Рожищанин став почесним громадянином Каменя-Каширського

13 Листопада 2020, 16:39
Малиновський Валентин Ярославович 5404
Малиновський Валентин Ярославович

Депутати Камінь-Каширської міської ради прийняли рішення «Про присвоєння звання Почесного громадянина міста Каменя-Каширського Валентину Малиновському».

За відповідне рішення проголосували 13 листопада. Про це інформує Любов Балицька на сторінці у фейсбуці.

Малиновський Валентин Ярославович – рожищанин, доктор політичних наук, професор, академік Академії політичних наук, професор кафедри соціального забезпечення та гуманітарних наук Луцького національного технічного університету.

«17 липня 2020 року Верховною Радою України було ухвалено історичне рішення – утворено укрупнений Камінь-Каширський район з центром у місті Камені-Каширському. Найвагоміший внесок у боротьбі за історичну справедливість, право мати четвертий повіт для жителів Північного Полісся вніс Валентин Малиновський», – йдеться у дописі.

На початку 90-их років Валентин Малиновський був одним засновників і керівників Народного руху України у Рожищі. Волинська крайова організація Народного руху України у вересні 2015 року зверталась до Рожищенської міської ради з клопотанням про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Рожище». Тоді клопотання не підтримали.

Коментарі
14 Листопада 2020, 12:43
яка тема його дисертацій і де він захищався.хай розкаже як втік у рух до костенка,забравши печатку і гроші,що було неможливо заплатити за оренду приміщеня.трепло,користолюбець.
14 Листопада 2020, 13:54
хай розкаже як грав у ресторани стир и пяного возили в тачци додому
14 Листопада 2020, 14:06
Сволоч !
14 Листопада 2020, 19:52
Сволоч
14 Листопада 2020, 23:48
"Народного співака ресторану "Стир"" визнали "почесним" в Каміні, але ніколи цього не буде в Рожищах. Куди котиться країна. Шкода, що не ту країни назвали ГОНДУРАСОМ.
15 Листопада 2020, 00:30
Перший хабарник в ВДУ, в нас на екзамені з політології який він приймав півгрупи мусило платити, бо спеціально валив, а на коридорі підісланий чоловічок стояв і бабло брав. Позорище !!!
15 Листопада 2020, 01:19
Екс-директор бувшого заводу "Фермаш",- Анатолій Ліпкан, хоч коньяком та шоколадом пригостив рожищенських чиновників, щоб собі статус почесного громадянина Рожищ зробити. А що зробило це чмо хитрож*пе? Навіщо взагалі згадувати на сайті про таких муд@ків, як малиновський. Доречі, дипломи прохвесорів та дохторів наук в свій час ці пінчери купували за пятьсот американських рублів. P.S. Коли вулицю названу іменем справжнього патріота України - Василя Стуса, перейменовували, тоді сьогоднішні рожищенські великі недопатріоти мовчали, навіть не гикали.
15 Листопада 2020, 04:27
Мій викладач з політології. Заслужено. Про хабарі не СМІШІТЬ. Заздрізників вистачає.
16 Листопада 2020, 02:41
Сьогоднішні великі недопатріоти самі голосували щоб змінити назву вулиці. Бубочка тоді голосував,був в ВО Родіна ,йому було тоді “какаяразніца” і тепер в Замайбаху так само.Головне біля корита нажиратись
16 Листопада 2020, 10:37
По учнях видно почерк професора! "Заздрізники " пишеться "заздріСники" від слова заздрість. А все інше так само правильне і справедливе?!
16 Листопада 2020, 11:16
Заслужено! Хай все вдається у відомого професора!
16 Листопада 2020, 13:37
Рагулі у вишиванках зі смартфонами в руках державу проср@ли і думають що цейевропа не загорами. Молодець Малиновський, один зі стада став білою людиною, а вам рагулям - арбайтен хохоль швайнен по всім країнам Європи.