У Рожищі з аукціону продають ткацький цех та склад

15 Квітня 2021, 15:22
5363

Продають ткацький цех та центральний склад, що розташовані на вулиці Промислова у Рожищі.

Аукціон відбувається 15 квітня. Організатор торгів – державне підприємство «СЕТАМ».

Продають нежитлові приміщення ткацького цеху (двоповерхова будівля, має загальну площу 1266,2 метра квадратних; матеріал стін – цегла) та центрального складу (має загальну площу 376,9 метра квадратних; матеріал стін – цегла, є асфальтове покриття, огорожа).

Будівлі розташовані на земельній ділянці з цільовим призначенням для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, площею 0,2672 (к/н 0724510100:13:032:0412), яка перебуває в оренді терміном 49 років.

Заведено електропостачання заявленою потужністю 70 кВТ з можливістю збільшення до 120 кВТ.

Стартова ціна – 712 500 гривень.











Коментарі
15 Квітня 2021, 18:32
Заінтересований мер Поліщук! Сам нічого не робить для громади ОТГ і тут гроші собі коханому вкраде !!!
15 Квітня 2021, 18:40
Пропоную змінити цільове призначення адмінбудівлі рожищенської міськради, а саме -- зробити гуртожиток ідентичний до гуртожитку по вул.Незалежності 43. Меценатом та спонсором будматеріалів стане "Теплоцентр", меценатом виконавцем робіт Анатолій Раїсович. Жителями гуртожитку з радістю стануть аборигени віддалених сіл району. Любі друзі, змінимо життя громади на краще. Наблизимо йевропу до кожного жителя ОТГ.
15 Квітня 2021, 18:45
Виселити міськраду у приміщення колишніх РДА та Райради !! ПОЛІЩУК-ТРУТЕНЬ,а не мер ! Найкращим мером був Алієв !!!!!
15 Квітня 2021, 20:29
ТИ ( МІСЦЕВИЙ АБОРИГЕН ?) згадай чудо звідки ти явилось ( ЧИ НЕ З ВІДДАЛЕНОГО СЕЛА ТИ ЧИ ТВОЇ ПРЕДКИ, ЯКЩО ТЯМИШ У ЦЬОМУ СЛОВІ. Покажи своє "Я", (без друзів,бо друзі можливо не знають хто ти, але як казав Кузьма " якщо воно не знає хто ВОНО Є .......то йому про це потрібно сказати". Змінення життя громади на краще з поданих дописувачів рівно---- ЙЕВРОПА ТА ПІДТРИМУЮ ПОПЕРЕДНЬОГО КОМЕНТАТОРА. А щодо цільового призначення адмінбудувлі та "виселення МІСЬКРАДИ" зверніться до кваліфікованих юристів, які нададуть вичерпний "прейскурант цін" за надані ВАМ ДОБРОДІЯМ послуги.Тоді МОЖЛИВО змінимо життя громади на краще. Наблизимо йевропу та його "любимого друга" до кожного жителя ОТГ (але це небезпечно).
15 Квітня 2021, 20:42
Дорвавася Славік нарешті до района. Касла калатне!!!
15 Квітня 2021, 22:28
Ти не з Нуйно, йолопино? Ідентифікуйся.
16 Квітня 2021, 00:32
Будівлі в плачевному стані, продавати треба було раніше. А може влада щось заінвестує і якесь виробництво відкриє!!!???
16 Квітня 2021, 00:37
Уважно читайте хто продає, до чого тут міська рада. Ото бовкнуло шо небуть тупе, а таке саме підхопило... читати навчіться!!!!!
16 Квітня 2021, 02:29
На фотках зображено потужний розвиток української економіки за тридцять років Незалежності злодюг-дерибанщиків від покарання. Мабуть скоро всі какли поїдуть на роботу в ЄС, а на зароблені кошти запросять в Україну гастарбайтерів з Бангладеш та Гвінеї.
16 Квітня 2021, 13:54
Ти - ні на що нездатна нендза, яка існує лише для того, щоб обгаджувати усе навколо. Сидиш у своїй смердючій норі і розливаєш отруту, якою переповнене твоє гниле нутро.
16 Квітня 2021, 14:40
Ой, а що це ти так свого червивого ротика розкрило. Мабуть саменьке маєш рильце в пушку, ворюга.