У Рожищі занедбали зону відпочинку

15 Березня 2021, 16:40
5608

На березі річки Стир у Рожищі люди занедбали зону відпочинку.

Таку ситуацію зафіксував на фото читач Район.Рожище у понеділок, 15 березня, надіславши світлини у редакцію.

Минуло року на території зони відпочинку прибирали працівники дільниці благоустрою та небайдужі громадяни. Нині територія знову засмічена, лавки та столи – понищені.

Довкола лежать порожні пластикові та скляні пляшки, одноразові склянки. На одній з лавок стоїть пристрій для куріння канабісу.

Читайте також: Рожищанка закликає підприємців звернути увагу на сміття у місті













Коментарі
15 Березня 2021, 19:11
Я бачив хто це зробив. Це був Путін. Його робота
15 Березня 2021, 19:59
Свині* проти собак<br/><br/>У ролі свиней — люди
15 Березня 2021, 20:41
Ти так сильно гігу не дави зі своїми приколами про Путіна. Вже одні малахольні та постменінгітні чекали Путіна на Сході Укаїни, а тепер під час обстрілів сидять як щурі по підвалах. Вже не Царя руского міра чекають, а бажають лише одного - закінчення воєнних дій. Ну а те що цейевропейці вже вкотре заср@ли лоно природи, то це нормальне явище для самої сонцесяйної нації - хохлобидляків.
15 Березня 2021, 20:49
Ти не з партії Шарія, телепередачі Ольги Скабєєвої не дивишся? Можливо тебе оточують страшні бандери, які варять в казанах немовлят. Шось мені підказує, що це ти залишив бульбулятора. Мабуть хотів курнути шмалі і побачити свого кумира - Владіміра Х+уйло.
15 Березня 2021, 21:59
Поїдь в Липини прокапайся. Може легше стане
15 Березня 2021, 22:16
По собі судиш? Ти там мабуть постійно капаєшся.
16 Березня 2021, 00:37
Українці засранці звичайно... Але винний Путін...
16 Березня 2021, 12:22
Насправді занедбала зону відпочинку міська влада. Так-так, саме міська влада. Розпочала з того, що дозволила у 2 етапи вирізати окремим підприємцям ділову тополю. Під виглядом аварійних вирізали здорові дерева, а всю гниль та сміття залишили на березі. Згадайте, яка чудова тополина алея була. Де вона зараз? Одні пеньки стоять. Далі на цьому місці вже не відзначають одне з найбільш улюблених свят рожищан - Івана Купала. Ось територія і занепадає. Ніхто її не косить, хоче це парк ніби вважається. Таких карчамак як останніми роками не пам'ятають навіть старожили. Ганьба місцевій владі!!! А треба ж не так то і багато.
16 Березня 2021, 13:10
Назвись, чоловіче, хто ти є, яке твоє ім&amp;quot;я насправді?<br/>Повір, це не з метою якихось погроз, шантажу чи цькування.<br/>Назвавши свої ім&amp;quot;я - ти покажеш ІНШИМ приклад безстрашшя і саме тоді твій коментар матиме дієву силу. Не треба боятись, ми ж обирали владу таємно, але критикувати маємо відверто, офіційно і без страху - вони ж-то живуть з наших відрахувань. <br/>Так, Олександре?)
16 Березня 2021, 14:18
Яка різниця хто і як критикує владу, тебе так колише хто автор посту а сама проблема менше всього. Покійний Алієв зробив там порядок, косилось прибиралось виводилось. Світло проведено дороги щебенем підсипані. Йому не треба було щоб хтось приходив з колективними зверненнями з проханнями і сварками, а чоловік прийшов на посаду і робив свою роботу. А це чудо тільки по урочистостях бігати і мордочкою світити або ж грамотки вручати що хтось проявив ініціативу і зробив роботу замість міської влади.
16 Березня 2021, 14:52
МЕР ПОЛІЩУК --ЛЮБИТЕЛЬ СФОТОГРАФУВАТИСЯ НА ФОНІ ЛЮДЕЙ,ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ і САМОЗАКОХАТСЯ і САМОВОЗВЕЛИТИЧИСЯ !! А ЦАР ПОЛІЩУК то НЕСПРАВЖНІЙ !!!!!!
16 Березня 2021, 16:21
Алієв був хазяїн міста і його поважали. Думаю таких грязних постів на його рахунок не писали б. Теперішня влада вже давно втратила авторитет і повагу. А знов її завойувати дуже непросто.
17 Березня 2021, 00:59
А навіщо прибирати в парку? Бубочці дешевше було сцену купити і ставити в центрі біля міськради.А зекономлене собі на карман у вигляді премії