його з автомобіля і почали бити. Били ногами в обличчя, доки той не втратив свідомості.
Фомін каже, що з реплік нападників зрозумів: причиною конфлікту стало те, що він припаркував своє авто не там, де їм хотілося. Після інциденту, 26 грудня, Олександр Фомін потрапив до лікарні, де були зняті побої. У потерпілого діагностували забій головного мозку, перелом кісток носа, численні забої і тріщини. 21 день Фомін провів в стаціонарі Рожищенської ЦРЛ.
У той же час судовий експерт кваліфікував травми, як легкі тілесні ушкодження.
«З часу подання заяви у Рожищенське відділення Ківерцівського відділу національної поліції минуло більше п'яти місяців, а досі ніхто не притягнутий до відповідальності. Особи, які вчинили побиття встановлені. Обидва – мешканці Лукова - Богдан та Володимир. Наскільки мені відомо, жодному з них до цього часу навіть не оголошено підозри. Разом із захисником ми підготували і подали заяву про вчинення цими особами хуліганських дій і порушення громадського порядку. У Рожищенському відділенні поліції обидві справи об'єднали. Час іде, а карати тих, хто вчинив насильство, ніхто не поспішає», - розповідає потерпілий.
Чого не вистачає оновленій поліції для того, щоб працювати по-новому? Невже, знову повноважень..
Коментарі
07 Червня 2016, 13:54
У грудні цього року??? Шановна редакція, календарний рік починається з 1 січня, грудня ще не було - чи це подія з майбутнього?
07 Червня 2016, 15:33
Читайте УВАЖНІШЕ, перед тим, як робити зауваження!!! Там надруковано "минулого року" о не цього!
07 Червня 2016, 15:54
Шановна редакція під ніком "222", початковий варіант статті був: "...у грудні цього року...", а після зауваження ви виправили і тепер робити вигляд невиннього ягняти... Не гарно так робити, помилки свої треба визнавати, бо якби була можливість добавити фото до коментаря, я б це зробили і довела зворотнє, а так...
07 Червня 2016, 18:10
Ото тормоза пишуть завжди з помилками
07 Червня 2016, 18:31
Ей, любителі коментувати, Ви хоча б вже самі писали без помилок))))))) Але то все заздрість. Скоро вмрете від неї. Не подобається - читайте щось інше!!! Сміх та й годі.
07 Червня 2016, 18:42
тобі заздрити? то вже до ручки докотилися
07 Червня 2016, 19:35
Шановна! А чому заздрити?
07 Червня 2016, 19:36
Тепер про "поліцію". В нас поліція не може гойдалки захистити, а ви кажете про людину.
07 Червня 2016, 19:49
Вона є та поліція?
07 Червня 2016, 22:03
В нової поліції так як і старої не на що немає повноважень. Вони взагалі ні на що не реагують.
07 Червня 2016, 22:23
А хто їх накаже. Все як завжди порєшають!
07 Червня 2016, 23:50
Ну якось без коментарів поліції, чесно кажучи, стаття виглядає цькуванням.
08 Червня 2016, 00:03
Міліція ніколи не коментує обставин слідства. Це ж їхня відмазка. Йде слідство - повідомимо результати.
08 Червня 2016, 01:30
Результати слідства можна і не діждатися. Або ждати багато років. Все залежить від того, хто ці два чуваки
08 Червня 2016, 11:57
"21 день Фомін провів в стаціонарі Рожищенської ЦРЛ". Взагалі то, з 26 грудня по 5 січня аж ніяк не набереться 21 день. Певне, саме тому легкі тілесні...
08 Червня 2016, 14:08
Так "порєшали" і з Басаликом. Не пройшов атестацію, але порєшали і пройшов. Красавчік.
09 Червня 2016, 13:29
Так Басалик же був в АТО. Він не красавчік, він герой....