У Рожищі запланували капітальний ремонт тротуарів

08 Квітня 2021, 15:27
Фото ілюстративне 5806
Фото ілюстративне

У Рожищі капітально ремонтуватимуть тротуари на вулиці Грушевського.

Про відповідну закупівлю оголосили на сервісі Prozorro 8 квітня.

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – 24 квітня. Аукціон запланували на 26 квітня.

Очікувана вартість закупівлі – 2 458 180 гривень.

Коментарі
08 Квітня 2021, 19:20
меру ПОЛІЩУКУ і його заступнику ледарю-ЛЯСКОВСЬКОМУ хочеться пройти по новому тротуару на сесію у приміщення колишніх РДА і райради і зробити фото ,які вони тіпа хазяї міста !! Пане ПОЛІЩУК ,кидайте займатись єрундоюі і самовозвеличенням !! За людей через свої п' янки ,коли будете дбати?? ДІСТАЛИ ви !!!
08 Квітня 2021, 19:30
Закрийте ці гамнокоменти! Скільки можна ображати людей?
08 Квітня 2021, 19:40
Що,ПРАВДА заїла і замучила ! ПРАВДА одна,терпи її і виправляйся; для простих людей треба працювати,а не красти в них і обжиратися !!!
08 Квітня 2021, 20:52
Краще б туалет поставили в місті.Повно різних проблем і занедбаних доріг,а вони трутуар роблять
08 Квітня 2021, 21:02
По вул.Жуковського хоча б грейдером пройдіть!!!!!!! Чи може не чули, що така є взагалі???
08 Квітня 2021, 21:24
<p>Бубочці головне попіаритись.Ате що труби прогнили і люди сидять через день без води то його не обходить.Якщо положити труби то їх не видно,а поклав тротуар і можна активно фоткати своє обличчя</p>
08 Квітня 2021, 23:09
Грейдера постіть по вулицях поки дощу немає, бо як завжди буде в дощ грязь місити.
09 Квітня 2021, 01:23
От і добре. А то вже задовбало кожного разу після дощу стрибати по &amp;quot;тротуару&amp;quot; через калюжі і дітей в садочок ведуть і в школу і на роботу люди йдуть.<br/>А кому не подобається по рівним тротуарам ходити може через Дмитрівку обійти, там якраз дорога - те що треба...
09 Квітня 2021, 14:00
Давно пора, бо дійсно там тротуар - повна ж.... Люди ходять по дорозі, а це, як відомо, може мати не дуже приємні наслідки. Вперед, працюйте!
09 Квітня 2021, 15:37
Во наш нарід мудрий! То срали як могли Гайворонську бо жерла і ніяк не нажреться.Виїли то вже заспокойтесь. Вже ніхто не краде. Ви ж вибрали самі того Поліщука і майбахів і лягли під палицю і коломойського і верещите знову що все не так.Перед виборами треба було верещати а тепер терпіть і жуйте соплі.Гидко це все читати.
09 Квітня 2021, 17:06
Якщо тобі бридко читати коменти, то не читай. Сиди сопи у дві дирки. Можеш пісю понюхати.
11 Квітня 2021, 17:38
Коли буде ремонт тротуарів по вул.Мазепи?