Рожище вихідного дня: як виглядає місто з новими правилами карантину

14 Листопада 2020, 13:48
11028

Карантин вихідного дня, який почав діяти в Україні від суботи, не надто зменшив кількість людей на вулицях міста Рожище.

У цьому переконалася кореспондентка Район.Рожище вранці 14 листопада.

Промислові магазини зачинені, виконуючи вимоги карантину. На місцевому ринку працюють лише контейнери, які продають харчі, ветаптека. Як повідомили в адміністрації ринку, 14 та 15 листопада (субота та неділя) працюватимуть лише продовольчі та овочеві контейнери, ветаптеки, м'ясний та молочний павільйони.

До місцевих аптек вишикувались черги. Люди стараються дотримуватись соціальної дистанції. Заходячи до торговельних закладів, усі одягають маски.











Коментарі
14 Листопада 2020, 16:15
Пусто...Помогло?
14 Листопада 2020, 18:56
чому ви обман''юєте дивосвіт господар нова оселя працює
14 Листопада 2020, 19:01
не працюють промислові ряди ринку смішно пан барвінський вам не соромно хіба це чесно депутат кучірко ви повинні подавати приклад позорисько кого ви обманюєте
14 Листопада 2020, 19:11
а пан дендера як хороше працює з підприємцями сказано зроблено ще жодного разу їх не підтримав зараз кінець року то швидко прибіжить з папкою оренду підіймати
14 Листопада 2020, 19:38
На ринку"корона" а в барах Христини мажна робити і магазини промислові працюють по стуку у двері! Де справедливість?
14 Листопада 2020, 19:42
Працюють ті хто мають кришу Дивосвіт, Господар,Артем, Теплоцентр, Лотос, а малий бізнес гноблять і не дають працювати. Зеленський кришує великий бізнес в Ураїні, Поліщук з ментами в Рожищі.
14 Листопада 2020, 19:50
А тебе хто кришує? Ти ж теж перед базаром працюєш.
14 Листопада 2020, 19:58
В нас для одних карантин, а для депутатів, хитрожопих підприємців яких кришує Поліщук з ментами не якого карантину не має і не було. Ганьба такій владі!!!
14 Листопада 2020, 20:14
Смішно читати таке лайно. <br/>Заклад Мередіан відкритий і працює без ніяких проблем/ <br/>Люди гуляють.<br/>Тільки шо проходив там мімо і на свої очі бачив.<br/>Де наша поліція? Шо це робиться ?
14 Листопада 2020, 20:17
Ганьба і позор!<br/>Напевно справді , поки не почнуть з кожної хати вмирати від корони, як сталось з друзями сім’ї то ці придурки будуть далі святкувати.
14 Листопада 2020, 20:24
Пока наша влада не перестане кришувати, ділити на своїх і чужих то нічого не буде. Якщо ти депутат, або дав хабаря то ти працюєш. Якщо простий підприємець штраф. Ганьба владі !!!!!
14 Листопада 2020, 20:48
ганьба меру за невміле керування містом карантин повинен бути скрізь а то пацанів півночі тусується біля 23 де поліція де правда
14 Листопада 2020, 21:13
В барах чи в барі пиши конкретно
14 Листопада 2020, 21:24
То ж ти в понеділок будеш торгувати на базарі. Може вже хватить когось звинувачувати.
14 Листопада 2020, 21:30
Мер не господар міста. От і все. Раз сказано, що в вихідні не можна, то закрити все крім аптек і продуктових магазинів. Без дивоствітів, єв, копієчок і так далі у вихідні люди обійдуться. Зрозуміло, що базарники протестують, бо чого вони мають сидіти вдома, якщо той же товар успішно продають у магазинах. То на свіжому повітрі дійсно куди безпечніше. А податки платять усі. А щодо закладів харчування, то якраз на таких збориськах як весілля, хрестини і т.д, найбільше шансів заразитися. Теж не повинні працювати
14 Листопада 2020, 21:47
Ти напевно власник Дивосвіту чи Лотоса і ви думаєте що Вас все схвалено тому що Ви депутати і Вас кришує Поліщук з ментами. Ото народ вибрав народних обранців. Ганьба Рожищенській владі і ментами продажним.
14 Листопада 2020, 22:21
Маємо те, що маємо! А маємо те , що вибрали!
14 Листопада 2020, 23:01
Яка в нас продажно гнила влада а за неї голосували, хоча зараз напевно багато хто шкодує що так голосував. Якщо карантин то для всіх карантин а якщо працюємо то всі працюємо. Пане Поліщук якщо вас є хоч крапля совісті наведіть порядок.
15 Листопада 2020, 00:17
Люди, посидіть вдома! Відпочиньте! Хто ще базарникам дасть стільки вихідних!
15 Листопада 2020, 00:24
Ви не базарникам скажіть а Лотосам, Дивосвітам, Артемам, Господарям хай ввдпочинуть. Мер і поліція ставляться до всіх одинаково.
15 Листопада 2020, 00:26
Сьогодні картина: стоять два мєнта на площі, наблюдають, щоб часом бабця молоко не продала, а з магазину &amp;quot; Господар&amp;quot; виходить покупець. Шановний Поліщук, наведіть порядок у вихідні дні у магазинах, бо підприємці малого бізнесу будуть страйкувати. Завтра не полінуюсь і проїдуся по всіх магазинах.
15 Листопада 2020, 12:23
Чого тобі так муляють ті магазини. Вони ж можуть працювати на винос.
15 Листопада 2020, 14:53
Тому що правила повинні бути одні для всіх. А не одним можна працювати типу господар, лотос, дивосвіт, артем, бо їхні власники депутати або дали хабарь для Поліщука і поліції. А всім остальним штраф
15 Листопада 2020, 20:58
Як це ви могли бачити що Мередіан був відкритий якщо було закрито
15 Листопада 2020, 23:49
Закрито було кажете? <br/>Знайомі там гуляли в Мередіані на дні народженні<br/>Не говоріть того що не знаєте , чи може просто Мередіан прикриваєте? <br/>Не здивуюсь )
15 Листопада 2020, 23:54
заклад Мередіан працював
16 Листопада 2020, 00:09
Якщо депутати власники магазинів Дивосвіт, Лотос подають такі приклади і їм наплювати на закони то чого ви хочете від інших. Пока Поліщук, поліція не перестануть брати хабарі за дозвіл працювати толку не буле. Маленькі магазинчики , кафешкі закриють а самі будуть працювать.
16 Листопада 2020, 01:51
Нехай політично крепкі депутати, які не набрали достатньо голосів на виборах, приймуть участь у забезпеченні карантинних заходів. Чи вони лише щебетали про своє бажання робити корисні справи та про те які вони великі патріоти України.
16 Листопада 2020, 02:15
До чого тут депутати, коли вбивають маленький бізнес. Коли одним можна все а другим виписують штраф. А депутати, мер, поліція це сама гниль яка захищає тільки свої інтереси. Ганьба!!!!.
16 Листопада 2020, 03:50
Тобі треба звернутись до рожищан Дулі та Бурого. Ці два чувака бігали у 2014-му році з криками: Ганьба!!! Їхній досвід мітингування стане тобі корисним в боротьбі за справедливість.
16 Листопада 2020, 11:53
ющуки і бурі! узбагойтєсь!
16 Листопада 2020, 12:37
Чого паритесь 500 бксів Поліщуку 500 ментами і працюйте на здоровя. Або треба було правильно людей розводити щоб мером стати або депутатом
16 Листопада 2020, 13:51
Аміго, про які два по 500 рублів американських ти пишеш. Рожищенські жопашнікі за дві копійки вдавляця, а за пять будуть газетою муху в Кременець заганяти.
16 Листопада 2020, 19:42
базарні маленькі підприемці ура проблема зникла влада прийняла рішення про ваш перехід у медицину хто лікарями хто медсестрами хто прибирати бо медпрацівників не хватае і фігня що освіти відповіднои нема а заробленими грошима все одно заплатите за аренду в райспоживспілку бо дендера вам не не не подаруе аби ще змилувався і не підняв аренду на наступний рік бо цього чоловіка накормити не можна
16 Листопада 2020, 20:34
Гарну новину ви написали, шановна людино. Дійсно, навіщо рожищенським базарникам мордуватись і в дощ і в сніг і в карантин, якщо можна комфортно працювати в медицині, заодно маючи в дупі Дендеру.
17 Листопада 2020, 11:53
Є вихід маленьким підприємцям потрібно заходити в вихідні в Лотос, Дивосвіт, Господар, Артем, Теплоцентр і телефонувати в поліцію, щоб їм виписували штраф. Пока люди не візмуть все в свої руки ці гниди будуть думати що вони пупи землі