У селі Сокіл хочуть розробляти ще один кар'єр

19 Квітня 2021, 09:10
Видобуток піску. Фото ілюстративне 5766
Видобуток піску. Фото ілюстративне

За результатами попередніх досліджень у межах Західної ділянки Сокілського родовища піску передбачають залучити до промислової розробки запасів категорії B і C1.

Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, опублікували у газеті «Твій вибір» від 18 березня.

Враховуючи гірничо-геологічні умови розробки, технологічні особливості видобування пісків, а також досвід розробки подібних родовищ, прийняли комбіновану систему розробки з поперечним просуванням вибоїв і поздовжним суцільним просуванням фронту робіт із застосуванням екскаваторів, бульдозерів, автосамоскидів. Таку систему розробки вбачають найкращою для цих умов.

Виробнича потужність підприємства передбачена в об'ємі 45 тисяч м3 піску на рік. Проєктна площа розробки становить 20,83 гектара. Термін розробки – 20 років. Родовище планують розробляти з наступною рекультивацією виробленого простору. Розробку корисної копалини планують вести протягом теплого періоду року, що становить 9 місяців. 

Запаси піску в контурі кар'єра станом на 1 січня 2021 року становлять 914,1 тисячі м3.

Суб'єкт господарювання – ТОВ «Надра»; директор Патлашинський Роман Ярославович.

Читайте також: 

Коментарі
19 Квітня 2021, 13:59
Поліщук! настав твій час! деребань по повній!)
19 Квітня 2021, 14:04
Бубочка,а хто буде ремонтувати дороги з Соколя двадцять років? Чи може нехай спочатку дорогу побудують,а потім возять?
19 Квітня 2021, 15:46
Знову Патлашинський буде з Поліщуком вбивати дороги ........
19 Квітня 2021, 15:52
То нехай поремонтують дороги.Ні,це дурдом.Бубочка ти знищив район.За пів року ти нічого не зробив тільки роздув штат.Отак твоя робота.Ти ьєздєльнік разом з старостами,зінгелями і івашином.
19 Квітня 2021, 17:26
Шановні керівники ОТГ! Васусіхтреба поселити в Навозі і щоб ви щодня добиралися на роботу по цій вбитій дорозі!Що ви робите???? Який кар'єр???? Ви умудрилися не зробити ремонт дороги, коли вже навіть гроші були! Ганьба вам!
19 Квітня 2021, 18:50
Треба гнати поганою мітлою бубочку разом з чмошніками виконавчої ради.
19 Квітня 2021, 22:37
Треба з ремонтом зачекати! Років на 20!
19 Квітня 2021, 22:49
Ще дорогу не зробили, а їй вже .....ц.
20 Квітня 2021, 00:19
Пісок є але без дороги навіть не суньтесь, бо пісочокк присипати може, задовбали слуги, може поміняємось місцями.Надра належать народу.
20 Квітня 2021, 00:27
Так це тілільки 4.32 метри в глубину. Вибачаюсь де різниця в глубині дівається? Там глубини десяткі метрів. СХАМЕНІТЬСЯ!!!!!!
20 Квітня 2021, 00:32
То не бубочка,то ходяча біда