У Рожищі на вулиці Мазепи сталася ДТП

03 Грудня 2017, 19:29
9921

У неділю, 3 грудня, в післяобідну пору в Рожищі на вулиці Мазепи сталася ДТП.

За словами очевидців, Мерседес змів з дороги BMW.

На щастя загиблих в аварії немає.

Водія BMW врятувала подушка безпеки.

Деталі повідомимо згодом.




 

 

Коментарі
04 Грудня 2017, 00:30
А чому другу машину не сфоткали, винуватця
04 Грудня 2017, 00:45
ну ашош понаганяли тих машин з європи і їздять форсують толком їздити не вміють , то потрібно щось вже робити з тими іноземними машинами скоріше б вже би вели б той податок
04 Грудня 2017, 00:46
Бо він був не на бляха, не хочуть розголошення, бо хазяїну нічого не буде.
04 Грудня 2017, 00:52
Так бмв було на бляхах, а винен мерседес, до чого тут твій допис, чи ти олень не розумієш що щойно прочитав.
04 Грудня 2017, 10:01
Там і дорожне покриття яма на ямі. Весь час приходиться обїжджати і маневрувати між ними. Але судячи по фото - велика швидкість причина аварії.
04 Грудня 2017, 11:26
Чия це машина хто знає?
04 Грудня 2017, 12:04
Яке бмв на бляхах))) машина такого класу підлягає розмитненню і коштує далеко за 20$ вона на нормальних номерах мала бути просто не встигла. Не має вже різниці чия вона!шкода таку тачку, а дорога в тому місці дійсно просто жахіття!!!
04 Грудня 2017, 13:11
Певно пробували вкого крепший мотор судячи по зіткненню , шкода нема фото другої машини !
04 Грудня 2017, 13:31
Дорогу ні район ні Рожище не ремонтують нема хазяїна району у Рожищах теж чи нема розуму
04 Грудня 2017, 14:01
Бляхи то вони бляхи. Але уявіть собі якби замість такого БМВ протаранили Жигуля чи Москвича. Мабуть наскрізь проїхав би їх той мерсюк. Тому проблема не в машинах на бляхах, а в старих радянських зламках, яких ще досі на наших дорогах море, також проблема в розбитих дорогах, проблема в недолугих, тупуватих та злодійкуватих очільничків усіх мастей та ниших з вами головах.....
04 Грудня 2017, 15:04
На бляхах))) прижени візьми таку беху на бляхах!видно що ти далека людина)))якщо на авто номери іншоіі краііни це не значить що вона не розмитнена(просто ще не зареєстрована) власник цієііі машини не малолєтка на бляхах! І ііздити вміє винен водій мерса (старенького) якому зараз не позавидуєш,зложив тачку яка коштує в районі трьох десятків причому не гривень!а та ділянка дороги дійсно ужасна яма на ямі!