У жителя села Сокіл – обшуки

22 Травня 2021, 09:39
Працівники Служби безпеки України провели обшук. 10266
Працівники Служби безпеки України провели обшук.

У жителя села Сокіл Рожищенської громади працівники Служби безпеки України провели обшук.

До оселі чоловіка приїхали у четвер, 20 травня. Про це Орест Ласкавий розповів на своїй сторінці у фейсбуці. Інформацію підтвердили й джерела Район.Рожище.

Працівники СБУ вилучили комп'ютер та телефон.

Довідково: Ласкавий Орест Радомесович – учасник АТО. На місцевих виборах 2020 року балотувався на посаду міського голови Рожища від політичної партії «Перемога Пальчевського», яку аналітики називають проросійською.

Коментарі
22 Травня 2021, 12:56
Орес допиз... сався
22 Травня 2021, 14:02
Орест,піди і наведи порядок у Рожищенській ОТГ!!!Ласкавий розумний,звільни від корупції Рожищенська міську раду,нашли на мера-голову ОТГ Поліщука поліцію,бо Поліщук краде гроші ОТГ.Ласкавий,допоможи звільнити Поліщука і його безтолкову команду-злодіїв-алкоголіків з роботи !!!
22 Травня 2021, 14:20
<p>В дупу нехай поцілують того Ореста Радоместовича. Де бл*ть СБУ кончане в той час коли бурштин копають та ліси вирізають? Де недоробляні мудаки з СБУ, коли автомобілі за лівими схемами ввозять на територію України? Чому надоробки нацики нехочуть йти в армію, а лише бігають як дибіли з фаєрами та криками хворих на голову людей. </p>
22 Травня 2021, 14:40
Хочу проінформувати працівників СБУ та представників Нацкорпусу -- ви не там працюєтє. Їдьте в Ліпіни - там ви знайдете не лише "проросійських агентів", а також агентів "бєлочкі" сорокаградусної.
22 Травня 2021, 15:35
Ласкавий Орест ,проснись,йди у Рожище,наведи порядок ,із тупоголовими Поліщуком і Лясковським !!!
22 Травня 2021, 16:14
Нарешті взяли за причинне місце комуняру.СБУ красені. Вата нехай біснується далі в коментарях,бо на щось більше вона не здатна
22 Травня 2021, 18:15
Чмо зашкварене, давай зустрінемось сам-на-сам. Чи ти, коли вас стадо, то герой, а одненький робиш пісь-пісь, сцик-сцик.
22 Травня 2021, 18:17
Позор! Замість медиків приїхали задроченці! Ги-ги-ги!!!
22 Травня 2021, 19:39
Назвись хто ти і я підійду