У Духчі та Соколі селяни зібрали гроші, щоб вирівняти дорогу

08 Червня 2021, 12:21
У Духчі та Соколі селяни зібрали гроші, щоб вирівняти дорогу 3213
У Духчі та Соколі селяни зібрали гроші, щоб вирівняти дорогу

У селах Духче та Сокіл Рожищенської громади жителі скинулися грішми, аби вирівняти дорожнє щебеневе покриття. Техніку замовили у Рожищенського автодору.

У Духчі дорогу рівняли минулого тижня, у Соколі – 7 червня. Про це повідомив кореспондент Район.Рожище.

Жителям села Духче вдалося зібрати на дорогу 5800 гривень, ще 1200 гривень продовжують збирати. За ці гроші вирівняли близько двох кілометрів покриття. 

У Соколі на близько кілометр дороги зібрали чотири тисячі гривень.

Організаторки роботи у Соколі Анастасія Сасовська, Надія та Оксана Піскунові дякують активним жителям села, які долучилися фінансово.

 

Коментарі
08 Червня 2021, 10:49
Дорогу з Соколя до Рожище повинен робити її вбивця- Патлашинський !!
08 Червня 2021, 13:51
Ой це не та дорога якою бубстер і рубель минулого року їздили і агітували за майбах? Радійте хто голосував за цих клоунів
08 Червня 2021, 14:22
Шановні жителі громади не викидайте ,будь ласка, власні кошти на дорогу,а приїздіть в міську раду усім селом і вимагайте зробити дорогу в бубочки і його міньйонів!
08 Червня 2021, 15:39
Тепер громади. Збераєтеся всі і до голови. Це тепер його відповідальність. Не скаже, що область не дає чи Київ.
08 Червня 2021, 19:09
А як же ж... 10 років сиділи як воша у кожусі, а тепер не встигли до Рожищ приєднатись і всі до голови, чом би й ні?!...
09 Червня 2021, 03:20
Ти *бануте чи да? Селяни їздили і обіцяли зробити все в ажурні тільки проголосуйте за мене чи твій пахан катався по району?
09 Червня 2021, 12:02
Ніхто нікому нічого конкретно не обіцяв. Ще до виборів було ясно, що приєднавши всі села - грошей не прибавиться. І правильно пише окрема думка.. сиділи з 91 року палець об палець не стукнули, а тепер давай всім, роби, бо ми прийшли. Йдіть у сраку, коментатори хрєнові!