ПриватБанк кредитує мрії волинян

11 Вересня 2017, 14:30
1630

Часом наші бажання не встигають за доходами. Для таких випадків ПриватБанк пропонує низку можливостей та сервісів, аби клієнти не відмовляли собі ні в чому.

Завершився сезон відпусток: спогадів і фото стало більше, а гаманці суттєво схудли. Але ж на носі - навчальний рік. Маленькі школярики потребують форми, рюкзачків, канцелярського приладдя та ще безлічі необхідних дрібничок. У магазини якраз завезли осінні колекції одягу та взуття. А улюблена фірма випустила нову модель смартфона. Цей список потрібного і бажаного можна продовжувати до безкінечності. Що ж робити, якщо зарплати на все не вистачає?

У цьому випадку на допомогу прийде ПриватБанк. Фінансова установа, якій довіряє більше ніж половина населення України, пропонує низку кредитних можливостей для клієнтів.

Усе необхідне можна придбати із картою “Універсальна” (“Універсальна Gold”). Варто лише встановити потрібний кредитний ліміт і сміливо йти за покупками. Якщо повернути кошти протягом пільгового періоду - 55 днів, то навіть не доведеться платити за користування кредитними коштами. До речі, це стосується і покупок в інтернет-магазинах.

Іще одна можливість придбати омріяні речі - сервіс “Оплата частинами”. Телефон, планшет, комп’ютер чи мультиварка - все це можна купити, виплачуючи вартість рівними частинами протягом кількох місяців. Якщо ж оплата відбуватиметься із власних коштів на картці “Універсальна”, то комісія не нараховуватиметься.

А для ситуацій, коли гроші потрібні терміново, ПриватБанк запровадив нову послугу швидкого кредитування. “Швидкий кредит” - це сервіс отримання необхідної суми на будь-яку картку клієнта. Сума кредиту може становити до 50 тисяч гривень у рамках ліміту “Оплата частинами”. Термін угоди - до 10 місяців, однак можливе й дострокове погашення. А перший платіж - лише через 30 днів після укладання договору. У випадку ж, якщо кошти “Швидкого кредиту” нараховуються на Картку для виплат, відсутня комісія за  зняття готівки.

Дізнатись свій ліміт по «Оплаті частинами» можна в Приват24 або відправивши SMS з текстом chast на номер 10060. Окрім того, за роз’ясненнями та консультаціями можна звернуться до будь-якого відділення ПриватБанку на Волині.

Ліцензія НБУ № 22 від 05.10.2011 р.


 

Коментарі
11 Вересня 2017, 22:05
так кредетуе..тільки потім без трусів зостанешся...
Коментар
06/12/2021 Понеділок
06.12.2021
05.12.2021
04.12.2021
03.12.2021