Визначили переможців конкурсу на посади директорів трьох шкіл Рожищенської громади

15 Червня 2021, 16:37
Визначили переможців конкурсу на посади директорів трьох шкіл Рожищенської громади 9029
Визначили переможців конкурсу на посади директорів трьох шкіл Рожищенської громади

Відбувся конкурс на посаду директорів трьох шкіл Рожищенської громади. Керівників обирали у Рожищенські ліцеї № 2 та 3 й у Пожарківську гімназію.

Конкурс організували у вівторок, 15 червня. Про це повідомив кореспондент Район.Рожище.

Кандидатів перевіряла на знання законодавства у сфері освіти. Також вони розв'язували ситуаційне завдання.

За результатами конкурсу перемогу здобули:

  • Рожищенський ліцей № 2 – Наталія Матящук;
  • Рожищенський ліцей № 3 – Наталія Яковлева;
  • Пожарківська гімназія – Тетяна Павлюк.

 

Згодом із ними підпишуть контракти.

 

 

Коментарі
15 Червня 2021, 14:28
Дуже погано,що обрали Яковлеву,а не Ткачука! Тут приклав зусиль хабарник КУЗАВА!!! Ми до Ткачука звикли,а Яковлева - неграмотний і нездалий керівник!!!
15 Червня 2021, 16:05
З власного досвіду знаю, що для досягнення поставлених перед собою цілей Наталія Яковлєва "піде по головах ",-це її життєве кредо. Чесної боротьби по цій школі не було!!!
15 Червня 2021, 16:38
Агов, третя школа! І ви це проковтнете? Проміняєте авторитетного, компетнтного керівника на цю бездару, яку з тріском і скандалом виставили з кременецької школи?
15 Червня 2021, 17:05
Ігор Борисович Ви Геній! Наталія Михайлівна у Вас вже є великий досвід пробиватись на керівні посади.
15 Червня 2021, 17:45
Прикро та боляче усвідомлювати те, що людині, яка віддала 40 років життя школі не сказали навіть дякую! Директора - знаючого та професійного-опустив до плінтуса очільник освіти, обравши команду-комісію з людей, які гадки не мають про Ткачука Л.М., як тільки те, що він немолодий !
15 Червня 2021, 17:48
Не святі горшки ліплять. Але так підло поступити з Ткачуком...
15 Червня 2021, 18:52
З кременецької школи Петро Іванович забрав її на роботу в редакцію газети. Вся область знає що з цього вийшло,,,
15 Червня 2021, 19:46
От когось жаба душить... З усією повагою до Ткачука Л.М., який би не був хороший директор він не вічний і не залізний, напевно час йти на ЗАСЛУЖЕНИЙ відпочинок.
15 Червня 2021, 20:40
Ми всі не вічні! До чого тут жаба? Є поняття не прописані в жодному кодексі - я про людяність. Принизили та оскорбили достойну людину, навіть не подякували за роки праці "Відміннику освіти". Звання за дарма не дають . Шкода, що нема поняття в окремих особей.
16 Червня 2021, 02:59
Лизоблюд і хабарник КУЗАВА постарався ,щоб випхати з посади директора ТКАЧУКА! КУЗАВА- ти теж не вічний!!Вчителі пам'ятають про твою запопадливість перед владою і постійне власне збагачення і зневажливе ставлення до освітян !!
16 Червня 2021, 06:17
Добрий день усім писакам. Я вчитель з багаторічним досвідом, а також депутат міської ради. Я був членом конкурсної комісії. Нас з Андроновичем і Мирославом внесли до складу саме для того, щоб як всі тут пишуть непорядний Кузава нічого не змахлював! І ми всі були за Ткачука. Але це конкурс і якщо Наташа все написала і спрезентувала набагато краще Лєонтія - то куда ж тут подінешся? Все відкрито і прозоро. Які до кого претензії не розумію!
16 Червня 2021, 06:35
І ще звертаюся до Віри - закрийте ці образливі коменти! Це не робить нікому честі! Гидко читати. Самі керуєте, самі і пишете на себе! Ти ж мій колега, також депутат! Не маєш поваги до людей - то хоть до себе май!
16 Червня 2021, 07:00
Замайбахи вже все під себе підмяли осталося тільки район.РОжище. бачно як бісяться шо хоч десь шось пишуть і коментують без їхнього затвердження хто вже і як тут вашу Наташу обідив шо так носить вас? тільки написали шо Ткачук кращий і з ним обійшлися непорядно то вже за це так Наташа обідилась?
16 Червня 2021, 07:17
воротна не позорся залогінся під собою, чудо ти..
16 Червня 2021, 07:37
Натлія Михайлівна, Ви не дозволили собі поспілкуватися з Батьками та Колективом. Яких чеснот Ви вчитимете дітей.
16 Червня 2021, 08:56
до ЛІЦЕЙ 3: буду вчити, що "Батьками" та "Колективом" - пишеться з маленької букви!
16 Червня 2021, 08:58
до Катя: я тобі не Наташа, русскій мір понаєхалі тут!
16 Червня 2021, 09:18
І що ви тут таке пишете? Ткачук кращий - то треба було його призначати. Якщо він кращий - то нехай би і краще написав би! Біжить 2 легкоатлета. Білий спортсмен прибіг перший, а чорнявий - другий. Але крикуни з трибун кричать: давайте визнаємо переможцем чорненького, бо він кращий! Ну абсурд!
16 Червня 2021, 09:43
Аби не вийшло в Наталі, як в Кременці колись. Освітянка крепка!
16 Червня 2021, 15:10
Яковлева- позор журналістики !!!!
16 Червня 2021, 15:14
Дійсно - Яковлева ,за допомогою КУЗАВИ скинула з посади Ткачука !Яковлева неграмотна і зажерливв особа,яка ненавидить вчителів і школу !!!
16 Червня 2021, 20:26
Люди. не лийте бруд. Життя - бумеранг. Не варто іти по головах. Кузава, повчись людяності у Ткачука. Та попроси пробачення за свою безтактність та найманців для складу комісії.
16 Червня 2021, 20:29
НАЩО ПИШЕТЕ КОМЕНТИ ЗАМІСТЬ КУДЕНЧУКА ВАЛЄРИ. НЕ ПО ЛЮДСЬКІ ПІДСТАВЛЯТИ ЛЮДЕЙ,