На центральній вулиці Рожища сталась аварія

10 Листопада 2020, 16:48
20968

На вулиці Незалежності у Рожищі сталась дорожньо-транспортна пригода.

Прикрість трапилась по обіді 10 листопада. Про це Район.Рожище повідомили очевидці події.

Зіткнулись Hyundai Santa Fe та Fiat Doblo. У аварії ніхто не постраждав, автомобілі зазнали механічних пошкоджень

На місці події працювали полісмени.



Коментарі
10 Листопада 2020, 18:54
А хто це в кого в'їхав?
10 Листопада 2020, 18:57
Чому немає статьї як поліцай поліцаю заїхав біля теплоцентру?
10 Листопада 2020, 20:17
Де? На центральній вулиці? А може на центральній автостоянці!?!? Там машин понаставляють ,що пішки не можна розминутись . З цим треба щось рішати !
10 Листопада 2020, 21:07
А хто все таки в'їхав?
10 Листопада 2020, 22:21
Поліщук В - мер, який зовсім не хоче вирішувати
10 Листопада 2020, 22:29
Мер якого вибрали проплачені Рожищани, в тому і винен, який не старається, щоб по центральній вулиці зробити нормальний проїзд для авто, Ганьба - меру Поліщуку!!!
10 Листопада 2020, 22:31
Сором Поліщуку В - ганьба!!!!
10 Листопада 2020, 23:53
Ок... А як зробити нормальний проїзд на тій вулиці? Розширити дорогу? Якби самі ж лоботряси там під знак не ставили свої корита - був би вільний проїзд. Всі ж хочуть поближче до центра корито припаркувати. Країна мудаків... <br/>Самі паркуються як хочуть , засирають все сміттям навколо... Ліпять рекламу як попало... Ваші ж личинки бігають і лавочки ламають... Ті ж личинуси на своїх бляхах по центру ганяють... А винен мер і мєнти
11 Листопада 2020, 00:17
Прийди до відділку поліції запитай подробиці та деталі того що було біля &amp;quot;Теплоцентру&amp;quot;. Чи сцик-сцик поспілкуватися з поліцаями? Весь гонор твій зникає.
11 Листопада 2020, 01:08
&lt;p&gt;Це не личинки лавки ламають, це не личинки на бляхах по Рожищі розсікають. Це відходи&amp;nbsp;таких же відходів, які впевнені у тому що вони самі сонцесяйні у Європі, а може навіть у всесвіті. А мер який не є, а добре що місцевий, а не невідомо хто і звідки. Рожищанам взагалі невгодиш, бо більшісьть рожищан це гниди з чорним піднебінням і бидло з дешевими пантами.&lt;/p&gt;
11 Листопада 2020, 01:09
біля т-ц бурий напитий-накурений на поліца'в дихнув і вони поцілувалися)))))))) підар підара найде!
11 Листопада 2020, 17:20
Якщо в нас поліція не може навести порядок на центральній вулиці, то навіщо нам така поліція, за що ми платим податки що вони бухали бо більш від них толку нуль. Мер мовби давно підняти це питання, але там бабки відмити не можна то навіщо йому той цент.
11 Листопада 2020, 18:15
Алєням не понять, звичайно. Но то шо поліцаї не на свомі місці - підтримую. Вже і сезон рибацький закінчився, а вони все по полям порушників ловлять, дбл блд. Відносно мера - не розпинайся дуже, ти просто тупорилий і не зовсім усвідомлюєш, що говориш. Букви тільки в букварі бачив мабуть.
12 Листопада 2020, 16:19