Дружина рожищанина стягнула з нього 10 тисяч гривень моральної шкоди за побиття

02 Квітня 2021, 16:20
5747

Рожищенський районний суд розглянув кримінальне провадження про обвинувачення уродженця міста Рожище, який побив дружину.

Про це йдеться у вироку суду від 30 березня.

Обвинувачений 21 грудня близько 20:00, перебуваючи за місцем свого проживання умисно завдав один удар в ділянку лівого ока потерпілої, заподіявши їй, згідно з висновком судово-медичного експерта, легкі тілесні ушкодження.

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений свою вину не визнав. Розповів, що в ході словесної суперечки жінка перша вдарила його рукою в ділянку обличчя. Відмахуючись, він відштовхнув її та несвідомо попав пальцями в ділянку ока. Заявлений цивільний позов визнає частково.

Попри це, його винність повністю підтвердили зібраними в ході досудового розслідування та дослідженими під час судового розгляду доказами в кримінальному провадженні.

Допитана в судовому засіданні потерпіла розповіла, що між нею та обвинуваченим виник конфлікт на побутовому ґрунті, під час якого чоловік почав виганяти її з будинку, ображав нецензурними словами, після чого вдарив в око. Від удару, вона впала на підлогу. Цивільний позов підтримує в повному обсязі з підстав, викладених в позовній заяві.

Про обставини сварки у суді розповів й син подружжя, він підтвердив слова матері.

Суд ухвалив визнати чоловіка винним у вчиненні кримінального проступку, передбаченого частиною 1 статті 125 Кримінального кодексу України та призначити покарання у виді громадських робіт на 120 годин.

Цивільний позов потерпілої про відшкодування матеріальної та моральної шкоди задовольнили частково. З винуватця стягнули 2 166 гривень матеріальної шкоди та 10 000 гривень моральної шкоди.

Коментарі
02 Квітня 2021, 20:12
Хто побив жінку ? Алкоголіку дати1000 годин виправних робіт у парку,бо там при Поліщуку -срач і бардак!!!!!
02 Квітня 2021, 23:35
Добрий вирок
03 Квітня 2021, 00:23
Це далеко не алкоголік. Не говоріть те, що не знаєте.
03 Квітня 2021, 18:55
Назвіть прізвище цього сімейного тирана!!
04 Квітня 2021, 02:59
Назвіть призьвище побитої.
04 Квітня 2021, 10:36
Знаючи так звану потерпіілу у вас всіх коментарі різко змінилися стосовно чоловіка.
04 Квітня 2021, 13:34
Ще одна рожищенська "Санта Барбара". Немає там нічого цікавого.
04 Квітня 2021, 18:56
Абсолютно хороший, нормальний і адекватний чоловік... Чого не можна сказати про жінку...
04 Квітня 2021, 20:42
Дитей насильно присунулв в суд, щоб підтвердили свій брєд аро побиття. З такою мамусюю потрібно, щоб служба у справах дітей проводила бесіди. Там питаня чи вона адекватна.
04 Квітня 2021, 21:06
АКЦ ІЯ Хоч 10 тисяч гривень. Синець під око, і біжіть у Суд.
05 Квітня 2021, 16:41
Жінка вдарила перша. Спровукувала конфлікт. Я зате, щоб жінку теж притягнули до крімінальної відповідальності. Дитина була в суді. Позор такій матері. Мати свою дитину не любить, не береже. Позор такій матері.
08 Квітня 2021, 00:34
То нічьо, Зато в якій юбці кожній ходить на роботу. Мабуть любить тішити шефа...
16 Квітня 2021, 18:40
Ніхто не знає що в них сталося, а судити вміють всі!!! Чоловік, який підняв руку на жінку при дітях- МРАЗЬ...
16 Квітня 2021, 18:48
Знаючи цього "хорошого чоловіка" можу сказати лише одне - в тихому болоті чорти водяться. На людях тихе і сирена, а в сім'ї тиран...
16 Квітня 2021, 20:36
На людях він тихий і смирений, а в сім'ї тиран... це точно...<br/>Виганяв дружину з дітьми з хати, побив її, і жде виправдання.Разом зі своєю родиною поливає свою дружину брехливим брудом ... Позор таким чоловікам.
17 Квітня 2021, 01:43
Це по вашому матері позор за те що дитина розказувала на суді правду і те що бачила? А батькові не позор, який не визнав своєї вини? Який приклад він подає своїм дітям? А якщо ті діти візьмуть собі це за урок і в майбутньому будуть так відноситися до своїх близьких? Позбавити такого &amp;quot;тата &amp;quot; батьківських прав.
17 Квітня 2021, 01:57
На те вона жінка щоб в юбці ходити. Була б мужиком то ходила б в штанах