Біля Топільного невідомі викидають сміття

26 Березня 2021, 10:22
3556

Поблизу села Топільне Рожищенської громади, вздовж об'їзної дороги, невідомі викидають сміття.

Світлини надіслали до редакції Район.Рожище місцеві жителі.

За їх словами, сміття викидають з машин, які проїжджають повз.

Люди залишають побутові відходи, целофанові пакети, пляшки та інший непотріб.











Коментарі
26 Березня 2021, 12:43
Необхідно негайно поставити на вказаній дорозі муніципальну інспектору з міськ.ради ДЕМЧУК та наряд патрульно-постової поліції.Хай вказані особи штрафують і позбавляють прав шкідників і відробляють свою зарплату !!!!!
26 Березня 2021, 13:01
А що робиться перед Чебенями, поворот до Стиру (до колишньої насосної) це взагалі жах.
26 Березня 2021, 13:25
Ти явно якийсь мудак необізнаний. Мар'яна Демчук вже досить давно не муніципальний інспектор, а начальник юридичного відділу ОТГ. Але звідки тобі убогому про це знати? А от камери відеоспостереження там дійсно не завадили б.
26 Березня 2021, 13:28
Не бійтеся, сміливо кидайте ваш мусор. Скоро буде суботнік, то біржа все поприбирає, як і кожного року.
26 Березня 2021, 13:40
Це рівень нашої культури і любові до Батьківщини...
26 Березня 2021, 13:59
Дійсно ,направте туди наряд поліції і нового муніц.інспектора ,а то та ДЕМЧУК наробила,як кіт на глині і отримала за це підвищення !!!!
26 Березня 2021, 14:39
Там всі такі робітники, вся міська рада.
26 Березня 2021, 15:41
Для покращення ефективності роботи апарату керівництва Рожищенської ОТГ - потрібно зменшити розмір тарифних окладів до розміру мінімальної зарплати в Україні, а також обов'язково! змінити та юридично затвердити умови виплат надбавок та преміювання. Всі домогосподарства Рожищенської ОТГ забовязати обов'язково! провести заключення договорів на вивезення твердих побутових відходів. Відновити роботу муніципального інспектора громади. Залучити рожищенських активістів та громадських діячів до контролю за чистотою довкіля. Слава Україні!
26 Березня 2021, 17:00
Ще пропозиція перезаключити усі договори на вивезення сміття згідно довідок про склад сім'ї або на кількість фактично проживаючих у домогосподарстві. А то виходить, що договір укладено на 1 особу, а в хаті живуть 4 дорослих і бігають пятеро дітей від яких мішок памперсів на тиждень. Якби усі мешканці ОТГ позаключали договора то б і вартість могла б бути меншою.
26 Березня 2021, 20:21
Замість того щоб утворювати муніципальну поліцію бубочка пристроює своїх " мар'ян" в теплі кабінети платячи їм непомірні оклади.От тепер нехай попіариться на прибиранні стихійного смітника не тільки біля Топільного,але й в лісопосадці біля Пожарок,там також купи сміття і безлад. Хоча його більше цікавить дерибан піску під Руднею.
29 Березня 2021, 14:30
Давайте організуємо, так звану, "толоку". зберемо охочих і позбираємо там весь пластик і інші відходи. В суботу 3.04 має бути хороша погода.