Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Рожище: Сесія районної ради відбудеться 15 лютого

14:35 14.02.2018
2052

У четвер, 15 лютого, об 11 год, відбудеться двадцять дев'ята позачергова сесія Рожищенської районної ради сьомого скликання.

Відповідне розпорядження підписав голова районної ради Андрій Музика.

На розгляд сесії винести питання:

1. Про порядок денний двадцять дев’ятої позачергової сесії районної ради.

2. Про депутатські запити і звернення.

3. Про організацію безоплатного харчування дітей у закладах загальної середньої освіти району.

4. Про призначення на посаду директора КУ «Рожищенський районний історико-краєзнавчий музей».

5. Про призначення на посаду директора КЗ «Рожищенський будинок дитячої творчості».

6. Про розпорядження голови районної ради, видане в міжсесійний період.

7. Різне.

;
Коментарі

Рожищани

14:47 14.02.2018

Шановні депутати,просимо вас розглянути роботу Рожищенського ПЖКГ.Що таке обслуговування будинку у квитанціях,і за що платять рожищани?

катя

15:14 14.02.2018

а заробітну плату обслуговуючого персоналу в школах слабо переглянути!!!

555

15:52 14.02.2018

А хто претендує на директора БДТ

До Рожищани

15:56 14.02.2018

До яких депутатів звернення? Рожищенське ПЖКГ перебуває в управлінні міської ради до них треба звертатись...

до каті

16:39 14.02.2018

а ви не знаєте в школі грижі надривають вчителі і директор.знов буде підвищення зарплпати а персонал нелюди

Попередньму

17:06 14.02.2018

Ну да, ставку підняли доплату за престижність зрізали в результаті - зарплата за січень менша ніж за грудень...

віра

17:34 14.02.2018

престижність зрізали !! а за керівництво а за класи !!! шановні вчителі вам жити і не вмирати!!!

до колег

17:49 14.02.2018

престижність яка була в грудні, така і в січні!! а класне керівництво в канікули, в карантин, перевірка зошитів??? подякуйте, що платять в канікули за те, що ми не робимо!!!! будьмо справедливими до себе і до посторонніх. А прибиральницям нема\ чого плакати, не перетруджені, ще й діти як можуть прибирають!!

до попереднього

20:07 14.02.2018

да тільки ви перетруджені ви так навчаєте дитину .що уроки роблять батьки за .дітей бо ті нульові приходять .скажете репетиторів а чим вам упирям платити ми таких грошей не утримуєм.а ви сексоти кажете що тех працівник не перетруджується та за ваші зарплати можете туалети мити і класи.навчити не вмієте

ріта

20:17 14.02.2018

цілком згідна з * до попередньго* вчителі не перетруджуються!!!!! а за копійку і з патрахами зжеруть!!!!!

Небайдужий

20:33 14.02.2018

Можна навчити того, хто хоче! А коли дитина цілий урок сидить в модних сучасних пристроях (які їм люб'язно презентували люблячі батьки), не привчена з дитинства до щоденної навчальної ( і не тільки ) діяльності, то тут не вчителя треба звинувачувати, а батькам спільно з вчителями варто виправляти ситуацію.

Ще

20:35 14.02.2018

А що роблять техпрацівники в школах.що діти прибірають класи.Я розумію.що треба дітей привчати до праці.але це вже нагльош.щоб діти все робили.а вони тільки чаї ганяють.

До 555

21:23 14.02.2018

На посаду директора БДТ Тарас Войтович рветься...
Завтра буде видно чи потрібна була Революція Гідності!..

Карлсон

21:27 14.02.2018

А це нормально, коли порядок денний приймають в ході розгліду першого питання порядку денного. Без затвердження порядку денного не можна приступити до розгляду першого питання порядку денного!!!

До Карлсон

21:31 14.02.2018

Сам хоч зрозумів, що сказав?

до педагогів

22:22 14.02.2018

чому немає критики на коментар щодо оплати праці в канікулярний період? за яке класне керівництво платяться гроші влітку? навіщо? що за абсурд? а зошити?

депутат

22:45 14.02.2018

а що такого тобі зробив Тарас Войтович? працював за Масалова, щоб прокормити сім"ю?
чи організовував різні молоджні заходи, на які ти ходило..
здається мені, що до Революції Гідності ти маєш таке ж відношення як я до ПР!
козел, хватить маніпулювати тут громадською думкою. не привязуйте вже хоть БДТ до політики! гризіться собі в РДА і раді скільки вам влізе, деструктив повний. уроди!

ну так

07:57 15.02.2018

підтримував владу партії регіонів постійно, а потім за наслідками діяння Тарасика і татуся декому з друзів условку припаяли. А Тарас просто так заробляв щоб прокормити сімю!!!!!!!! Ну а решта як там сказали уроди, напевно так і є. Сьогодні побачимо чи уроди чи не уроди, гідні люди підтвердять за що боролися і кров проливали і проливаємо.........

До депутата

08:24 15.02.2018

Шановна Редакціє, велике прохання не видаляти та не модерувати коментар, писатиму правду, ніяких наклепів чи образ не буде!

Тарас Войтович не працював за Масалова, бо і Масалов сам не працював, вони використовували державну роботу як засіб збагачення, але якщо копнути в історію...
У 2004 році найбільшим "мобільним" агітатором за Януковича був саме Тарас Войтович. Він постійно їздив, постійно висталяв портрет зека, роздавав листівки... У день самих виборів організував каруселі. За це його друг Буруля отримав умовний термін, а Тарасика батько витягнув прикриваючись окремими спеціалізованими медичними закладами... Це забули? Чи цього хтось не знав???
Тарас постійно на керівних посадах, але цьому передувала важкий період навчання на істфаці, звідки його з періодичною стабільністю намагались вигнати за пянку, за прогули, за неуспішність... і знову тато розрулював ситуацію.
Працюючи в пенсійному фонді Тарас напрацював своїми діяннями на як мінімум на звільнення і щоб цього не сталось тато пристроїв синочка в адміністрацію на керівну посаду... А чого варті постійні пянки в пенсійному з Гринюком??? Весь колектив обурювався і коли Тарас пішов - перехрестились!..
Тарас як мабуть найбільш потребуючий отримав молодіжний кредит. Хтось чув за ці кредити? Хто їх отримував взагалі - про це хтось знає? Такі кредити дають раз у рік, ОБРАНИМ. Тарас ОБРАНИЙ в цьому плані, малозабезпечений, найбільш малозабезпечений з цілого району... і це при тому що він працював тоді начальником пенсійного фонду!.
Забули як у 2012 році перед виборами Тарас організовував в Торнадо пянку для молоді на підтримку Партії регіонів?
Забули, як "брав за бари" і шарпав Шварцкопа тільки тому, що треба було уступити посаду начальника управління праці Фандичу, як кричав, що Войтовичі і Масалови гремлять на всю область, забули?
Забули, як Тарасику під хату тато за державний кошт зробив дорогу, поклав асфальт??? Чому ця дорога закінчується саме на хаті Тараса? Про це хтось не знає???
Забули, як Тарасик у 2014 році після пянки в квадраті розбив службове авто і потім хутенько-тихенько усе "порішав", ЗАБУЛИ???
Хіба може людина з такими моральними якостями працювати на керівній посаді в БДТ?
Взагалі на керівній посаді може він працювати, має моральне право???
Де б не працював - постійні пянки-гулянки, суцільний розврат!!!
То в чому деструктив?
Глянемо, як відпрацюють Кузава та Музика старому Войтовичу, а заодно на скільки свідомі депутати і чи памятають за ідеали Революції Гідності...

Рожище

09:03 15.02.2018

О, вже прийшли на роботу і пишуть )
та ідеали Революції Гідності вже давно потоптані! І не треба спекулювати постійно цим!
гляньте що робиться в районі! на керівництво виконавчої влади. одні дєвкі незамужні? це нормально?
це нормально, що нівелюється повністю інститут місцевого самоврядування, що любе рішення оскаржується в суді? як можна навести порядок в районі, не говорячи вже про державу, при таких розкладах!?
це нормально, що колишні члени ПР сидять в депутатах райради? назву тільки двох. про решту самі догадуйтеся: Тетяна Новосад, Галина Поліщук.. а ви про Тараса, який "підтримував ПР"..
чи перелічити людей, яким надавався молодіжний кредит і які зараз успішно працюють на чиновницьких посадах?
вам дорога асфальтована стала поперек горла? а чи знаєте ви, що ці гроші взагалі не для нашого району призначалися.. то як краще було? дорога в Маневичах чи дорога в Рожище? ну нехай і до Тараса, але ж всі мешканці міста нею користуються, особливо "вдячні" сусіди.
пянки-гулянки кажете - а як вам теперішній содом і гомора? нормально і морально? ну дивіться.. ви ж в нас суддя.
а за 2004 рік - може й правда. Бог йому суддя. 14 років пройшло. Скільки води утікло.. змінився ж чоловік. та й не претендує він на керівну посаду в районі. А для БДТ зараз - це найкраша інвестиція. як не крути, а Тарас - це творча людина, і цього вже ну точно ніхто не оспорить. ну або давайте оберемо Марію Кметюк. давайте будемо укропам потрохи вже здавати район.
як ви думаєте, керівник, який має власну неупереджену чітку і тверду позицію - це краще, ніж керівник, який буде слухати всіх і вся?? особливо дєвок 2 поверху РДА? Ну якось так.

1235

09:15 15.02.2018

ржу нє могу Тарасик змінився

ольга

09:26 15.02.2018

як би не тарас про кого б писали!?!

000

09:31 15.02.2018

обираємо керівника який буде займатися дозвіллям наших дітей, і нам не всерівно хто і шо. задовбали пхає тато кругом, а горе дитина ніде не може втриматися, а висновок- працівник нікакій.

333

09:49 15.02.2018

читаю ваші коментарі і хочу запитати одне, не про Тарасика, не про Таньку яка до-речі сьогодні на сесії буде кіно робити знову, а про те що Мороз - друга людина в районі в партії регіонів - начальником пенсійного зараз - нікому око не муляє?
те що стадіон розрили а гроші забрали назад на київ - взагалі досягнення №1!
так дєржать таваріщі!

00000

10:03 15.02.2018

а мороз в ато часом не був

До Рожище

10:14 15.02.2018

Для чого відбілювати Тараса? Тарас завжди крутився там, де крутилися гроші. Він підтримував ПР по переконаннях??? ЗА БАБЛО!!! Так і в НДП так і в Фронті змін - політична повія!!! Будучи все життя на державних посадах збудував такий будинок за зарплату??? БРЄД!!! За відкати з вікон!!!
А щодо списку тих хто отримав молодіжний кредит - то надайте той список!!! Всім цікаво скільки таких прихвостнів як Тарас!!!
На рахунок дороги - то точно відомо шо ті гроши мали йти на ремонт вулиці Шевченка в Рожищах, а пішли на вулицю Курбаса!!! Не треба брехати тут, татко "порішав"!!! І по вулиці Курбаса точно не всі мешканці Рожища їздять, якась може 100 частина, а по вулиці Шевченка - майже все місто - це обїзна дорога!!!
Чи забули як Тарасик в адміністрації коли робив то бухав і такий бардак був шо огого!!!
Шо змінилось? Як їздив пяний за рулем так і їздить!!!
Як в гуртожитку жив то пяний гадив в коридорі - то то нормально?
І чого ті кімнати в нього не забрали а віддав швагрове? Прихватізіровав!!!
За мораль Тараса мовчіть, немає там такого нічого!!!

до 333

10:16 15.02.2018

Мороз двічі йшов добровольбцем і був в АТО, а ти де був, на дівані???

Тарас

10:38 15.02.2018

я шо дурний в ато йти мене тато з мамою не пустить, я буду керовніком

людям на сміх

10:45 15.02.2018

Новосадиха на заступники лізе і точно три девици з під одного джентельмана

333

10:45 15.02.2018

О. Почалося. Я в 2014 мороза вів з пенсійного за барки. А от хто ти?

До 333

11:02 15.02.2018

І всі твої досягнення? А на передову слабо? Чи тебе треба за барки?

33

14:02 15.02.2018

Отото в Рожищах посади дєрєбанять . То все Музика папєрєднік!!!!!! Приступніки ідуть до влади.

до розумних

15:58 15.02.2018

влада постійно міняється і ми шапки міняєм.як в малиннівці тоді всі той режим підтримували а гнати вас всіх потрібно погоною мітлою а половину пересадити.вам би Лукашенка побачив би що б ви писали мабуть списки передачок.а в ато йти половина аритмія а в других одне яйце

пенсіонерка

16:01 15.02.2018

а в пенсійному завжди пили і без Тараса там керують свати .невістки.свекрухи.кава в 9 11 14годякщо срати .то всіх а Тарасу респект вміє вийти сухим з води

до карлсона

16:06 15.02.2018

з вашої обізнаності роблю висновок.що ви присутні на сесіях але там ви мовчали.а чому а знаю ви чмо сцикливе .то й зараз закрийте ротика .там потрібно було кричати а нам написати я такий то такий виступив проти .я герой а писати всі вміють .я простий трудяга в дві зміни на сесіях не буваю

Не партеся

16:46 15.02.2018

Ніхто не набрав голосів. Ні Кметюк ні Войтович

111

17:07 15.02.2018

Ого, скільки негативних коментів про Войтовича, а чому ніхто не пише що відбувались збори трудового колективу, що було голосування, що працівники підтримали Тараса Войтовича (та ще й з яким результатом!!!), а не сіру мишу кметючку

до 111

17:46 15.02.2018

чому про це вперше чуєм .керівник повинен бути як Тарас і пити і гуляти і грати і красти.а головне сухим вийти з води

До 111

20:25 15.02.2018

Сіра миша Кметюк має в рази більше порядності, ніж постійно пянючий фестиваль-Тарас.
Ми обираємо керівника за якими принципами? Принципами моралі нехтуємо? Принципами добропорядності ігноруємо? Ми постійно пяне бидло і нам треба вожака-забулдигу, чи треба взірець для наслідуваності дітям в плані порядності?
Не розвивайте діалог і не вписуйтесь за Тараса. Не заслуговує він на добре слово, аж ніяк!

читачка

21:06 15.02.2018

я знаю Войтовича з інтернету.але він ще й батько 3х діток не позортесь писаниною.хто не пє.мєнти гляділи Зустріч .вчителі біжать сховатись вРукавичку.совбез в квадраті з коханками.бібліотека бігла в первак.а бачите Войтовича.

Господар

08:35 16.02.2018

Час іде. Змінюється світ, змінюємося й ми. Кожна людина може кардинально змінити свої погляди на життя. Батько 3 дітей, людина, яку поважають і підтримують в колективі, розумний, креативний з великими організаторськими здібностями, що ще треба. Не пишіть гидоти, краще загляньте у свою душу, чи все там як треба, може то проста "зелена жаба", або "хоч не з"їм, то понадкушую".

Кредит

11:38 16.02.2018

А ви знаєте шо Муика,Матвійчук,Івашин- працівники райради теж брали в свій час молодіжний кредит?! І мирослав Максимюк з першой школи

ВСЕ ПРОПАЛО

16:17 16.02.2018

НЕ ТАК ТАРАСУ ВЖЕ ДІСТАЮТЬСЯ ПОСАДИ ЯК РАНІШЕ ПО-ДОГОВОРНЯКАХ.

На рахунок вчителів і їх зарплат

21:23 16.02.2018

Не можна судити всіх однаково. Вчителі, які гарно і сумлінно виконують свою роботу, заслуговують високу зарплату, бо дають хорошу путівку у життя нашим дітям і закладають фундамент їхнього майбутнього, але ....так роблять далеко не всі!!!! Зокрема, мене як маму, чия дитина відвідує НВК #4 просто бісить одне явище в цій школі, а саме дуже слабеньке викладання англійської мови. Майже всі діти з нашого класу змушені ходити до репетиторів і це не випускний клас. Рівень англійської майже нульовий, за випускників не хочуть братися нормальні репетитори, бо кажуть, що не зможуть за рік виправити таку прогалину в знаннях. І тут питання: Чому????? Чому одні вчителі можуть навчити своєму предмету, а інші ні??? Чому я повинна платити 300 гривень в місяць репетитору, бо інакше моя дитина не буде встигати порівняно з іншими дітьми які ходять до репетиторів??? Гнати таких англічанок сраним віником, хай в садочок йдуть викладати. Ганьба!!!

борис

23:29 17.02.2018

от тобі і на на *горизонті* 4 школа ато все 1ша та 1ша !!* англічани* 4 школи тримайтесь!!!!

17 серпня
Сьогодні
Вчора
15.08.2018
14.08.2018
13.08.2018
12.08.2018
11.08.2018
10.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин