На території Рожищенської громади хочуть видобувати пісок

23 Березня 2021, 09:25
Видобуток піску 7044
Видобуток піску

На засіданні «земельної» комісії Рожищенської міської ради депутати обговорили питання погодження надання спеціальних дозволів на користування надрами, що знаходяться на території громади.

Про це повідомили на сайті Рожищенської громади.

Члени комісії на чолі з її головою Антоніною Клімчук розглянули листи Державної служби геології та надр України.

В одному з них йшлося про погодження надання спеціального дозволу ТзОВ «Ленд буд сервіс» на 20-річне користування надрами з метою видобування піску Південної частини Валер’янівської ділянки Кульчинського родовища пісків, що розташована у п'яти кілометрах на південь від міста Рожище на південно-східній околиці села Валер’янівка, площею 66,9 гектара.

В іншому листі просили погодити надання спеціального дозволу ТзОВ «Кульчинський ГВЗ» на трирічне користування надрами з метою геологічного вивчення піску Руднянської ділянки, що розташована на п'ять кілометрів на схід від міста Рожище, три кілометри на північ від села Рудня, площею 22,5 гектара.

Заслухавши представників ТзОВ «Ленд буд сервіс» і ТзОВ «Кульчинський ГВЗ», депутати одноголосно вирішили 23 березня виїхати на місце розташування двох піщаних кар’єрів, аби детальніше вивчити доцільність надання дозволів на користування надрами громади. Лише після цього члени постійної комісії прийматимуть рішення.

Коментарі
23 Березня 2021, 12:17
Сокiльську дорогу ухайдохали, пора шукати новий танкодром. Копайте вглибину - можливо знайдете сланцевий газ. P.S. шось вже в "кишеню" чиновникам поклали?
23 Березня 2021, 12:44
Кого називають Тонькою Золотою Ручкою ?Що це за особа ,чим відома у районі ???
23 Березня 2021, 12:51
Однозначно погодити. Це розвиток, це додаткові надходження до бюджету ОТГ. Хай краще добувають легально, ніж буде як на Маневиччині з бурштином. І лісу немає, і претензій немає до кого виставити. Єдине, на мою думку, 20 років якось забагато відразу. Може спочатку погодити років на 5 і побачити, як себе покаже користувач.
23 Березня 2021, 12:58
Постановити умову відбудовувати дорогу що півроку по якій будуть їхати машини з піском
23 Березня 2021, 13:29
Да да ці ділки набудуть. На танках їздити на рудню будуть люди
23 Березня 2021, 13:51
Нехай зроблять маршрут вантажівок біля твоєї хати, тоді бюджет наповниця грошима і дорогу будуть ремонтувати персонально для тебе алєня йевропейського.
23 Березня 2021, 14:06
Назвіть прізвище керівника ТзОВ,Ленд буд сервіс''! Хто ця особа і де його фірма
23 Березня 2021, 14:28
В цієї фірми все нормально. Які питання можуть бути? Дорога йде напряму через ліс.
23 Березня 2021, 14:38
Люди повинні знати особу-героя піскових кар'єрів,який знищить ландшафт,дорогу і наб'є собі кармани грошима !! Назвіть ПРІЗВИЩЕ керівника і адресу фірми ,щоб селяни знали куди звертатись зі скаргами !!!!!!
23 Березня 2021, 15:20
Хіба ТОНЬКА ЗОЛОТА РУЧКА,як голова комісії дасть добро ??? ЇЙ має бути стидно !!!!!!!!!!!!!
23 Березня 2021, 15:45
Ага дозвольте, вжевам зробили дорогу на Сокіл і Вишеньки,. Скоро такий "автобан " буде і на Рудні. Чиновники гроші візьмуть (команда з великими карманами). А потім як телята або Дон Кіхоти будуть "боротись " за хороші дороги. І то перед виборамию
23 Березня 2021, 15:54
Контактна інформація <br/>Адреса: 45106, Волинська обл., Рожищенський район, село Рудня, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 39<br/>Телефон: +380332784212<br/>ТзОВ,Ленд буд сервіс''
23 Березня 2021, 16:38
Що робить староста с.Рудня ? Можливо вона нажерлась з Тонькою Золотою Ручкою,головою зем.комісії !! Хватить дурити селян громади !!!!
23 Березня 2021, 16:52
ТОНЬКА ЗОЛОТА РУЧКА вже виїхала на піщаний кар&amp;quot;єр,чи ,як завжди бухає і ду р' ю мається ???????
23 Березня 2021, 17:02
Дійсно: виїхала пані Антоніна Клімчук на піщаний кар'єр,чи як завжди бухає?? Ото призначили чудо-голову Клімчук Відзвітуйтесь п.Клімчук за сьогодні,дали добро на знищення надр,чи совість замучила,сталось диво з вами і ви сказали-ні!! СУМНІВАЮСЬ,знаючи вашу продажність ......
23 Березня 2021, 18:44
Дійсно, нехай відзвітує, а то тільки й вміє, що інших безпідставно чіпати
23 Березня 2021, 18:51
Наш бубочка як завжди віддасть надра за три копійки,як віддав два гектари під воєнкоматом
23 Березня 2021, 23:15
Компаній за пошуком ТзОВ Ленд буд сервіс<br/><br/>ТЗОВ &amp;quot;ЛЕНД БУД СЕРВІС&amp;quot;<br/>Код: 42163981<br/>Адреса: Україна, 45106, Волинська обл., Рожищенський р-н, село Рудня, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 39<br/>Керівник: Терпіль Юрій Миколайович<br/><br/><br/>ТОВ &amp;quot;ЛЕНД БУД СЕРВІС&amp;quot;<br/><br/>Код: 42163981<br/><br/>Адреса: Україна, 45106, Волинська обл., Рожищенський р-н, село Рудня, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 39<br/><br/>Керівник: Терпіль Юрій Миколайович<br/><br/>Діяльність: 08.12 Добування піску, гравію, глин і каоліну<br/><br/>Стан: зареєстровано<br/><br/>Дата реєстрації: 29.05.2018<br/><br/>Статутний капітал 500 000 грн
23 Березня 2021, 23:18
засновник - Гогоша Марія Іванівна<br/>Статутний внесок 500 000 (100%)<br/><br/>бенефіціар - Гогоша Марія Іванівна<br/>Адреса: УКРАЇНА, 43000, ВОЛИНСЬКА ОБЛ., МІСТО ЛУЦЬК, ВУЛИЦЯ КОНЯКІНА, БУДИНОК 10А, КВАРТИРА 2, ПРЯМЕ ВОЛОДІННЯ ЧАСТКОЮ 100%
24 Березня 2021, 00:11
Нехай погоджують,ленд буд сервіс нормальна компанія.Нехай все буде офіційно,платять податки і розвивайте громаду.Чи дають дозвіл тільки тим,що не платять.Там пісок будуть возити через ліс.Чи нехай все буде нелегально.
24 Березня 2021, 10:21
Погодити.Це є дозоди в бюджеті на розвито.І пісок возитимуть через ліс.А землевпорядник Данилюк нехай не крутить світом разом з продажними Алієвою і Кропивою.Там все нормально з документами.Троцюк Сергій нормальний керівник.Ви подавали дозвала тим які нищать дороги а тут ніяких порушень не буде
24 Березня 2021, 17:57
Давати дозвіл тільки після того, як відбудують понищену дорогу на Оленівку,Сокіль, як можна так поступати з людьми ? Всі звертаються, пишуть, волають про допомогу і ніякої реакції від наших керівників, натомість пишуть про новий кар‘єр, знайшли нову, цілу дорогу по якій буде зручно і ближче, через ліс, а що людям через ліс по добрій дорозі вже набридло їздити? То давайте і її доб‘ємо. Щоб окремі «особі» понабивали собі кишені. На мою думку, д о з в о л и т и, але нехай той пісок возять літаками, щоб нікому не шкодити.
24 Березня 2021, 18:04
Підтримую караул, нічого доброго для громади не буде від того кар‘єру, за ті податки, що вони заплатять дорогу не відновиш.
24 Березня 2021, 19:00
Чому мовчить ТОНЬКА ЗОЛОТА РУЧКА,вона ж голова комісії- славнозвісна КЛІМЧУК АНТОНІНА ,любитель п'янки з давніх часів ?? Запила бідолаха,чи совість замучила діяча стопки ? Ото горе депутата обрали !!!!!!!Виїздила на піщаний кари єр,як було оголошено нею ,чи в кабаку сиділа,як завжди ??????
24 Березня 2021, 23:58
Власники ленд буд сервіс з нами говорили і ми дали згоду,а бубочка нехай не лізе до нас.Не придумуйте причини.
25 Березня 2021, 10:59
Ех, провалили голосування..... Чому редакція не пише?! І хто за голосував напишіть хай нарід знає своїх хероїв, одна псевдо активістка, яка за людей дбає і голосує &amp;quot;за&amp;quot;, друга була змушена голосувати, бо так тра. І так в нас усе робиться....
27 Березня 2021, 01:31
До до всіх і попередніх коментаторів. Сильні люди обговорюють ідеї, посередні - обговорюють події, слабкі уми обговорюють людей. ( Сократ). Зараз Великий Піст і завтра Поминальна субота. Я йду до церкви молитись за своїх померлих батьків та брата, але обов'язково поставлю свічку за вас, мої ненависники, за ваше здоров'я. Я дуже мало маю ворогів, але знаю вас в лице. Моліться за свою нещасну душу.
27 Березня 2021, 22:00
Однозначно потрібно надати дозвіл Кульчинському цегельному заводу. Це робочі місця, вироблена продукція, а не гребнув і продав пісок, і гроші в карман.